0 oy
1,078 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bir arkadaşım bugün bize geldi baya bi konuştuk 1 oğlu var 7.5 aylık ilk çocuğu ama kendisi 113 kilo ve daha 23 yaşında o kadar güzel bi yüzü var ki bebek gibi doğumdan öncede kiloluydu ama sonrasında baya almış göbeğim sarktı çatlaklarım çok var kendimden nefret ediyorum ne yapsam kilo veremiyorum eşimden bile cekiniyorum diyo oda zaten eskisi gibi ilgili değilmiş kadına karşı diyetisyen e git dedim daha once gitmis ama faydasını görmemiş çok üzüldüm daha çok genç ama aşırı kilolu napsa kilo veremiyormus hatta eşi ona dün gece demişki çok kilo aldin geceleri çok horluyosun anlatıyrken gözlerinden yaş akıyordu eşinin işi gereği müşterisi çok oluyo haliyle güzel ve bakımlı kadınlarla iç-içe 

25 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Diyetisyene gitsin. İstedikden sonra diyetiysen +spor fistik gibi olur kendineee gelsin valla  annemin arkadasi var diyerisyene gittik acaip zayifladi kadin icinde istek olsun. 
tarafından
Bende israrla söyledim ama hem çocuk emziriyorum hemde önceden bi faydasını görmedim dedi bide para konusunda sıkışık diyetisyene gidicek gücü yok galiba
tarafından
Paraya sıkışıksa gidemez evet. Ama diyet uygulasinnn evde programlar var ordan spor yapsin en onemlisi ekmegi kessin yemesin
tarafından
Başlıyormuş diyete ama devam ettiremiyimus 5 dk yürüse hemen yoruluyor
tarafından
Eee yorulucakki yağ yaksin mecbur yorulcak
-Reklam-
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Diyetisyen e gidip nasıl verememiş ki. Bütün kontrolleri yapılmıştır şekeri troidi vs varsa ona göre diyet uygulanmıştır. Biraz azim meselesi bence oturup ağlamak yerine bir yerden başlasın yaşi da çok küçük biraz üzücü ama gerçekler maalesef 
tarafından
Iste azimli degil önceden de oyle azmi pek yok ama çok üzüldüm ona :((
(8,081 puan) tarafından
O kendine senin kadar üzülse başlar bir yerinden canım boşver kendisinin düşünmesi lazim
tarafından
Napıyim canim elimde degil bende kiloluydum azmettim verdim oda versin hatta benden daha zayıf olsun isterim
tarafından
İşte bu beni çok sinirlendiriyor. Hem elinden geleni yapmayacaksın hem de şöyle böyle diye dert yanacaksın. Eşini geçtim zaten önce kendisi , kendi sağlığı için vermeli. Benim de bir arkadaşım 130 kusur kiloya çıkmış diyo ki ben asla diyet yapamam. Ne diyebilirsin ki. Yani bu sadece görsel olarak değil en önemlisi sağlık için verilmeli. O yaşta o kilo çok fazla, Allah korusun ilerde çok fazla hastalık çıkar
tarafından
Çok doğru söylüyosun canım
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Off çok zor bir durum.. ama arkadaşın kafasında bitirmesi lazım.. ağlamakla olmuyor harekete geçmek lazım
tarafından
Bencede çocuğum küçük şimdi ne yapabilirim diyo
(5,721 puan) tarafından
Kuzum diyetisyenle yada diyetisyen olmadan önce kararli olcak kendine beslenme düzeni oluşturacak daha önce diyetisyene gittiyse tahlil yaptırmıştır bı sorunu yoksa evde uygulasn kapi önüne çıksın çocuğunu gezidrsin beraber yürüsün madem kocasinbegenmiyor spor aleti aldirsin kendine durumu varsa. Yoksa Leslie yapsın kadın isterse herşey yapar
tarafından
Aynen Canım kadın isterse herşeyi yapar
0 oy
(1,438 puan) tarafından
Yaaa çok üzüldüm .insan öyle olunca gerkecekden kendinden bikiyorr.ama catlakcin karın sarkmasiycin Dr konuşa bilir.
tarafından
Ameliyat falan olsa maddi gücü yok daha 23 yaşında 113 kilo ne demek yaa
0 oy
(327 puan) tarafından
Bence azimli olsun ve kilo vermeye çalışsın Allah korusun kocasının aklını şeytan karıştırabilir yuvası dağılmadan inşaallah düzelir
tarafından
Zaten kocasi isi gereği müşterisi çok oluyo haliyle güzel ve bakımlı kadınlarla iç-içe yani gerçekten çok güzel bayanlar geliyo oraya
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Önce kendisine inanması gerekiyor diyetisyene gidip spor yaparsa kilo vermeye başlar 
tarafından
Söyledim canım inşllah gider de kurtulur bu durumdan
0 oy
tarafından
düzenlendi

Mide ameliyatı şart artık ona bak bende kiloluydum zayfladımm mide küçültme ameliyatlıyım yıllarca diyetisyene gittim olmadı son çare ameliyat oldum 

(707 puan) tarafından
Ya evet o sıkıntılı katı sıvı ayrımı çok dikkat et miden hala hassas
tarafından
Evet halen hassas ağrıyo Birgün tuttum oruç ruhumu teslim ediyodum az kalsın gün boyu çok iyidim ama akşam yemek den sonra kalp çarpıntısı halsizlik başladı bide yiyemiyonya düşün 3 kaşık çorba aldım mı tamam öyle de olunca acayip ağrıyo
(707 puan) tarafından
Evet haklısın benim kuzenim oldu 1 yıl olacak daha yeni o yolun başında diyetle çok kilolu olunca verilmiyor maalesef.oruca devam ediyor musun peki
tarafından
Hayır 1 gün tuttum sadece gündüz hiç bişeyim yokdu ama 3 kaşık çorba içdikden sonra gözlerimin önü karardı elim ayağım kesildi kalp çarpıntısı oldu annem dedi kızım sen niye tutuyon ölücen betin benzin attı dedi
(707 puan) tarafından
Allah korusun sağlık en önemlisi kendine dikkat et ne yapacaksın
0 oy
(3,836 puan) tarafından
kaynanam 50 yasinda tirodleri yavas calisiyor ona ragmen diyet yaparak + leslie kilo veriyor. azim isi kilo vermek
tarafından
Aynen Canım ama pek azimli degil çok salmış kendini
(3,836 puan) tarafından
kendini motive edecek birseyler bulur insallah yoksa bi yerden sonra iyice koyveriyor insan. benim 5 6 kilo fazlam ama bu gidisle 5 6 alacak basini gidecek valla.
tarafından
Aynen Canım dikkat etmek gerekiyor
0 oy
tarafından
diyetisyene gitsin gittim ama fayda gormedim diyorsa harfiyen uymadigindandir dur demek.lazim sirf koca icin degil saglik icin . butun kurallara uysun bir sene icinde verir..sonucta kilosu fazla kendi.kendine bisi yaparsa yanlis olur 5 verir 10 alir
tarafından
Haklsın canım inşllah gider de bu halden kurtulur çok salmış kendini
tarafından
insallah canim
0 oy
(1,787 puan) tarafından
Yazık çok üzüldüm onun adına.. iyi bir diyetisyene gitmesi şart yaşı daha çok genç irade lazım kilo vermesi için
tarafından
Doğru söylüyorsun canım oda utanıyor kilosundan çevreye bakınca üzülüyor
0 oy
(484 puan) tarafından
Eşine inat kilo versin. Ben anlamıyorum bu geri erkekleri. Hamile kadın kilo alır, ister istemez emziren kadın kilo alır kimisi verir. Evlenirken beğeniyorlar da hamile olup senin için kendi için dünyaya bi evlat getirince mi bu kadın kilolu oluyor? 

Beyaz çay hızlı kilo verdiriyor

Yeşil çay hızlı kilo verdiriyor. 

Bunları yapsın. Kardeşim de kilolu bunları kullanıyor ve ekmek yemiyor salata tarzı besleniyor bazen kepek ekmek yiyor 2 haftada 4 kilo verdi ve sıfır spor+hareket yok
(484 puan) tarafından
Aktar da yada  kuruyemişçilerde var, yeşil çaya göre daha hızlı kilo verdiriyor.  Horlama içinde yatmadan önce adaçayı içsin o geçiriyor. Ama bi araştırsn emziren anneler içebilir mi diye. Emziriyor mu bilmiyorum ama her ihtimale karşı araştırsın. 21 günde kilo verme programı var onu yapsın.  Yeşil çay yada beyaz çay onu sürekli tuvalete götürecek metabolizma hızlanacak canım
tarafından
Ben ona söyliyim canım emziriyor bi sakıncacı yoksa kullansın
(484 puan) tarafından
He kuzum önce bi araştırsın yanlış yönlendirme yapmak istemem
tarafından
Tamam canım çok sağol
(484 puan) tarafından
Rica ederim rabbim yardım etsin
0 oy
(677 puan) tarafından
Diyetisyene uymadigi için kilo veremiyordur yoksa aher şekilde verirdi hemde kilosu çok olduğu için ilk zamanlar hızlı verir.madem eşi hep bağımlıları çalışıyor ve kendini beğenmiyor neden bi yerlerden başlamıyor ki oturup ağlamak çözüm değil.emzirmek kilo vermeye engel de değil.devlette diyetisyen var ona gidebilir.hiçbirsey yapmasa bile boğazından hamur işi ekmekten kıssa gene gider kilosu yeterki istesin 
tarafından
Çok doğru söylüyosun canım inşallah gider
0 oy
(10,378 puan) tarafından
Canım diyetisyene tekrar gitsin özel bir diyetisyen ile görüşsün tabi bunları eşi için yapmasın kendi için yapsın o eşi de B.k yesin 
tarafından
Bende dedim hatta bırlıkte gidelim dedim ama pek yanasmiyor
0 oy
tarafından
Mide ameliyati olsun benim kuzenim oldu suan mankenlere tas cikartir kamburu bile duzeldi. Korkmasın olsun
tarafından
Simdi bebeği çok küçük emziriyir bide canim
tarafından
Ek gidadan sonra dusunebilir hala veremezse benim 15 kg fazlam var yapsalar ben olucam ama yapmazlar
0 oy
tarafından
Yapmasın lütfen yaa, bir rahatsızlığı yoksa kesinlikle çaresiz hissetmesin kendini. Kilo bu, bir baslayinca tıkır tıkır vermeye devam eder. Diyetisyene gidecek durumu yok demişsin, Karatay diyetini araştırsın. Hem sağlıklı kilo verir hem beslenmesi düzelmiş olur. Ama önce gerçekten kararlı olsun, bir iki gün yapıp üçüncü gün eskiye dönerse on diyetisyene de gitse fayda göremez
tarafından
Haklsın canim vücudu sarkmış catlak cok varmis ne yapması lazim
tarafından
Çatlaklar için sanırım yapılacak çok bişey yok ama sarkma pilatesle toparlanır belki. Ebru şallı videoları var,yani ihtiyaci olan malzemeler gerçekten alınamayacak miktarlarda değil. Yeter ki istesin
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Başarmanın yarısı inanmak sadece isteyecek inanacak 
tarafından
Haklısın canım inanmasi lazim
0 oy
tarafından
Demek ki tam yapmıyo ilaç vs kullanmıyorsa eğer diyete tam uymuyodur yoksa niye veremesin. Mutlaka hareket şart sadece yememek olmaz bi de hornonlarına baktursın bazen hormonal olabiliyo. 
tarafından
Emzirirken de çok güzel diyet yapılıyo benim oğlum 6 aylıkken ben yaptım 5-6 kilo verdim kısa bi sürede hem de sütüm azalmadı YouTubeda emziren anneler için diyet videoları var onlara bakabilir benim diyetisyene verecek param yoktu öyle yaptım evde spor yaptım sürekli.
0 oy
(1,730 puan) tarafından
Canım ilk dahiliyeye gitsin hormonal bozukluğu olabilir 
tarafından
Olabilir canım
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Aglamak çözüm degil cnm..kocasyla iliskisini de etkiliyosa kendisine bi ceki duzen vermesi lazm azimli olması lazm..yoksa cidden sknti..bnm annem de kac yasinda  sonra diyetiysteyen gitti 89 kiloda  64 e kadar dustu..azim meselesi yani
tarafından
MaşaAlah canım
0 oy
tarafından
Canım kilo kader değil elinde olan bisey sporla diyetle verilir yani azimli olsun
tarafından
Aynen öyle valla canım

İlgili sorular

0 oy
38 cevap 1,049 göst.
23 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Guldnz124 (159 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 445 göst.
23 Ekim 2021 Aile kategorisinde Sugra (1,186 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 241 göst.
26 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Yoruldum bu hayatan (444 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 781 göst.
1 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Sevgim esmer (86 puan) tarafından soruldu

380,098 soru

11,378,752 cevap

34,864 kullanıcı

...