0 oy
515 göst.
Diğer kategorisinde (3,769 puan) tarafından

Bugün aksilikler bitmiyor ellerim titriyor şuan yazarken kbkmayin

Yine ev sahibinn kızı geldi yatak odasınn camına su ile yikafi neymiş kendi iş yaparken kirli su akmış iyi hoş tmm ama demior mu cam da kirli zaten diye 

Yok bir Kova su hazırla kolay balkonlari yıka kaç aydır yikanmiorms yalan benim eşim balkonları fırsat buldukça yıkar çalışmasına rağmen kirli biraz evet oda nrml havalar fln yağmurlu derken 

Ben daha evime geleli 1hafta olmuş yaa zaten hasta biriyim evin içinde işleri yapıyorum yavaş yavaş onuda eşimin desteği ile Allah razı olsun gelmiş bide böyle diyor yaa ben 25yasinda biriym bu eve geleli 7 8ay olmuş 6 7 defa cam silmişm sen neyin kafasını yaşıyorsun dimi

Sanki ben blmiorm yapmayı hafta sonu da ddm hatta eşime balkonları halledilm diye yapacakdk ben yaparken inci boncuk herşeyimi yaparım balkonda  öle kova su döküp çıkmam

Bende hiç bir şey demedim çünkü ne diyeceğimi bilemedm değmez Dide zaten oyzdn en iyisi sustum ve kapattık ama zoruma gitti bende su hazirlayp döküp çektim çıktım okdr 

Ama bu mesajı atmak istiyorum sizce atayimmi

Evime geleli daha 1hafta oldu evimin işini gücünü yapıyorum yavaş yavaş ve oruçlu iken de hal olmuyor bliorsundur hafta sonu zaten yapacakdim balkonlarimi bende o şekilde kullanack kadar pis biri değilim evimin işini gücünü planlayck bilecek kadar büyüdüm sanıyorum.. Teşekkür ederim hatırlattığın için cancağızim ama gerek yoktu

10 Cevaplar

+1 oy
(2,747 puan) tarafından
Muhattap olmazdim benim balkonumdan ona ne yahuuu ister s*çar  otururum ister pırıl  pırıl ☺️ 

Oruçluyum degmeyin☺️
-Reklam-
0 oy
(15,827 puan) tarafından
Keşke yüzüne söyleseydin canim ❤️ kimseyi ilgilendirmez bize durumunu biliyosa bence pat pat söyleseydin ona kalmış sanki
(3,769 puan) tarafından
Ben söylersem kötü olurum ben okdr sakin kalamm
(15,827 puan) tarafından
Patavatsiz insan çok işte takma bence şu mübarek günde yinede kendin bilirsin
0 oy
(12,861 puan) tarafından
Pardon da ona neymiş senin cam silip balkon yıkamandan 
0 oy
(3,869 puan) tarafından
anlamadim ki tam olarak , senin camin pis mi dedi ev sahibi
(12,861 puan) tarafından
Camların pis balkonun pis yıka demiş sanki onu ilgilendirir
(3,769 puan) tarafından
Ev sahipnn kızı cnm pis dedi ama bundan sonra umrmda olmayck evlri kırılmış dökülmüş
(3,869 puan) tarafından
onu ne ilgilendirir , hakki yok soylemeye , keske verseydin direkt cevabini ,
(12,861 puan) tarafından
Ayy sevda boşver böyle şeyler için üzme kendini ya kime ne Allah aşkına
(3,769 puan) tarafından
Zaten sevmiyorum bu evi ev sahibi de üste olması hiç iyi dglmis ben önceki evimi çok özledim
0 oy
tarafından
Atma bence boşver bi daha bişe derse ozaman söylersin , sen Kocaeli’de nerde oturuyordun
tarafından
Ya zaten oralar tozlu yerler ne bekliyorlar
(3,769 puan) tarafından
Valla bu iki yapısı ilkinde demediydi ama bunda açıkça dedi pis diyeyaa ben önceki evde okdr silmiordm ev sahibi üste olmasi com kötü yaa hiç sevmiyorum bu evi

Ya okdr siliyorum ama yaranamiorm ama varya kırılmış dökülmüş umrmda olmayck artık cidden Allah bildiği gibi yapsın onu şu mübarek günde
tarafından
Ya ev sahibinden benim evimin temizliğine pisliğine ne kirasına baksın faturalar odeniyomu ona baksın , bizde de ev sahibi temiz biri değildir ama kadın öyle mutlu ona ne . İsine baksın , bidaha derse çıkarmak istiyorsanız ona göre direk söyleyin dolaylı yoldan söyleme de , bizim ev sahibiyle bazı şeyler geçti ben dedim çıkarmak istiyorsan ben sizin çıkarmak istiyorum çıkın de ben iki günde ev bulur çıkar giderim dolaylı yoldan söyleme sen benim gibi kiracı bulamazsın dedim  daha da bisey demedi
(3,769 puan) tarafından
Valla koca apartman onların ccklrnn bekar hepsi eyw lari olmaz benimde olmaz yaa ah ah praszlgn gözü kör olsun çıkıp gidemiorm
tarafından
Aynen canım hakkında hayırlısı olsun
0 oy
(215 puan) tarafından
Yani ev sahibin olabilir ama senin evinin balkonunun işine gücüne karışamazki. Bu ne saçmalık ya. Ayrıca kızıyla değilde direk ev sahibine muhatap olsana. Ve kızınız birtakım şeylere karışmaya çalışıyor diye babasıylada görüş yani
(3,769 puan) tarafından
Babaları yok ve 6daiere var koca apartman onların ccklrnn
 Bekar hepsi

Birdaha aynısı ederse yazacm ztn

Şuan çıkar giderim de para yok
(215 puan) tarafından
Ah o parasızlık işte. Yoksa insan kimseye muhtaç olmak istemezde.Allah evi olmayan herkese bizlerede ev nasip etsin inşallah
(3,769 puan) tarafından
Amin inşallah cancağızim ben dünyadn ev mev istemiorum aslında ama böylede kimseye muhtaç olrk yaşamak istemiyorum:(
(215 puan) tarafından
Ne diyim canım Allah hep iyilerle karşılaştırsın inşallah
0 oy
(410 puan) tarafından
Bazi ev sahipleri tuhaf bz esimle ikimizde calisiyoruz ben asciyim calisma saatlerim gec. Evi tasiyacaktik ev bulamadik ev sahibi yok burda aileniz var mi yok sigara iciyormsunuz yok tv istemem ben sacma sapan seyler.. 
(3,769 puan) tarafından
Sorma ev sahibi üste olmuyormuş
0 oy
tarafından
Anlamadığım şey neden senin balkonuna camına karışıyor ki aynı balkon ve camı mı kullanıyorsunuz ?
(3,769 puan) tarafından
Hayır tabiki ama zoruma gidiyor hala hani neden okdr susstum blmiorm ama iyi ki de susstum çünkü içimden gele gele Allah'a havale ettim onu
tarafından
Canım bu tarz şeylerde lütfen kendini çekme kendi camı ve balkonu ile ilgilenmesini söyle fazla iyilik ve tevazu iyi değil bir defa yaptı sen sustun tamam ama 2. Ye böyle birşeye kalkışırsa mutlaka kalbini kırmadan ona söyle kendi işine baksın
0 oy
tarafından
Onu orda bozardım benım balkonumdan camımda onane
tarafından
Yanına ayıp seni evin onu asla ilgilendirmez kı
(3,769 puan) tarafından
İşte gelde bunu onlara anlat sanki toz kir cama zarar veriyor yaa evin içine etmisler iki sene oturup cknlr ben çivi ckmiorm kendim düşünüyorum evlerini Allah korkusu var bende ama bundan sonra umrmda dgl yine birşey çakmak etmem snrm çünkü bu evden Allah'ın izniyle çıkmak istiyorum durum yok olsa çıkıp gidicm de ah ah el mahkum
tarafından
Rabbım yardım etsin canim valla zor boyle ınsan
(3,769 puan) tarafından
Amin inşallah cancağızim Allah razı olsun balım
tarafından
Cumlemızden kuzum
0 oy
(574 puan) tarafından
Ev sahibinin kızı hangi b.okda senin evine karışıyo pardon da yani. Dengesizmidir nedir. Ona ne senin evinin balkonundan
(3,769 puan) tarafından
Söyleyeceğim kuzum inşallah kötü olmaz herşey korkmuyorum elbet eden bulur Allah büyüktür amma Cat diyede cikckk durumda dglz ama inşallah laftan anlar
(574 puan) tarafından
Yokda yani ev sahibi diye de senin temizligine karışmaya hakkı yok. Kimsenin oyle bi hakki yok gerci. Dengesiz olmasa zaten oyle konusmaz canim. Allah sabır versin
(3,769 puan) tarafından
Amin inşallah cancağızim inşallah ❤️

Eşimde sıkılıyor üzülüyor hani durumumuzdn ötürü cikamdgmz için ister istemez snrm stres yapıyor ve bana kızıyor sen ses etme sus diyor

Ama ikincikezinde uyarıcm onu tatlı dille şuan bile yazmamak için tutuorm kendimi

Ama ne selamını aliorm nede verrm o kıza merhamet ettikçe iyi oldukça agizima ediolr bu insanlr
(574 puan) tarafından
Esinde işte çıkın derseler durum olmadığından oyle diyodur. Oda haklı bi yandan. Sen mesafeni koru olmadi güzel dille soylersin canim insallah sıkıntı olmaz❣️❣️❣️
(3,769 puan) tarafından
İnşallah cancağızim ❤️

Kaç yaşında insanım bana işi öğretior iş emrediyor :( Allah'ım bana dayanma gücü versin mal mülk sahibi olan her insan insan kalamior maalesef

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 170 göst.
8 Mart 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Beyzanurxx (476 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 129 göst.
22 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Can sağlığı ❤️ (76 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 139 göst.
3 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Simayyy (1,778 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 204 göst.
27 Aralık 2021 Aile kategorisinde _Reyhan-0 (1,710 puan) tarafından soruldu

380,969 soru

11,405,477 cevap

34,943 kullanıcı

...