0 oy
319 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (3,099 puan) tarafından
Kızlar niye enerjik olamıyorum. Yemek yapilcak markete cikcam ölü gibiyim. Oturdum kaldım şuracıkta. Bulaşıklar yığıldı akşam kocise kısmet oda herhalde:( Bugün bı hastaneye gittim kısçemle elim ayağım buz kesildi basım döndü. Duscem kalcam diye koştur koştur eve geldim. Nasıl duzelcek bu durum. Bıktım iyice:(

16 Cevaplar

0 oy
(395 puan) tarafından

Bir nefeste kurtulalım Allah’ın iziniyle :(

(3,099 puan) tarafından
Amiiiin inşallah valla kızımla uyudum o kadar daha uyuyum diyorum ayakta duramıyorum
-Reklam-
0 oy
(45 puan) tarafından
Bazı hamilelikler ağır geçiyor bende senin gibiydim doğurna kadarda devam etti
(3,099 puan) tarafından
Bacım valla eve misafir gelse korkudan kapıyı acamiycam evi bu halde görmesinler diye
(45 puan) tarafından
Seni çok iyi anlıyorum canım benim allahtan kızım büyük o yapardı işlerimi 14 yaşında
(3,099 puan) tarafından
Benimki daha küçük 1 buçuk yaşında bende hayal ediyorum keşke az büyük olsada hem işini öğrense hemde ana kız bir olup ağır ağır temizlik yapsak Rabbim evlatlarımızın nice yaşlarını gormeyi nasip eder inşallah Maşallah kızına
0 oy
(2,321 puan) tarafından
Ah ah gün geçtikçe artıyor yorgunluk kaç haftalık canm
(3,099 puan) tarafından
14 haftalığım canım ilk gebeligimdeki enerjimden istiyorum resmen
(2,321 puan) tarafından
31 bitti benim daha yeni yeni yorgunluk başladı bende
(3,099 puan) tarafından
Benim başından beri var bakalım Allah izin verirse o haftalarda nasıl olcam
0 oy
tarafından
Dogunca ısler daha beter canım tadını cikar inan :) 
(3,099 puan) tarafından
Ev kalk gidelim diyor kız böylede görünce tadını cikartamiyorumki :(
tarafından
Bir yerden baksa canım
(3,099 puan) tarafından
Markete inmem gerekiyor daha incem belkide kapandı cuma günü temizlik planı yapıyorum bakalım kocisde evde ya yardımcı olur haftalık temizlik yapıp yan gelip yatcam ondan sonra elden başka gelmiyor
0 oy
tarafından
Rabbim yar ve yardımcınız olsun inşallah
(3,099 puan) tarafından
Aminn canım çok sağol:)
0 oy
tarafından

Kelin melhemi olsa başına sürer cnm 

(3,099 puan) tarafından
Aynen valla :D
0 oy
(4,756 puan) tarafından
Bende 15 haftalık hamileyim 21 aylık kızım var niyetliyim blde Vala bende çok yorgun halsizim hiç bir şey yapmak gelmiyor içimden Rabbim yardımcımıx olsun sağlıklı doğumlarımoz olsun blr avazda kurtulalım inşallah bu durumda olan herkeste 
(3,099 puan) tarafından
Amiiiin inşallah canım
0 oy
(1,186 puan) tarafından
Offf aynı durumdayım inanki yatıpta kalkmayasam uyıyupta uyanmayasım var
(3,099 puan) tarafından
O kadar uyudum kızımla öğlen daha uyuyum diyorum aksama benim herif bi yemek istedi aklım onda kaldı yapmak istiyorum yapamıyorum bı yandan
(1,186 puan) tarafından
Kıyamam ya rabbim yardımcın olsun canö benimya
0 oy
(375 puan) tarafından
Ahh bende aynıyım..eşime oğluma yemek verip bulasiklarini toplasam öpüp başıma koyuyorum gerçekten. Allah yardimcimz olsun . Ben 34 haftalık oldum. Sayılı gün kaldı. Sağlıkla süreci tamamlayalım inşallah. Sizin kaç haftalık 
(3,099 puan) tarafından
Benim daha 14 haftalık canım valla hiç kalkasim gelmiyor içimden istiyorum resmen temizlik yapmamın hayalini kuruyorum ama ayağa kalkınca pilim bitiyor
(375 puan) tarafından
Siz 2.trimester a yeni girmissinz .  Ilk ve son trimester biraz daha halsiz geçiyor ama ortalar daha rahat aslında. Belki bir iki haftaya  daha iyi hissedersiniz kendinizi
(3,099 puan) tarafından
İnşallah canım ya şuan en büyük istegim bu
(375 puan) tarafından
Insallah
0 oy
(14,081 puan) tarafından
Hepsi geçer merak etme kuzum 
(3,099 puan) tarafından
İlk gebeligimde çok enerjiktim dogurunca hepsi sönüp gitti gene yapıyordum ama şimdi hiç yapamıyorum o kadar psikiatrilere doktorlara gittim biri bile derdime deva olmadı
0 oy
tarafından
Aynı.durumdayim seninle. Aşırı uykuluyum üstelik 21 aylık oğlum var. Valla zar zor yerimden kalkıyorum 
tarafından
13 haftaligim cnm
(3,099 puan) tarafından
Aynı sayiliriz bı an kullanıcı adına bakmasaydim diycektim eltimmi yoksa 2 gebelik üst üste ikisinde de aramızda 1 hafta varda bı an onu hatirlatti:D
tarafından
Yok canım eltin değilim :D
(3,099 puan) tarafından
Hahahaha artık 2 gebeligide eltimle yarışta gibi geçirince düşünmedim değil:D
tarafından
Eltilerin hep bi yarış halinde olduğunu biliyodum ama hamilelikte yarış olduğunu ilk defa duyuyorum:D
0 oy
tarafından
Oruç tutmuyorsan sık sık az az ye. Ben de hem hamileyim hem emziriyorum oruç tuttum bugün biraz bitkinlik var ama azaldı
(3,099 puan) tarafından
Canım tutamiyorum oruç kesede yırtık var doktor önermedi bugün sordum bende ama oructa tutsam yeridir yediğim kalmiyorki midede birşeyde yiyemiyorum zaten
0 oy
(1,272 puan) tarafından
5 aydır bende aynıyım artık piskolojim bozuldu bazen eşime ömür boyu böyle  mi kalacam diyorum eski enerjik günlerimi çok ozledim
(3,099 puan) tarafından
Allah tez zamanda atlatmayı nasip etsin canım bende aynı kadinligimdan eser kalmadı resmen evi geçtim kendimle bile ilgilenesim gelmiyor
(1,272 puan) tarafından
Amin canım hepimize valla bende öyle duş almaya bile üşeniyorum
0 oy
tarafından

Cuma günü doğum yapıyorum allahın izniyle bu hamilelik bitkinliğinden kurtulucam o zamanda uykusuzluk başlayacak allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin 

0 oy
(99 puan) tarafından
Kaçıncı haftanız geçmiş olsun
0 oy
tarafından
Bende öyleyim 30. Haftadayim siz kaçıncı haftadasiniz? Başından beri böyleyim bı saat oldu daha hiç bişey yapamadım kalkamıyorum midem de yanıyor sıcak da basıyor bı an önce zamanı dolduralım dogurayim istiyorum zaman durdu sanki

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 365 göst.
0 oy
3 cevap 51 göst.
0 oy
4 cevap 103 göst.
0 oy
6 cevap 142 göst.
19 Mart 2024 Diğer kategorisinde Bebikim54 (50 puan) tarafından soruldu

374,664 soru

11,206,623 cevap