0 oy
380 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar birşey duydum ne kadar doğru bilmiyorum size sormak istedim.

Bebeğin 40i çıkınca hocanın gelip okuması lazımmış 40i için özelmis. En geç 40indan sonra 1 hafta içinde okunması lazımmış. Biz bayramdan sonra okutmayı düşünüyorduk mevlidi. Ama çok geçmiş oluyor şimdi kimse gelmez diye okdr bekliycektik. Ama en geç 1 hafta içinde okutmak lazımmış eltim söyledi sonra sıkıntı olur size yenge dedi ama ne gibi sıkıntı olur bebekte ? Doğru mu ? 

29 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bayramdan sonra okutucaz biz ama kimseyi cagirmadan.  Bizimde geçmiş oluyor günü. 

Hayrını mahalleye camiye vs dagiticaz .
-Reklam-
0 oy
tarafından
Böyle şeyler bidat canım

Efendimizin  sallalahu aleyhi ve sellem böyle bir şey yaptığını okumadım. 

Günlük felak nas ihlas okumamız yeterlıdır bebişlere
0 oy
(140 puan) tarafından
Biz de mevlid istiyoruz ama bu pandemi de çok zor kendiniz okuyun eğer pandemi azalırsa siz mevlid yaparsınız
0 oy
(4,068 puan) tarafından
Valla kayınvlidm yasin tebarke amme vakıa surelerni okudu öyle hoca faln çağırmadı virüs var zaten aklım çıkıyor bişey olck dye mümkün olduğunca evden dışa ble çıkmıyoruz çıksakta asla insan içine çıkmıyoruz market alışverişini eşim yapıyor eve geldim hemn duşa girer bişey olmasın kızımız küçk diye 
0 oy
(1,667 puan) tarafından
Ne sıkintisi canim ya ben ilk cocugumda yaptim 2. Sinde oruca denk geldi olmadi 3. De virüs var olmadi gayet sagliklilar masallah .biraz abartmis eltin
0 oy
(3,821 puan) tarafından
Normal 40 çıkarttık hiç öyle okumadık bişey de olmadı ilkkez senden duyuyorum 
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Virüste ne mevlüdü kuzum hiç önemli değil öyle şeyler. 8 e döndü hala okuyamadık biz
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Kırk mevludu derler oda hurafe canım dinimizde yok korona zamanında mevlit faln akıl işi değil yani bebeğinde küçük yani yapılmaz 
0 oy
(48,952 puan) tarafından
57 günlüktü bebegim biz okuttugumuzda o zaman virus yoktu olsaydi okutmazdim

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 99 göst.
10 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde bebekle_00 (29 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 376 göst.
3 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Anne.adayii (840 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 102 göst.
1 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Sirac_23 (1,122 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 149 göst.
11 Kasım 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde ayse.gul (582 puan) tarafından soruldu

384,652 soru

11,506,615 cevap

35,159 kullanıcı

...