0 oy
273 göst.
Diğer kategorisinde (2,589 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kızlar bi sorum vardı da kimlerin bilgisi var  al sat konusunu bana anlatır mısınız 

8 Cevaplar

0 oy
(13,336 puan) tarafından
Biz girdik geçenler de sonra haram dediler çıktık :)
(3,361 puan) tarafından
Aynen :)
(2,589 puan) tarafından
Hahahaha kızzz bazıları haram bazıları değil diyo içine siniyorsa yap sinmezse yapma bence hdhdh
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benim var az cok
tarafından
Eşim binans var onu indirdi tele heralde normal internet bankaciligi gibi al sat yapiyorsun. Bide hedef belirliyorsun mesela şu coin şu paraya gelince bozdur diyorsun kendi bozuyo otomatik. Surekli takip etmene gerek kalmiyor. Ama bilinmeden yapilcak birsey degil youtube da falan uzun uzun videolar var izleyip calismak lazim
(2,589 puan) tarafından
Başladım bende izlemeye kuzu beynim umarım basar jdjdjd sayısal kafama sıç.. iyimmm jdjdhahahah
tarafından
Yok ya niye basmasin ogrenirsin. Oyle hesap kitaplik birsey yok zaten
(2,589 puan) tarafından
Biraz karışık sanki kuzu ysa
tarafından
Çalışma meselesi izler öğrenirsin merak etme  canim
0 oy
tarafından
Direkt sorunu sorsan bilen cevaplar böyle ben ben demek saçma biraz :)
tarafından
Yatırmayı biliyosun sanırım istediğin coini al pusuda bekle atıyorum 1 15ten aldın 1.30 oldu ya hemen bozdur hepsini. Sonra tekrar bekle düşüşte olanlardan al ya da sürekli yükselenler sen yine biraz yükselince hemen sat hepsini. Öyle öyle kazanırsın zaten.
(2,589 puan) tarafından
Peki kuzum stop kısmını nasıl yapıcaz batmamak için mesela 5 bin yatırdım 4500 oldu mu sat mı diyim örnek veriyorum
tarafından
Aynen onun için sınır koyabilirsin emir verebilirsin şuna düştüğünde beni uyar ya da paramı çek hemen diye
(2,589 puan) tarafından
Tamam canım benim çok teşekkür ederim
tarafından
Rica ederim canım:)
0 oy
(39 puan) tarafından
Keşke soruyu sorsaydin cevaplardim
(2,589 puan) tarafından
Kuzum al sat konusunda kafam karışıyor yardımcı olur musun
(39 puan) tarafından
Banka hesabını etkinlestirdinmi canim
(2,589 puan) tarafından
Evet kuzum hatta denemek amaçlı 20 tl atmıştım şuan 32 tl oldu hdhdhdhs şimdi yüksek bir mevla yüklicem sürekli evdeyim al sat yapmak istiyorum ama videoda izliyorum çözemedim
0 oy
(545 puan) tarafından
Örneğin etheryum aldın diyelim , onun üstüne tıkla sat kısmına gel limit yazar sağda ordan satmak istediğin limiti yaz mesela 11binden aldın 11bin500 oldu satmak istiyosun dediğim yere gelip limite 11500 yaz ve orda 100de yüz e bas yani hepsini satar, yarısını da satabilirsin ordaki yuzdelere göre , ya da direkt piyasadan sat o anki fiyattan satar anlatabildim mi :)
(2,589 puan) tarafından
Aaa ne güzel anlattın kuzum ee mesela paramı yatırınca %20 sini kullansam al sat yaparken nasıl yapıcak sistem onu
(545 puan) tarafından
Sistem onu hesaplar otomatik olarak yüzde 80ni TL olarak kalır hesapta yüzde 20si ne aldıysan o kripto para
(2,589 puan) tarafından
Tamam canım benim çok saol
0 oy
(1,267 puan) tarafından
Ben dogeye yatirdim 1 ay önce dün bir baktım katlanmış da katlanmış şimdi cektim
(2,589 puan) tarafından
Aaa ne güzel ama ben bitcoin den direk yatırmak istiyorum altcoinleri değil kuzu
(1,267 puan) tarafından
Bitcoin çok pahalı kız nasıl yatircan 1 tanesi 550bin TL
(2,589 puan) tarafından
Kuzum yükseliyor zaten 8 bin yatırmayı düşünüyorum ama ilk başta % 20 sini kullanıcam olası bişi olur eşim bana iş imkanı verdi batırmiyim hdhdhshs Allah korusun
(1,267 puan) tarafından
Haa yüzdeli alican anladım e hadi bol kazançlar diliyorum o zaman :))
(2,589 puan) tarafından
cok teşekkür ederim canım
0 oy
(608 puan) tarafından
Eşim geçen gün trader belgesini aldı bitcoin alanında uzman ama ben pek anlamam banada anlatmıyor zaten:) 
(2,589 puan) tarafından
Tradee ne kız hahahah
(608 puan) tarafından
Tüccar demek:-) bitcoin de uzmanlaşan kişilere üniversite veriyor geçen hafta antalyada gala gecesi falan vardı 1 haftalık eğitim falan aldılar işte vs..
(2,589 puan) tarafından
Aaa o nasıl oluyo hshshs ilk kez duyuyorum

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 378 göst.
25 Mart 2021 Diğer kategorisinde Neşe26 (397 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 746 göst.
5 Haziran 2022 Diğer kategorisinde gllshbsk (51 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 316 göst.
16 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Nick.degistim.bende (572 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 974 göst.
4 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

385,044 soru

11,516,100 cevap

35,176 kullanıcı

...