0 oy
257 göst.
Aile kategorisinde (267 puan) tarafından
Bebeklerinizi kac aylikken veya günlükken ayaginizda sallayip uyutmaya basladiniz

16 Cevaplar

0 oy
(44,714 puan) tarafından
2 aylıktan bu yana ayağımda yatiyo su an 15 aylik
(267 puan) tarafından
Allah bagislasinn :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hic sallamadim actim esmaul husnayi bi guzel uyuyor onunla
(267 puan) tarafından
Kendi kendine uyuması cok güzell masallah
0 oy
(1,633 puan) tarafından
Bir aylıkken başladım ve sürekli ayakta yatıyor beşikte değil
(267 puan) tarafından
Fena alismis zorlaniyorsunuzdur :/
0 oy
(591 puan) tarafından
Bence asla alıstırma bırak kendı kendıne uyumayı ogrensın ınan sallamak daha zor benım kızım hamakta sallanarak uyuyor ve ınan bı yere gıdınce acayıp zorlanıyorum sakın ve sakın sallamaya alıştırma 
(267 puan) tarafından
Henüz 15 günlük kendi kendine uyuyor :) alistirmayi dusunmuyorum bende tesekkur ederim
(591 puan) tarafından
Yapma oyle bıseu canım cunku hep destek ıstıyolar keske bende kucukken oyle bı hata yapmasaydım ama 2cocuk olursa ondan asla oyle bı hata yapmıcam
(158 puan) tarafından
Bi an bunu ben yazdım sandım. 7 aydır ev hapsindeyiz. Nereden yaptım o sallama hatasını
(591 puan) tarafından
Ayy hıc sorma ama yapacak bısey yok ılk cocuk herzaman tecrubesızlık
0 oy
(2,565 puan) tarafından
3 aylıktan 9 aylıga kadar ayagımda salladım suan 14 aylık emerek uyur sallamam hiç 
(267 puan) tarafından
Masallah Allah bagislasin :)
(2,565 puan) tarafından
Saol canım unuttu sallanmayı dalsın diye bazen ayagıma alıyorum sallayınca bebekler uyur benım ki uyanıyo :)
0 oy
tarafından

11 aylikken ayağımda sallamaya başladım :D

(267 puan) tarafından
Masallah :)
0 oy
(12,513 puan) tarafından

Ayağımda sallamadm hic ikisini de

Besikte sallandılar birini 9 diğeri 10 aylıkken onu da bıraktırdım 
0 oy
tarafından

3 tane hiç salladan uyuttum 

0 oy
(1,808 puan) tarafından
6. Ayda basladim 
0 oy
(1,158 puan) tarafından
Hic ayagimda sallamadim ana kucaginda sallanmaya alismisti 1 ay kadar salladim 2 aylikken onuda biraktirdim simdi kendi kendine uyuyor bence hic sallanmaya alistirma canim vazgecirmesi cok zor oluyor 
0 oy
(1,929 puan) tarafından
3 aylıktan beri sallıyorum şuan 11 aylık 
0 oy
(5,949 puan) tarafından
7 aylıkken başladım  Önce  hep kucagimda uyutuyordum 
0 oy
(117 puan) tarafından
2 3 aylikken sallamaya basladim ama her zaman alismamasini istedim az salladim oyle saga sola savururcasina degil . Sonra zamanla artik kendi sallanmak istemedi 1 yasinda falan kendi birakti
0 oy
tarafından
Ah ah keşke başlamasaydım kendi kendine yatağa bıraktığım zaman ne güzel uyuyordu bebeğim alıştığı zamanda geri bırakması çok kötü 5 yaşında olup hala sallayan anneler var vallahi 
0 oy
tarafından
Ayakta hıc sallamadım ama 11 ay boyunca besıkte salladım sonra uyku egıtımı verdım ve sukur kurtuldum sallamaktan 
0 oy
tarafından
9 ay boyunca kolumda saatlerce gezdirerek uyuttum on kiloya yakındı o zamanlar ayakta dallaninca kıyamet kopuyordu. Sonra yer salıncağı aldık kilosunu taşımadi çöktü tek başıma elimde çarşafla on kilo salladigimi bilirim ağlayarak en son omzum çıktı son çare duvarları delip çingene beşiği kurduk şu an 21 aylık hala çingene beşiğinde sallayarak uyur ayakta uyumaz

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 119 göst.
8 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Birhilall (1,097 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 70 göst.
0 oy
13 cevap 288 göst.
24 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 504 göst.
18 Ocak 2021 Aile kategorisinde Sbhtalsbyn (325 puan) tarafından soruldu