0 oy
421 göst.
Diğer kategorisinde (79 puan) tarafından
Kızlar ben beyaz tenliyim ufacık bir tüy bile çok beli oluyor yüzüm vücudum aşırı tüy var hele karnımda çok riatsiz oluyuyorum yüzüm ve karın bel göğüs bölgesine ne kullanabilirim geri kalan ağda kullanıyorum okadr bayan gördüm dışarda fln hiç tüy yok aciklarda göğüs göbek çok pürüsuz ben kapaliyim eşim için istiyorum inailmaz tüy var hamam otu kulansam olurmu oda cuvaltiyor ve çabuk çıkıyor ne kulaniyoalr lazer hariç bilginiz varmı yazın lütfen çok merak ediyorum bende kullanmak istiyorum pürüsuz olmayı eşim için 

15 Cevaplar

0 oy
(7,789 puan) tarafından
Genelde lazerle o hale geliyorlar canım
(79 puan) tarafından
Cnm küçük yastakiler bile öyle onlardamin lazere gidiyor acaba
(7,789 puan) tarafından
Lazer 18 yaştan itibaren diye biliyorum
-Reklam-
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Göbekte göğüste tüy olurmu ki 
(79 puan) tarafından
Evet oluyor malesef bende aşırı var uzun uzun siyah bide tenim beyaz çok beli oluyor çok rihatsiz oluyorum
(8,081 puan) tarafından
Bende beyaz tenliyim canım saçlarımda siyah ama oralar da yok hormonel birşey olabilir bir doktora görün ıstersen
(79 puan) tarafından
Yılardır böyleyim cnm
0 oy
(5,314 puan) tarafından
Bilgim yok post yukarı çıksın cnm
0 oy
(14,036 puan) tarafından
Bende beyaz tenliyim ama tüyler hiç belli olmaz yaşadığım yerde kuaför yok uzun zamandır gitmiyorum ama hiç belli değil :D 
(79 puan) tarafından
Valla cnm bende baya bir var
0 oy
(56 puan) tarafından
Lazer hariç hiç birşey pürüssüz yapmaz canım anca lazere gidecen tüyle falan uğraşmayacak kafan rahat olacak hemde pürüssüz olacan
(56 puan) tarafından
Evet yaa pahalı benim mesleğimde o şu an çalışmıyorum ama malesef ki pahalı. Başka yok ki kuzum pürüssüz yapan ne yapsan illa çıkacak bi kaç güne tekrar aynı çok zor
(79 puan) tarafından
Peki cnm kaç seansta bitiyor bide hamileyim artık dusunmuyorum hamileikte yapiliyormu
(79 puan) tarafından
Sadece gövde ve bikini kol bacak ağda yapcam ikisi aylık ne kadr olur cnm
(56 puan) tarafından
Hayır hamilelikte asla yapılmaz
(56 puan) tarafından
Valla şu an böyle fiyat veremem ki canım değişiyor çünkü güzellik merkezine göre fiyatlar bide artık zam gelmiştir ben hamileyim artık bayadır çalışmıyorum. Ama bitme konusu şöyleki evet çok sonuçlar aldık biz hatta kalın olan tüyler daha çabuk bitiyor inceler biraz zaman alıyor düzenli gitsen aksatmasan bitiyor ama dediğim gibi o bitme konusuda insandan insana değişir bazılarında 5 seansda farkı görürdük bazılarında göremezdik öyle yani sabırlı olacam düzenli gidecen
0 oy
tarafından
Hamam otu kullanma çok kötü anca lazer başka çare yok 
0 oy
(210 puan) tarafından
Malesef lazerden baska cozumun yok, o disarida gorduklerin de dogustan oyledir, kimi insanda fazla olur, yapacak bisey yok, o kremler falan gecici cozum olur.
0 oy
tarafından
Canm bende 8 ay oncesine kadar güzellik salonunda estetisyenlik yapiyodum lazerden hariç hicbirsey tüy dökmez fakat soyle birsey var lazerde 5. Aydan sonra taramaya girmen lazm  ben 8 aydr hicbir islem gormedim suan yeni yeni cikmaya basladi oda gebeyim 2 aylik hormonel degisiklik olmuş bence seni lazer kurtarır fakat gitmeden bi kac ay evvel jilet kullanman lazmki tüylerin kalınlaşsn
tarafından
Olaym sana yardmcı nerde oturuyorsun?
(365 puan) tarafından
75 ye oturuyorum canım
tarafından
Simdi benim çalıştıqim yer baglarda fakat baglarda diye kotu bir yer degil güzel bir yer 3 şubeleride var eger tüm vucut dusünüyosan haber veririm sana yardımci olmalari için şoyle birseyde var 2 3 aya kadar halamla beraber açmayi dusunuyoruz oraya gidersin sonra seni kendi müsterim diye alirim
(365 puan) tarafından
Açtıgında haber edersin beni artık dediğin yer neresi fiyat nedir
tarafından
Dedigim yer baglar saglık ocaginda vera guzellik salonu seansı normalde 200 250 dir fakat ben orda calistm haber verirdim sana 150 den yardimci olmalari icin 1 seans 1 kontrodur ayda 2 defa gidiyosun 15 gün sonra kontrol veriyoruz kontrolde herhangi bi ücret yok senansta ücret ödüyosun kontrollerle beraber  toplamda 24 seanstır 1 yıl süreyle bitiyor tüyler  duzenli olarak 1 yil devam edersen aksatma yapmasan 6 aylik tarama ucretsiz hediye  2.bi şube ise polis okulunda gülşah ada güzellik salonu 3.şube ise c.evi alt köşede ada güzellik salonu
İnşallah anlatabilmişimdir
0 oy
tarafından
Büyük ihtimalle sorunun hormonel yani bir şey yapsan işe yaramaz lazer de bile yeniden çıkabilir o yüzden doktora gitmen test yaptırman sonucuna göre tedavi görmen lazım 
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Benim  tenimde  beyaz  ama  tüylerim  sarı  b3lli  olmuyor  genelde  hep epilasyona  gidiyorlar  bende  çok  istiyordum ama sarı  tüyü lazer  görmüyor 
0 oy
tarafından
Öncelikle bir doktora git canım belki hormanal bir durumdur eğer öyleyse içten gelen bir durumdur dışardan ne yaparsan yap yine çıkar. 
0 oy
(3,276 puan) tarafından
Hamam otu tüy dökücü gibi değil mi ben mi karıştırıyorum hormonlarına batkırdın mı canım bende çok tüylüyüm yıllarca araştırdım hastane hastane gezdim böbrek üstü bezlerim hızlı çalışıyormuş ondan tüylenme oluyormuş 
(79 puan) tarafından
Peki cnm çaresi varmı hormonla alakası olsa doktorlar ilaç fln veriyormu  hamile kalınca dahada artı
(3,276 puan) tarafından
Hamilelikte benim azalmıştı hormonlar için kullanılıyor canım ben küçüktüm 18 yaşından ilaç vermemişlerdi bana k zaman bende bir daha gitmedim
0 oy
(289 puan) tarafından
Lazer canım ben de erkek gibiydi her yerim ama lazerle bitti canım 

Ama baya uzun süre gittim 
0 oy
tarafından
Göbek ve göğüsteki tüyler hormonal olabilir 
0 oy
(2,493 puan) tarafından
Göbekte ve göğüste tüy çıkması hormanel bir bozukluk da olabilir. Çevremde çok var. Bi doktora da mı görünseniz.
(79 puan) tarafından
Sağol cnm doğum doktoruna mi yoksa cildiye mi gitcem
(2,493 puan) tarafından
Kadın doğum doktoruna git o seni yönlendirir canım. Ya da bulunduğun yerde endokrinoloji doktoru direkt randevuyla alıyorsa ona da gidebilirsin
(79 puan) tarafından
Tmm cnm çok sağol mutlaka gitcem çünkü çok rihatsiz oluyorum açık giyince utanıyorum eşimden
(2,493 puan) tarafından
Git canım belki hormonelse ilç verir. Benlik değil falan derse lazer gibi bir şeyler düşünürsün

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 311 göst.
0 oy
4 cevap 232 göst.
28 Ekim 2021 Aile kategorisinde Nur ela (3,794 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 1,476 göst.

381,497 soru

11,421,790 cevap

34,978 kullanıcı

...