+1 oy
943 göst.
Diğer kategorisinde (6,203 puan) tarafından

Merhaba tatlişlerim❤️Bazılarınız biliyodur bir süredir bir network işinde çalışıyorum arkadaşımın sayesinde ve bu arkadaşım kapalı.Bu sürede de eşimle kavga ediyordum ve sürekli bizde büyü var diyordum tabi eşim inanmadı:D Cağnım kaynanam gidil,öğrendi ve muska yazdirdi ki bazilari bilir ben muska şeylerine karşıyımdır,nefret ederim hatta.Ben o muskaları kullandıktan sonra bu kapanma işi sürekli aklımdaydıve beni network işine sokan arkadaşım da biraz vesile oldu.Bugün şal aldım nasıl olacağını merak ettim.Eskiden 9sene boyunca kapalıydım okul muduru yuzunden açılmak zorunda kaldım.Annem fotografımı teyzeme atana kadar her şey çok iyiydi:D Tayzem ayyy çok gençsin,namaz kıl sonra kapanırsın.Dedim valla benim suan sadece başım açık normalde de zaten aşırı açık 

,dekolteli giyinmiyorum.Eşim,hatta burdan bir arkadaşım da beğendi❤️Bence sizde beğeneceksiniz

image

21 Cevaplar

+4 oy
(15,679 puan) tarafından
Tesettür beğeni için yapılmaz eşarp örtü içinden gelerek günahını sevabını düşünerek yapılır bu ve bu dünya fanidir adına sevinirim farkında olup kapanmana hakkıyla tabi ve teyzeme gelince düşüncesi çok yanlış namaz kıl.sonra kapan demesi yanlış yol gosterisidir hem nazmaz kıl hem kapan ne mutlu sana bu kadınlara verilen bir emirdir örtünün esarolariniz ile omuzlarına kapatın Kuran da da geçer.

Umarım anlatabilmisimdir :) 
tarafından
+++++
(6,203 puan) tarafından
Tesettur zaten begeni icin yapilmaz begeni icin yapanin akli yoktur :D Benim bu sali alip,takma nedenim kendimi icinde iyi hissediyor muyum ya da hissetmiyor muyum
-Reklam-
+1 oy
(119,287 puan) tarafından
Kiz yakismis masaallah belosu öp benim icin
+1 oy
(4,654 puan) tarafından
Sakın çıkartma valaha açık halinden bin kat güzel ve zaten dinimizdede tesettürlü olmak lazım ama şimdiki moda tesettürü olacaksan hiç tesettürü modernleştirme
(4,654 puan) tarafından
Bakın kötü kalple hiç alakası yok….
Müslümanlığın gereği uyarmak ve ben sana kötü söz kullanmadım ve lakin gereğini dedin siz mutluysanız iyi mutluluklar size ama tesettür bu değil
(6,203 puan) tarafından
Bu benim kapanmis hlaim degil zaten bi postu iyice okuyun bunu deneme amacli aldim boynu acik tesettur olmuyor zaten
(4,654 puan) tarafından
Ben bu giyinmene demiyorum instagramda paltolon filan giydiğini gördüğüm için dedim zaten
(6,203 puan) tarafından
Evet mom jean pantolon giyiniyorum kici acik dolasamam
(4,654 puan) tarafından
Bak kardeşim ben sadece uyarı yaptım hakını helal et üzmek istemem sadece bil ki her hangi pantolon olursa olsun dinimizde paltolon yok
+1 oy
(4,853 puan) tarafından
Ne kadar yakışmış maşallah Rabbim daim etsin 
+1 oy
(7,441 puan) tarafından

Yaşına göre çok olgun mantıklı akıllı bir kadınsın maşallah sana. Allah'ım hakkıyla daim etsin inşallah <3

+1 oy
(3,836 puan) tarafından
cok yakismis gercekten. hakkinda hayirlisi olsun insallah canim 
+1 oy
tarafından
Maşallah sübhanallah barekallah sen ne güzelsin öyle ya. Allah'ım  ne güzel yaratmış. Rabb'im içine versin daim olsun kuzum 
(6,203 puan) tarafından
Ayy cok tesekkur ederim❤️
tarafından
Rica ederim güzellik ❤️
0 oy
(1,929 puan) tarafından
Çok. Yakışmış canım maşallah bence hiç çıkartma 
0 oy
tarafından
Masallah , attığın fotolarda yaşının küçüklüğü belliydi şimdi daha küçük gözükmüşsün ve çok yakışmış . Rabbim devamını getirsin canım bana da tesettürü anlamıyla yasamayı nasip etsin . 

Çok güzel olmuşsun güzel belosun güzel annesi ❣️
0 oy
(10,343 puan) tarafından
Açık halinden çok daha masum tatlı zarif görünüyorsun canım inşallah daim olur
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Rabbim tam anlamıyla layığıyla tesettür emrini yerine getirmeyi nasip etsin cümlemize. Hadi bu ay bir vesile olsun mübarek günlerde tam tesettüre gir Rabbimin rızası, bize vaadettiği cennet için kardeşim...
0 oy
(3,451 puan) tarafından
Çok güzel olmus Allah daim etsin inşallah :) 
0 oy
(3,535 puan) tarafından
Çok yakışmış kuzum darısı bana inşallah =))
(2,375 puan) tarafından
Lena napiyon giz unuttun beni zalim kadin   :-))
(3,535 puan) tarafından
Lan adın değişmiş zalımın gızı Semroo bulamadım iyiki sen beni buldun =))
(2,375 puan) tarafından
Hahahhj napiyon iyi misin görmeyeli  ;))
0 oy
(2,375 puan) tarafından

Yakismaz mı cok asil durmus Rabbim daim etsin inşallah <3

0 oy
tarafından
Çok yakışmış Allah daim etsin :)
0 oy
(3,527 puan) tarafından
Ay çok tatlı olmuş daha da küçük göstermiş ☺️ 
0 oy
tarafından
Cokk yakismis canim yuzun nurlanmis gibi❤️
0 oy
(490 puan) tarafından
Çok yakışmış maşşalhh cnm beğendm
0 oy
tarafından
Devamı da gelir inşallah canım benim ❤
0 oy
(1,755 puan) tarafından
Maşallah sübhanallah aşırı güzel olmuşsun çok yakışmış ve şunu söylemek istiyorum yaslanacagimiz ne malum ergenliğe girmiş her genç kız kapanmalı öteki tarafta kapanmadiginin hesabını verirken ama çevrem böyle diyor ama bana yakışmıyor lafları işe yaramicak malesef içinden geliyorsa rabbim vesile etmiştir demek kapanmalisin

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 416 göst.
10 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Annebebek34 (1,022 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 418 göst.
25 Kasım 2021 Aile kategorisinde Tinky minky (659 puan) tarafından soruldu
0 oy
44 cevap 564 göst.
3 Şubat 2024 Diğer kategorisinde bebisbirisi (88 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 169 göst.