0 oy
164 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Gece tuvalet için sık sık kalkıyorum ve hiçbirinde de boğazım da en ufak bir acı yoktu. Hatta sahur vakti yine uyanıktım. Hafif bir baş ağrım var şuan , burun akıntısı , boğaz kuruluğu diyeyim mahvoldum yaa.. Sabah eşim ise giderken çok parfüm sıkar yine aynı şekilde sıktı ve ben hepsini soluyunca boğazım acıdı. Sonrasında tekrar uyudum mu bilmiyorum ama gözlerimi açtığımda bu haldeydim. Ateş halsizlik öksürük vs hiçbiri yok. Dün markete gidip gelince korona mi kaptım diye düşündüm de belirtiler uymuyor. Sanırım gece sürekli üzerimi açtığım için üşüttüm. Adaçayı içebilir miyim limonlu? Beni genelde o ayağa kaldırır , iyi gelir yani. Ah bu havadan nem kapma huyum beni benden alıyor. Yanımda birisi hapşırsa yetiyor grip olmama düşünün yani :unsure:

5 Cevaplar

0 oy
(8,589 puan) tarafından
Rabbm sifa versin 
tarafından
Amin canım çok teşekkür ederim ♥️
-Reklam-
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Boğazım agridiginda kurudugunda ev yapımı elma sirkesi içerim içerken çok kötü yakar ama bir iki saate boğaz ağrım geçiyor şuan bende grip oldum iki gün önce boğaz da kuruluk arkasindan burun akıntısı başladı bu dedigimi yaptım boğaz ağrım hemen geçti grip devam 
(7,441 puan) tarafından
Ben içtim hamileyken idrar yolu enfeksiyonu vardı doktor icebilirsin gund ebir defa demişti ama şimdi sana iç desem vebal alırım canım çünkü doktor onayı olmadan aslında içilmemesi gerekiyor doktoruna falan sorabilirsin sor istersen
tarafından
Canım ben direk içemem zaten suya karıştırıp içiyorum bir de ev sirkesi değil hazır. Sormakta fayda var yine de ben bir yazayım doktoruma.
(7,441 puan) tarafından
Zaten hamilelikte ev değil hazır sirke içilmesi öneriliyor bende suyla karıştırdım ama sen garanti olsun sor canım gecmis olsun
tarafından
Tamam canım çok teşekkür ederim ♥️
(7,441 puan) tarafından
Rica ederim
0 oy
(18,058 puan) tarafından
Geçmiş olsun bacıkommm 
tarafından
Sağolasın bacımmm ♥️♥️♥️♥️♥️♥️
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Ihlamur iç kemik çayı demle onuda iç çok sağlıklı geçmiş olsun 
tarafından
Çok teşekkür ederim canım yaa ♥️♥️
0 oy
(1,772 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım muhtemelen dediğin gibi usutmussundur korona 4 5 gun içinde anca belirti veriyor 
tarafından
Canım hiçbir şeyim yoktu sabah parfüm kokusu ağzıma doldu bildiğin sonra bu haldeyim işte bende şaşırıyorum kendime :-/

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 97 göst.
8 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Birprensannesiiii (1,156 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 76 göst.
0 oy
5 cevap 114 göst.
16 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 92 göst.
21 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gamzenur25 (410 puan) tarafından soruldu

382,962 soru

11,463,514 cevap

35,057 kullanıcı

...