0 oy
632 göst.
Diğer kategorisinde (202 puan) tarafından
Kızlar ailem hepsi koronaydi babam bugün fenalasmis hastaneye kaldirmislar ciğerine inmiş virüs  ama ilaç verip gondermisler çok ağladım babam benim herseyim aynı durumu yaşayan var mı ilaçla geçer mi ki 51 yaşında babam 

18 Cevaplar

0 oy
tarafından

Ay Allah şifa versin bugün ağladım ya annemle babama bulasirsa annem atlatamaz rahatsız ona bişey olursa dayanamam:'(

(202 puan) tarafından
Çok zor ya çok :(((
tarafından
Öyle ya Allah'ım kimseyi anne babasız bırakmasın
-Reklam-
0 oy
tarafından
Rabbim şifa versin inşallah ⚘
(202 puan) tarafından
Saol Allah razı olsun cnm
0 oy
tarafından

Allah şifa versin çok geçmiş olsun inşallah en yakın zamanda atlatır babacığın :( bu arada paça, işkembe tüketsin buharda her gün banyo yapsın 

(202 puan) tarafından
Sürekli yediği şeyler canım duşu söyleyeceğim teşekkür ederim
tarafından
Birde sabahları içebilirse 1 yemek kaşığı her sabah sirke içsin
(202 puan) tarafından
Tamam cnm çok saol
0 oy
(3,452 puan) tarafından
Benim amcamın akciğerlerini kaplamıştı, hemde kendisi hem şeker hastası hemde kalp hastası, 10 gün hastanede kaldı çıktı şimdi maşallahı var 
(202 puan) tarafından
Ya çok güzel inşallah babamda öyle olur
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun Rabbim şifa versin inşallah
(202 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(2,785 puan) tarafından
Bol vitamin sirke kekik suyu limonlu su verin canım zencefill verin canım o ciğeri temizliyor 
(202 puan) tarafından
Öyle mi tamam cnm çok teşekkür ederim
(2,785 puan) tarafından
Rica ederim tatlım bende korkuym sanki kalbime sırtımdan bıcak saplanıyo gibi acıyo derin nefes alma ihtiyacı duyuyom
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun canm rabbim şifa versin
(202 puan) tarafından
Amin çok teşekkür ederim
0 oy
(920 puan) tarafından
Allah'ım şafi ismiyle şifa versin kuzum
(202 puan) tarafından
Çok saol cnm
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Ciğere inenleri genelde hastaneye yatiriyorlar. Insallah tez zamanda iyileşir
(202 puan) tarafından
Yatirmamislar niye acaba ya
(1,850 puan) tarafından
Anneminde ciğerine inmiş zatureye çevirmiş bir hafta hastanede yatırıp ilaç tedavisi yaptılar. Rabbim şifa versin babanıza da
0 oy
(46 puan) tarafından
Kayinbabamin ciğerlerine  inmisti ilac verdiler iyi oldu ama biay kadar daha kendine gelememisti simdi iyi sukur
(202 puan) tarafından
Ha iyi olunuyor dimi
(46 puan) tarafından
Tabiki cnm  cok agir olsa yatirirlardi zaten
(202 puan) tarafından
Umarım öyledir
0 oy
(2,321 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım
(202 puan) tarafından
Çok saol cnm
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Canım eşiminde ciğerlerine indi 10 gün hastanede tedavi gördü yoğun basınç oksijen hava verip ciğerlerini açtılar neden evde anlamadım aslında ciddi bir durum doktor o zaman eşim hakkında öyle demişti 
(202 puan) tarafından
Ya bende şaşırdım niye gönderdiler diye de kızdım hatta
(3,681 puan) tarafından
Yer mi yok acaba çünkü ciğerleri 4 gün sonra hava basınç ile çok zor açıldı yani isterseniz bir arayın tekrar sorun 122'yi birde eşimin tam kapanmasına rağmen ciğerleri hastanede yoğun bakıma aldılar
0 oy
tarafından
Rabbim safi ismi hürmetine şifa versin inşallah,
(202 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Kemik suyu pöç fln yesin icsin portakal limon sarımsak turşu suyu eksik etmesin
(202 puan) tarafından
Bol bol yiyor cnm
(6,825 puan) tarafından
Abim korona oldu kardeşimle babam sürekli aldı ve kardeşim ağır atlattı pöç fln faydaları olmuştu cnm
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım.. Allah'ın izniyle iyileşir canım
(202 puan) tarafından
Çok saol cnm amin inşallah
0 oy
tarafından
Hic korkma baban Yuce rabbimin izniyle iyilesecek dua edin bol bol canim .Allah buyuktur bu zor gunde dualari geri cevirmez
0 oy
(1,011 puan) tarafından
Bizde 1 ay önce atlattık canım. Benim eşimin kronil rahstsızlığı var nakil oldu. Onunda ciğerlerine indi. Naklinden dolayı onun zor geçti yani daralıyordu daha doğrusu ve uyku hiç yoktu uyuyamıyordu. Defalsrca hastaneye gitmemize rağmen doluluktan geri gönderdiler. İlaç verdiler. Rabbime bin şükür geçti. Bol bol dinlensin. Zencefilli süt yapsınlar içine de bal katılsın ciğerlere çok iyi geliyor her gün muhakkak bir bardak sıcak içsin canım. Birde viğerlere keçiboynuzu çok iyi geliyor ben kaynstıp zorla eşime içiriyordum 1 bardak her gün.. İnanki faydası oluyor. Rabbim şafi ismiyle şifa versin . ağlamanı üzülmeni nasıl bir duygu içindesin inanki anlıyorum aynısını yaşadım çünkü . İnşallah en kısa sürede atlatır şu mübarek gün hürmetine
(202 puan) tarafından
Siz daha ağır atlatmissiniz cnm size dencok geçmiş olsun rabbim bidaha yaşatmasın :(
(1,011 puan) tarafından
Sağ ol canım aminn aminn inşallahh :(
0 oy
(7,662 puan) tarafından
Kehf suresi okuyun canım yaşı kadar şifa ve rahmet niyetine
(202 puan) tarafından
İnşallah cnm çok saol

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 606 göst.
13 Eylül 2021 Aile kategorisinde ozgecangursoybursa (10,784 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 186 göst.
29 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 323 göst.
18 Ocak 2021 Diğer kategorisinde BatınAybars’ınannesi (2,479 puan) tarafından soruldu
+2 oy
31 cevap 742 göst.
29 Mart 2024 Aile kategorisinde Bidibidibidi (479 puan) tarafından soruldu

378,380 soru

11,325,774 cevap

34,778 kullanıcı

...