0 oy
140 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,778 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kızım hastaydı kaç gündür ni yeni iyi oluyo çok şükür ama ishali geçmedi normalde günde 2 kere falan kaka yapan bebeğim ishal olduktan sonra 5-6 kere falan yapiyo günde bazen su gibi bazen katı bazende az bişey doktor ilaç verdi icmiyo midesini bulandiriyo diye şimdi bı zararı olur mu yaa korkuyorum da ishal olunca bı bebek kızım 1 yaşında bu arada
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

4 Cevaplar

0 oy
(1,501 puan) tarafından
Sevdiği bir şeyin içine koy ilacı olmuyor mu yani uzun süre ishal iyi değil 
(1,778 puan) tarafından
Denerim canım ama ne bilim yaa
(1,501 puan) tarafından
İns gecer
-Reklam-
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Enfeksiyon varsa geçmez ki ilaç kullanmadan dişe ya da aldığı ilaca bağlı ise sorun görmemiştir. Geçmiş olsun 
(1,778 puan) tarafından
Kanda enfeksiyon var canım evet
0 oy
tarafından

ishal her insanda tehlikeli aşırı su kaybı olur bol bol su içir yemesine dikkat et toparlar inşallah 

patates püresi yap kaşarlı benim kızım ona bayılıyor ishal olunca hemen yapar yediririm 
(1,778 puan) tarafından
Yemiyo ki yese yapcam da bol bol su iciyo ama canım
tarafından
yemiyo diye kendini yorma canım yap oyun oynaya oynaya yedir bırak yarim saat 1 saat sürsün bu yemek olayı yeter ki yesin ben hastayken öyle yaparım otururum oyalarım aa kuş geliyo bak bak ne var ac annem ağzını diyerek tikistiriyorum agzina canm  zor ama yapacak bisey de yok :-(
(1,778 puan) tarafından
Oyle valla canım yarım saattir şurup elimde zorla icirdim valla
tarafından
kuzum benim  şurup da şırıngayla daha kolay veriliyor canm denemediysen deneyebilirsin
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Canım bizimde ishaldi muz verdim birde antbiyotkk dokundu bize enfeksiyon geçirdi ama mecbur antbiyotkk aldık ishal yaptı patates hasla diyolar yer mi bilmiyorum Allah şifa versin
(1,778 puan) tarafından
Muz veriyorum eline sevmiyo patatesde fazla yemez şurupları zorla iciyo zaten sizede gecmis olsun canım
(5,721 puan) tarafından
Sağol canım benim anca yazabilidm bizim ikizler sirayla enfeksiyon oldular kanda valla bitmedi nasıl mikrop Muş bilmem yaa
(1,778 puan) tarafından
Valla çok az var enfeksiyon dedi ama çok şükür kızım öyle halsiz hasta değil ama bı kaka yapiyo su gibi reen bezden tasiyo şuruplar da daha çok etkiliuo gibi sanki

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 173 göst.
8 Mart 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Beyzanurxx (476 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 129 göst.
22 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Can sağlığı ❤️ (76 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 516 göst.
14 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 88 göst.
8 Ekim 2023 Aile kategorisinde esoooooo (1 puan) tarafından soruldu

382,916 soru

11,461,963 cevap

35,052 kullanıcı

...