+1 oy
198 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Neler yediriyorsunuz aksam yemegi olarak. 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından

Keşkek yapıyorum kızıma,

Akşam yemeği olarak keşkek veriyorm içine biraz tereyağı katarak, hem yok tutuyor hemde gelişimi için baya iyi .
tarafından
Anladim canim. Keskek zor pisiyorama ya
tarafından
Komsunun tandirina koyuyorum , buğdayı orda iyice pişiyor :)
tarafından
Tandir falan bizlerde yok tabi :D
tarafından
Keşke olsaydı :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bize ne yemek yaparsan ondan veriyorm sebze tavuk et ne pisirduysen sadce tuz katmiyorm yemeği pisirken çok ayırmadim yok şu olmasn bu olmasn sonra çok yemek seçen bı çocuk oluyor
tarafından
Birde dislerimiz yok daha malasef
tarafından
Benim kızımın da sadce 2 dışı var :D geç çıkartıyor kurufasulye gaz yapabilir canm ben pilav in içine ezip veriyorm denedim bir gün rahatsız olmadı sancisi vs kabızlık gibi sorun yaşamadık veriyorum ben sen de az bı dene bakalm pilavı çatalla az ez içine biraz köy onuda ez ufak ufak ver baklam yickmi
tarafından
Anladim bacimcook sagolasin
tarafından
Rica ederm canım sağlıkla büyüt bebisi
tarafından
Sende canimmm
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Evde pişen yumuşak kıvamlı yemeklerden yiyebilir canım köfte tavuk balık gibi şeyleri de biraz ezerek yedirebilorsin olmadı çorba yoğurt yada kaşık maması yedirebilirsin 
tarafından
Bacim bunlari veriyorum ben tarif olarak demistim aslinda. Hergun oglen corba yeniyoryogurt zaten yaninda yiyor akdam yemeegi zorlaniyorum
(2,039 puan) tarafından
Hmm irmikli yada pirinçli muhallebi yapabilirsin kuzum biraz suyla pişirip meyve yada pekmezle tatlandirip yediriyordum ben evde yiyebileceği birşey yoksa bu kurtarıcı oluyordu
tarafından
Sagol bacim onlarida yapıyorum
0 oy
(3,055 puan) tarafından
9 buçuk aylık 10 olucak 12 gün sonra biz ne yersek o 
tarafından
Disleri varmi. Birde salcali tuzlu oluyor yani herseyi yiyebiliyormu
(3,055 puan) tarafından
Var canım dişi. Oluyor ama benim oğlum bebek tariflerini seven bı bebek degil salçayı 2 kaşık katacaksam 1 katıyorum tuzda aynı az katiyorum yiyor canım ne varsa patlıcandan ete kadar ne piserse o ama bu ara iştahsız yemiyor diş çıkarıyor:)
tarafından
Anladim bacim
0 oy
(119,519 puan) tarafından
biz ne yiyosak ondan yiyo tabi yerse
tarafından
İyide kuzey buyuk
(119,519 puan) tarafından
hep biz ne yerseknonu yedi ama
0 oy
(44,758 puan) tarafından
Biz ne yersek yiyodu akşam özel bişey yapmam ole
tarafından
Anladim
0 oy
(1,358 puan) tarafından
Makarna yogurt corbasi kisir pilav bunlari cok seviyorr severek yer aksama nohut pilav var bizle nohut pilav yiycek 
tarafından
Anladim canim ssgol

İlgili sorular

+1 oy
8 cevap 209 göst.
29 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 280 göst.
25 Nisan 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,623 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 335 göst.
27 Şubat 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Meleksss (4,707 puan) tarafından soruldu
+2 oy
22 cevap 397 göst.

381,362 soru

11,417,399 cevap

34,968 kullanıcı

...