+4 oy
790 göst.
Diğer kategorisinde (389 puan) tarafından

,:D:D

image

evlenmeden önce bilinmesi gerekenler part 1

15 Cevaplar

0 oy
(3,836 puan) tarafından
Böyle bir söz verilmedi ama böyle bir eşe sahip oldum ☺️
-Reklam-
0 oy
(920 puan) tarafından
Aynen dün biri daha paylaşmıştı çok doğru ama
(389 puan) tarafından
Benim eşim böyle biri değil ama çok nadir zamanlarda yapıyo böyle şeyler her zaman olsa cildiririm :))
0 oy
(2,075 puan) tarafından

Benim eşimden bahsetmis. Bi adını söylememiş valla :ermm:

(389 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun:)
tarafından
Bi de benim eşim
(2,075 puan) tarafından
Asfjkk :D yorumlara bakarsan bi seninkiyle benimki sanırım
0 oy
(3,908 puan) tarafından
Cok şükür  görmedim  bu sözü  ama eşim  yerini bilir her konuda ;)
(389 puan) tarafından
Benimde öyle ama.  Buradaki postları okuyunca ben kendimi onların yerine koyuyorum zor gerçekten,:)
(3,908 puan) tarafından
Tabi canim ben hep derim  eism dışında  başka bir seylere takilinca. Rabbim evin icindekilerle esle.cocukla imtihan etmesin gerisi kaoi dışı  diye... esle imtihan cok zor olsa gerek... rabbim herkese agiz tadi versin
(389 puan) tarafından
Tabiki de .... Sonuçta ailen o kimse yokken ona siginiyosn
0 oy
tarafından
Şükür eşim sorumluluğu nu iyi bilir 

Öncelık hep biziz cocuklaridr
(389 puan) tarafından
Allah bozmasın :)
0 oy
tarafından
Eşim evlendiğinde 28 yaşındaydı gayet olgun biri..ana babaya düşkün değil onlar memlekette 9 sene de bayramdan bayrama gider görür geliriz..şimdi gelin buraya ttaşının diyorlar ama eşim istemiyor ki ben de istemiyorum
(389 puan) tarafından
Bencede isteme uzakta olan tatlı olur :)
0 oy
tarafından

Çok doğru bir söz allaha  şükür eşimde hiç biri yok :)

(389 puan) tarafından
:)) ne güzel canm
0 oy
tarafından

Rabbime şükürler olsun.  Böyle problemi yok arkadaşları arasa bile bı bahane uydurur çıkmaz. Ben salakmiyim çıkayım akşama kadar yoruluyorum ztaen der gidiceksede benimle gider

(389 puan) tarafından
Maşallah Allah'ım kem gözden korusun :)
0 oy
tarafından
Çok şükür bende öle bir eşe sahibim  adaletli  ve  yapması gerekeni söylemeden yapan  allah razı olsun
(389 puan) tarafından
Allah agzinizn tadını bozmasın inslh :)
tarafından
Aminnn bacım allah razı olsun
0 oy
tarafından
İstemezdim cunku oyle bir ese sahibim sukurler olsun ❤️
(389 puan) tarafından
Maşallah Allah bozmasın:)
tarafından
Cumlemızın canım
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Görsem de farketmezdi cnku çok şükür bu tiple alakası yok cnm
(389 puan) tarafından
Maslalah canm allah agzinizn tadını bozmasın :)
0 oy
tarafından
Aşıkken insanın gözü kör oluyor.  Zamanla anlaşılıyor anneciligi vs vs . 

Bunu hepimiz biliyor olsakta kafamıza vura vura söyleseler anlatsalarda körken gözümüz görmeyecek:)
(389 puan) tarafından
Aynen öyle bile bile olsa yine yaparz :)
0 oy
(1,550 puan) tarafından
İyi ki kocamla  evlenmişim o zaman :) 
(389 puan) tarafından
Bende öyle tabi canım . Ben burdaki postlar için paylaştım şükür benimde eşim öyle değil :))
(1,550 puan) tarafından
Allah herkesi huzur vereceklerle karşılaştırsın ben eşimi çok geç buldum. Öncesinde kötü bir evlilik tecrübem oldu. Aradaki farkı iyi gördüm yani. Keşke evlenmeden önce herkesin kafasına sokabilsem şunu.

Size saygı duymayan kimse ile bir dakika bile görüşmeyin. Saygı sandalyenizi çekip kapınızı açması değildir. Sizin geçmişinize gelecek hayallerinize ailenize seçimlerinize isteklerinize saygı duymayan kimse sizi haketmiyor. Aldığınız kıyafeti bu ne böyle bu giyilir mi izin vermiyorum diyen adamdan hayır gelmez. Sana sarı değil de şöyle kırmızı bir şey daha çok yakışır bence diyen adamı alın eş diye. Senin annen senin kardeşin diyen adamdan da hayır gelmez. Şuraya gitmeyeceksin şununla görüşmeyeceksin diyeni zaten şutlayın. Ben o kişiden şu şu sebeple pek hoşlanmıyorum. Çok değil biraz mesafe koyarsan veya özel meselelerimizi anlatmazsan iyi hissederim  diyen adam el olsun size. Şişko oldun ne bu halin diyen adam yerine  Ben seni ne olursa olsun severim kilo alsan da hastalansan da benim için hep çok güzel olduğunu düşüneceğim ** sağlığın için endişe ederim  diyen adamlar var. Başım ağrıdı sus artık diyen size sesini yükselten hele hele el kaldıran biri değişmez düzelmez. Düzelir demeyin Dü zel mez kimseyi değiştiremezsiniz kendiniz değişir o değişti sanırsınız. Kimse kabus dolu bir evliliği haketmez. Herkes huzuru halleder size huzur vermeyecek adamı deli seviyor olsanız da hayatınızda tutmayın sevgi geçer aşk geçer ama huzursuzluğun yarattığı tahribat kolay geçmez
(389 puan) tarafından
Resmen tecrübe konuşmuş çok haklısın . Sevindim suanki eşinle mutlu olduğunuza Allah bozmasın inslh. :) Çok haklısın gerçekten insan kendine ailesine saygı gostereni seçmeli . Birlikte ortak kararlar verenle birlikte olmalı :) çok güzel yazmışsın
0 oy
(712 puan) tarafından
Sağol çok işime yarayacak :D
(389 puan) tarafından
Paylaş da görsün gsgsg aklı başına gelir :D
0 oy
(386 puan) tarafından

Bu serhat yabancıyı tebrik etmek istiyorum bir erkek olarak böyle güzel yol gösteriyor ya :D

(389 puan) tarafından
:D bncede

İlgili sorular

+2 oy
34 cevap 1,146 göst.
29 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
14 cevap 206 göst.
12 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Eda06 (3,739 puan) tarafından soruldu
0 oy
61 cevap 510 göst.
0 oy