0 oy
409 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
iyi geceler öncelikle gerçekten artık okumaktan izlemekten her seferinde şaşkınlık korku ile bakmaktan yoruldum haberlerde sitelerde yazılarda hep istismar şiddet en çokta istismar beni ürkütüyor anne olduktan sonra daha daha korkar oldum herşeye dikkat ediyorum herkesten şüpheleniyorum gerçekten çok dikkatli olmalıyız ve yasaklı bölgeleri yavrularımıza öğretelim aman başka evde kalsın iki dk şunlarda dursun şöyle olsun böyle olsun demeyelim Allah tüm yavruları tüm herkesi şer insanlardan kalplerden korusun içimi dökmek istedim 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Amin inşallah 
-Reklam-
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Insanlar kötü 
tarafından
hemde çok
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Amin inşallah cümlemizin bebislerini korusun
tarafından
inşaAllah ya Rabbim
0 oy
(289 puan) tarafından
17 aylik oglumun altini değiştirirken ara  ara  ben soyluyorum bak buralara anne baba anneanne disinda kimse bakamaz dokunamaz diye  

Devir kötü devir kızı erkeği yok artık 
tarafından
asla gerçekten kızı erkeği yok bende altını kimsenin yanında değiştirmem bazen tepkiler ne olacak gibi olsa umrumda olmuyor
(289 puan) tarafından
Çocuklara sık sık öğütlemem lazım kimsenin senin ozel bölgelerine dokunamaz diye dokunutsa hemen ciglik at yardim iste. Sonra gelip bana söyle.
Biride post acmis şimdi okudum küçük kaynı ile alakali bir dkka bile yalnız bırakmamak lazim canım
0 oy
(351 puan) tarafından
Ben kızımı okula nasıl gönderip bırakıcam onu dsünüyorum insanlar artık cok kötü iyiler kalmadı dünyada
tarafından
gerçekten öyle valla ama size her ne olursa olsun söylemesini öğretin bugun tv de izledim istismara uğruyor ailesine söyleyememek yüzünden evden kaçıyor başka istismarlar başına geliyor ve yasaklı bölgeleri de öğretin
(351 puan) tarafından
Herzamn anlatuyırum kızıma 5 yasında ama anlıyır kyzum allahım korusun evlatlarımızı
0 oy
(27,415 puan) tarafından

Bir çocuğun annesiz mecbur kalmadikca en güvendiğin insana bile teslim edilmesi doğru değil heleki bu zamanda Rabbim korusun

tarafından
kesinlikle bende öyle düşünüyorum
0 oy
tarafından
Ben çocuğumu kimseye göndermiyorum ama bana komsular göndermek istiyor çocuklar çocuklarımı çok seviyor başlarına bir iş gelirse diye korkuyorum valla çoğunlukla almıyorum
tarafından
çok doğru gerçekten olan oluyor yani

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 81 göst.
19 Şubat 2024 Aile kategorisinde Fato11 (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 257 göst.
9 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Vidividi (1,539 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 421 göst.
19 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Es25 (3,771 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 60 göst.
10 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hersey-nasip (368 puan) tarafından soruldu

381,486 soru

11,421,410 cevap

34,977 kullanıcı

...