0 oy
421 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Alt komsum var tanimiyorum gormedim ama biz hu evi tutarken ev sahibi "aman dikkat edin sıkıntı cikmasin asagi kattaki hemen herseye polis cagiriyo olay cikariyo dedi" dedm ne yapicaz da sanki zaten surekli evde durmuyomus bazen geliyo sonra bi bakiyoruz gitmis. Neyse iste bu kadin bangi bangir muzik aciyo ama nasil desem sadece bass dinliyo. Normal bi muzikte degil icerde kopuyomu napiyosa. Sesi bizim evi inletiyo. Ben de gidip bisey demiyorum insanlara guvenemiyorum cunki gitsem kapisina bebegimle gitcem ne olur ne olmaz cesaret edemem. Esime soyleyemem cunki direk olay cikarir kapisina gider kavga cikar. Cok tuhaf biri. Yaklasik 1 2 ay oncesi gitmis gelmemisti uzun sure sonra bi geldi ki tadilat sesleri geliyodu 2 gun gece yarisina kadar surdu bu. Camlarina kepenk yaptirmis kizlar. Bildiginiz dukkan kepenkleri. Ve evde oldugu halde hic acmiyo kapali  bende korkuyorm valla bi insan neden kepenk yaptirir da evde kepenkler kapali yasar. 

8 Cevaplar

0 oy
(3,276 puan) tarafından

Insanlarda hiç saygı komşu adab-ı falan kalmamış 

Kepenkeçok güldüm panjur o:D:D

(3,276 puan) tarafından
Hastaydım canım 2 aydır baya sıkıntı çektim temizlikti ramazan hazırlığıydı derken pek fırsat bulamıyorum kızımda sabah 6 da uyuyor öğlen uyanıyoruz koştur koştur ev işi yemek derken işte hışım çıkıyor :D
tarafından
Anladimm gecmis olsun canim. Benim de oglan oyle suan uyandi sinirmden herkese cattim valla yemek te yemedim sinirlendigimden :D
(3,276 puan) tarafından
'ye kız olan sana olur benimki de yeni uyandı huzursuz bir de bende çok sinirlendim ama yapacak bir şey yok:)
tarafından
Esim ben bakiym ye dedi veya uyutma getir yanimiza dedi ben uarin kontrole gidicem diye uyuttum valla ugrasmamam cunki uykusu dagilinca rezil ediyo. Uyuttum ama sinirlendigm icin istahim kacti
(3,276 puan) tarafından
Bende 1 saat uyutmaya çalıştı sigara ne içemedim su falan yemeğimi yedim de
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kız içerde kedi filan yiyor olmsn 
(1,615 puan) tarafından
İnsan nerde rahatsa orda yaşamalı valla bende evimden taşınmak istiyorum ama kiraya gidemem o yüzden tekrar ev almamız gerekiyor
tarafından
Bizimkisi kira Allahtan kayinbaba diyo adan satsa ben alirim diye esimde iyi sen al dur ben giderim dedi :D biz cikcaz zaten ama ev bulamiyoruz
(1,615 puan) tarafından
Ay hadi İnşallah çıkarsınız canım
tarafından
Kepenk ne ya mnyk karı yiyordr bı haltlar ama kessin ******** olmalı vallah hiç bulaşma
tarafından
Bulasmak istemiyorm zaten inan ne ugrasmaga vaktim ne de cesaretim var :D Insallah bukurda cikariz ya
0 oy
(1,615 puan) tarafından

Benim evde de kepenk var otomatik kepenk ama güvenlik amaçlı koyduk biz ama öyle asla kapalı kalmaz güneş evin içine doğsa bile kapatmam.

Madem o herşeye polis çağırıyormuş kimsenin kimseyi rahatsız etmeye hakkı yok ara polisi sende bebeğim var uyuyamıyorum gece ayrı gündüz ayrı de olmaz öyle şey bende üst komşumdan çok rahatsızım habire uyarıyordum artık ben uyarmaya çekinir utanır oldum onlar sesini kesmedi sende ara polisi boşver.
tarafından
Dusunmedim degil tabi ama bende ki de aptallik olay cikmasin diye aramiyorm esime de demedim. Tuhaf tip oldugu belli kadin tek birde. Aklma kotu seyler geliyo sen guvenlik amacli yaptirsan icinde yasadigin halde heepsini kapali tutarmisin
(1,615 puan) tarafından
Yok canım vardır onda bir işler sen bulaşma çok rahatsız ederse polisi ara eşine de söyle.
O ne öyle içeride ayin yapar gibi tövbe tövbe
tarafından
Dmi iste benimde aklma geliyo oyle gunah ra almak istemiyorm ama normal degil yani. Bulasmam zaten insallah cikariz ya
0 oy
(707 puan) tarafından
Çok ilginç biri demekki.Tuhaf ya panjur olsa anlarımda kepenk ne alaka.
tarafından
Iste panjuru anlarim bende veya guvenlik amacli mi taktirdi desem ama insan hic mi acmaz gizemli biri :D ama aklma gelenlerden korkuyodm da
(707 puan) tarafından
Bende çok merak ederim böyle şeyleri ya acaba napıyor :)
tarafından
Merak ediyorm ama gidip kapisina konusmaya da cesaretim yok yani cok daha ileri gitmedigi surece simdilik susuyorm bakalim :D
(707 puan) tarafından
Yok canım gitme illa kokusu çıkar ne olur ne olmaz sen gitme.
0 oy
tarafından

Kız sen komşu diyince geldi aklıma bizimde annemin orda var bi tane 2 inci oğluma hamileydim adam Almanya'da yaşıyo yazları geliyo buraya neyse bürgün annemle markete gittik geldik annemin 3 tekerlekli scuteri vardı onu cipinin yanına çekdi anammm geldi vay efendim çek bunu burdan cipimi çizeceksiniz falan filan bende buna bi bağırdım istesem boydan boya çizerim ne bağırıyon sen yaa kimsin sende sesini yükseltiyon ikidir aynısını yapıyosun sen bu cipden sende yok herkesde var sonradan göremezlik yapma amca dedim bana diyo ki sen ne bağırıyon bana hakedene hakkettiği gibi davranıyorum deyince gitti içeri gerizekalıı mı arıyon çok işde 

tarafından
Senin cattigin kisi normal mis. Bu tarz seylerde zaten susmam eski evimde de olay cikarmistim ama ben bu kadindan korktum valla ev sahibinjn bir anlatisi vardi bi de ***** sacma seyler acip dinliyo bangir bangir. Insan evin icinde tum camlarin kepenklerini kapatip yasarmi ya tuhaf
tarafından
Tartışma çıkarsan hemen üste çıkar birde dangalakk insanlar
tarafından
Hic degismez bu aynen oyle valla
0 oy
tarafından
Insanlar çeşit çeşit ") karanlık seviyorsa demek belkide o bir vampirdir ")
tarafından
Hmm onu bilmiyorum valla ev sahibi kadinin tek yasadigini sorunlu oldgnu soylesi sadece evde durmuyo arada geliyo demisti
tarafından
Yani belki kendi değildir canım akrabası vs de geliyor olabilir girmeden suizanda bulunmamak lazım her insan çeşit çeşit işte
tarafından
Aynen gunahini da almak istmeiyorm ama insan korkuyo kizz :D
tarafından
Aman ne korkacan ")) o senden korksun kokain partisi veriyor diye seni polise şikayet ederim de "D hahaha kürtaj yapıyoz burda vatan hayuni diye bağıran amca geldi aklıma
tarafından
:D hahahah evet ya ne zaman gorsem gulerm
0 oy
tarafından
bence hiç bulaşma çocuğunla inme yani halleri çok tuhaf 
tarafından
Yani o yuzden bulasmak istemiyorum sa ne olsugu belli degil cunki . Anormal kadin. Bi iniym dedm muzik sesinden dolayi bide dusundum  sacmalama tutar kolundan ceker birsey yapar :D
0 oy
tarafından
Uyuşturucu işi falan yapıyordur belki yada fuhuş iyi bişi değil o kesin normal Bi insan kapalı havasız karanlık evde oturmaz yani polisi çağırabilirsiniz 
tarafından
Esim de bogle dusundu ama bulasmamak en iyisi diye dusunuyorm. Cok daha ileri gitmedigi surece simdilik susuyorm

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 515 göst.
19 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Miniminnaķ (2,870 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 668 göst.
29 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Busenurbade (435 puan) tarafından soruldu
+3 oy
5 cevap 529 göst.
20 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 114 göst.