+1 oy
207 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Oglen corba oluyor ama aksam yemegi bulamiyorum artik. Hic daha bizimkilerden vermedim. Yedirebilirmiyim kzilar   zararı vwrmi verdiniz mi siz

8 Cevaplar

+1 oy
(119,268 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Az az yedir artik 
tarafından
Yedirdm bugun
-Reklam-
0 oy
(1,986 puan) tarafından
Ben oğluma verirdim ama tabi az ver ilk yiyecek gaz yapmasın 

Ben üstüne azda kimyon atardım canim
tarafından
Yemegi pişirirken atiyim
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Ben 7 aydan beri bizim yemeklerimizden hep verdim baştan alistirinca hiç sıkıntı olmadı 16 aylık herşeyden yiyo
tarafından
Ozaman benim yedirmem lazim sonucta o yemeklerden yicek hep
(44,603 puan) tarafından
Tabiki alışsın sonra çok ugrasirsin
tarafından
Ben corba fala veriyorum eriste yiyor sonra bazen makarnaveriyorum ama hepsi tatsuz tuzsuz. Oglede aksamda ona ayri yapiyorum ozaman artik bizim yediginiz yemeklerden hrp yediriyim ben
(44,603 puan) tarafından
Kız ne tatsiz tuzsuz veriyon kendinize akşam pisirince yanına oturttur mis gibi her şeyden onada ver ekmeği batır batır onların tadını alınca dahada yemek ister tatsız tuzsuzu napsin bebe:D
tarafından
Dogru diyorsun :D
0 oy
(25,224 puan) tarafından
7 aydan beri yiyo Ömer :D 
tarafından
Cok sagool bacimm aynisini yapicam ruseym yok ama aldiririz. Yararli heralde
(25,224 puan) tarafından
Evet cnm çok yararlı buğdayın kalbi derler bağışıklık sistemini güçlendirir birçok faydası var araştır istersen. Sadece yulaf unu ile de yapabilirsin bu muhallebiyi. Ruşeymi bazen kahvaltıda da veriyorum ben suda pişirip pekmez ceviz badem katıp içine. Yanında yumurta ve peynir yediriyorum bide. Şu sağlıksız işe yaramayan pirinç unlarından daha sağlıklı şeyler en azından
tarafından
Ha sen yulaf unu kullaniyorssun ben princ unu diyenokiyorum dogru kullanmamak lazim. Cok sagol bacim aldiricam yaparken bakarim buraya
(25,224 puan) tarafından
Evt cnm yulaf unundan yap ben 10 tl lik alıyorum valla aktardan 1 ay yetiyo bize. Pirinç unundan daha faydalı en azından
tarafından
Aktardanda alinabilir evet  ben biryere cikamiyorum ki evdeyim valla hep
0 oy
(1,808 puan) tarafından
Benimki 8 aylık pilav üstü bayılır:)
tarafından
Bende veriyim ozaman bu aksam
0 oy
(10,023 puan) tarafından

8aylik hep bizim yediklerimizi yiyo :D

tarafından
Valla hala ayri yapip yediriyorum ozaman baharatlarini falan az koyup yedirmek lazim
(10,023 puan) tarafından
Biz kendi yemeklerimizede baharat tuz cok az koyuyoruz. Ben ilk ay denedim sadece oda yemedi :D ondan sonra hep verdim bizim yemeklerden
tarafından
Bende vericem
0 oy
(351 puan) tarafından
Benim kzım 10 aylık herseyı vwrdim yedirdim ver cnm srnde
tarafından
Aksam yemegi sizinkindenmi yiyor
(351 puan) tarafından
Evet ben ne yaparsam onu yıyor sabahta kahvaltı kofte yıyor öglen herseyı yıyor aklınıza ne gelırse 6 tane dişi cjktı
0 oy
(3,107 puan) tarafından
Kızım yiyor ama suyundan veriyorum. İçine ekmek içi koyuyorum küçük küçük. Tanesini yiyemiyor. 7 aydan beri yiyor
tarafından
Anladim sagolun

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 82 göst.
10 Eylül 2021 Aile kategorisinde Asellinab (69 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 157 göst.
5 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hacer Bayram (345 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 197 göst.
15 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 327 göst.
12 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,417 soru

11,357,244 cevap

34,835 kullanıcı

...