+1 oy
497 göst.
Aile kategorisinde tarafından
3 gün önce erken doğum riski nedeniyle hastaneye yattım.annemi çağırdım yanıma çocuklara baksın diye annemde teyzemlere bişey dememiş kızım hasta demiş.aradi teyzem neyin var diye bende mecbur söyledim bebeğim olacak diye daha da ne aradı ne sordu. Benim ikinci evliliğim 3 çocuğum var ilkinden buda eşim istediği için oldu.ikinci evliligimde ilk çocuğum . Çok doğuruyor diye tepki veriyorlar. Ama zaten ben çalıştım kendim baktım çocuklarıma cocuklarima daha bir hediye dahi almadilar bu neyin kafası anlamadım. Hepsinde bir tavır . Bugün arkadaşım aradı apla yemek filan yollayim mi evine geleyim yardım edeyim diyor . Zaten beklemiyordum ama insan bı ne oldu çıktın mı diye aramaz mi ya 

10 Cevaplar

0 oy
(12,494 puan) tarafından
Allah Vicdan merhamet versin kiminin ana babasından bile hayır yok ne üzücü bir durum sen elinden geldiğince kimseden yardım isteme 
tarafından
Ya onların şimdiye kadar bir yardimi olmadı ki zaten ama insan dil ucuyla gene sorar çıktın mı hastaneden diye ben kötü bir iş mi yaptım nikahlı kocamdan çocuk yapıyorum bu neyin jini
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hey allahım millete neymiş senin kaç tane doğurduğundan zaten o düşüncede olanlar hiç aramasın lar daha iyi boşver canım
tarafından
Sağolasın canım burada bile kaç kişi geçmiş olsun dedi dualar etti insanın gücüne gidiyor
0 oy
(6,919 puan) tarafından
 Boşver aramiyan kendi değerinden yer  
0 oy
tarafından
GEçmiş olsun canım diğer çocukların seninlemi kalıyor 
tarafından
Evet çocuklarım yanımda çocuklarımı kimseye vermem Allah'a çok şükür önce çalıştım şimdi eşimin durumu iyi pandemiden öncede çalışıyordum pandemi ve hamile olduğum için çalışmıyorum şu an burda çocuklarımın durumunu merak eden arkadas okula gidenler okul birincileri yani öğle her çok çocuğu olan ilgisiz anne veya tek çocuğu olan ilgili anne diye bir kural yok
tarafından
O manada sormadım neden yanlışa çektin hemen benimde boşanma davam var velayet durumu biraz sıkıntılı onu soracaktım çok fevrisin
tarafından
Elmakurdu o cvp başkasına idi siz dik durursaniz devlet size verir çocukları benimkiler büyük olduğu için onlara sordular onlarda beni seçti gelip evime baktılar
0 oy
(755 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım. Başlıga yazdığın sözü ben hep derim ne insanlar var uzak durdukları daha iyi boşver canıni sıkma onlara felen 
0 oy
(434 puan) tarafından
Banada dogurdum diye herkes kızıyor 
tarafından
Boşver yaprak önemli olan senin çocuklara gösterdiğin sevgi ve terbiye.
(434 puan) tarafından
Insallah cok iyi anneler oluruz
0 oy
(52 puan) tarafından
Böyle insanlar da senin hayatında yeri olmaz zaten Allah'ın selamidir s.a dersin geçersin küsülmez ama gönül kirginligida geçmez siz eşinizle mutlu olun yeter
0 oy
(48,704 puan) tarafından

milletin dpgurmasina bizim kadar takan millet var mi acaba cocuk dusunmuyorum dersin illa yap diye israr ederler yaparsin çok doguruyo derler ayari yok bunlarin.

nasilsin bu arada doğum oldu mu
tarafından
Olmadı canım sancılarım devam ediyor
(48,704 puan) tarafından
hayirli saglikli sekilde al kucagina insallah
0 oy
(1,489 puan) tarafından
İnsanlar öyle canım takma 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 277 göst.
20 Ocak 2024 Diğer kategorisinde ftos_kym (52 puan) tarafından soruldu