0 oy
156 göst.
Diğer kategorisinde (3,530 puan) tarafından

Bir insan korona testi verdiğini neden saklar ve neden evine seni o şekilde bilerek çağırıp yardım ister? 

Tepem fena atık kızlar yan komşum 2 hafta oldu taşınalı hole serilen halı onun dış kapının kapanmamasına neden oluyormuş senin nasıl diyip kapıya vurdu haliyle içeri girmeden baktı konuştuk bugünde bana akrabasında virüs çıktığını ve temaslı olduğu için dün sabah test verdiğini söylüyor kronik kalp rahatsızlığım var herşeyi geçtim Ecem Lina için korkuyorum.  Bu kadar sorumsuz vurdum duymaz olamaz bir insan Hakkımı helal etmiyorum bu gibilere 

Şuan bir sıkıntı yok şükür inşallahta olmaz test sonucunu bekliyorum pozitifse bende yaptırmalı mıyım kızlar ?

Herkese hayırlı ramazanlar diliyorum 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Pis.lik ya vicdansız yetişkin bile atlatamoyor çocuklar nasıl dayansın gerçekten deliricm artık
(3,530 puan) tarafından
Allah bildiği gibi yapsın böylelerini inşallah negatif çıkar kadının testi
-Reklam-
0 oy
(1,343 puan) tarafından
Hayır pozitif çıksa bile yaptırma bekle ama sen dışardan kimseyle temasta bulunma belirti olmadan test vermenin anlamı yok sonuç doğru çıkmaz ama.pozitifse onuda bir rezil et binada herkes duysun bağır ona
0 oy
(181 puan) tarafından
Ben de korona atlattım pozitif olduğumu öğrendiğim ve şüphelendiğim sürede evime girip çıkarken hiçbir yere dokunmadım kapılara dezenfektan sıktım yöneticime durumu bildirip tedbir almalarını söyledim ve evimden hiçbir yere çıkmadım eşimide çıkarttırmadım çok korktum başkasına bulaştırırım diye öyle bir şey olsaydı vicdan azabı çekerdim bu insanlar nasıl bu kadar rahat olur ya ya bulaştırdığımız kişi vefat ederse Allahım düşüncesi bile kötü ya 
0 oy
(7,410 puan) tarafından
Canimin ici insaAllah bise olmaz. Allah im korusun. Zaten boyle luzumsuzlar dusuncesizler yüzünden bitmedi dahada bitmez

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 267 göst.
17 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 306 göst.
21 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Busra. Esen12 (4,061 puan) tarafından soruldu
+2 oy
21 cevap 554 göst.
31 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 304 göst.
9 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Alyakus (2,364 puan) tarafından soruldu

379,091 soru

11,347,728 cevap

34,813 kullanıcı

...