0 oy
417 göst.
Diğer kategorisinde (3,099 puan) tarafından
Kızlar yumusaticilardan bı turlu memnun kalamiyorum. Bugünde ABC deniycem ilk defa kokusu kalsın güzel koksun istiyorum camasirlar. Önerileriniz varmı memnun kaldiginiz? Birde makinam ilk yumuşatıcı gözünden su aliyor. Biraz eski tip bir makina harfler var sadece ayarlamada. Kendim deterjan gözüne su dökerek iletmeye çalışıyorum deterjanı bugün ilk defa denedim daha doğrusu buna ne gibi bir çözüm ürettiniz servis cagircam ama degistircez makinayı o yüzden bide servise para vermek istemiyorum. Değişene kadar ne yapabilirim? Bilginiz varmı?

15 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canım kesinlikle yumoş mavi olan bide bulut mavi mükemmel kokuyor kalıcı kokusu var
(3,099 puan) tarafından
Bulut denedim ama pembe olanı denemiştim ABC yi deneme amaçlı küçük aldım bundan da memnun kalmazsam onu deneyeyim yumosta denemedim daha hiç
-Reklam-
0 oy
(2,375 puan) tarafından

Vernelin parfumia serisi cok güzel 

(3,099 puan) tarafından
Onuda kullandım canım memnun kalamadim
0 oy
(15,823 puan) tarafından

Bingo kuzumun kokusu bencee:D

(3,099 puan) tarafından
Bingo denemiştim sanki ama baya oldu
(15,823 puan) tarafından
Beyaz ve mavisi ben severek kullanıyorum kokusuda kalici
(3,099 puan) tarafından
Bakalım memnun kalamazsam bu ABC dende onu deniycem çamaşırlar dolabı açınca güzel güzel kokular gelsin istiyorum ya
0 oy
(2,972 puan) tarafından
Kesinlikle yumoş cnm bütün yumuşatıcıları denemiş biri olarak yumoş pembe olanı ve mavi olanı derim harika. 
(3,099 puan) tarafından
Yumos denemedim hiç birde onu deniyim bu bitince
0 oy
(913 puan) tarafından

Yumos ekstra lilyumm..

Öyle bi koku yok bncee
(3,099 puan) tarafından
Vardır kız kırma umudumu:D
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Bn bi yumoş mavi olandan memnun kaldım birde bingodan en çokta bingodan memnunum
(3,099 puan) tarafından
Herkes yumos bingo diyor bende baya meraklandim onuda deniycem
(204 puan) tarafından
Yumoş mavi mi ben aldım asarken kokusu var toplayana kadar koku falan kalmamıştı
(1,465 puan) tarafından
Cnm o zaman bingo al bn üzerinde bebek fotoğrafı olanı kullanıyorum çokta güzel kokusu hemen uçmuyorda
0 oy
tarafından
Bıngo Manolya bahcesu der susarım canım
tarafından
Bende 2 hafta gdıuyor bacım benım bebe fena her gun ev siliyorum ah ah
(3,099 puan) tarafından
Ben yeni farkettim yüzey temizleyici bingo manolya bahçesi almıştım geçen çok hoşuma gitti kokusu bu yumusaticiyla aynımı kokusu kızlarr
(25,224 puan) tarafından
Evet cnm aynı koku
(3,099 puan) tarafından
Alayım onu o zaman çok hoşuma gitti valla elime geldikce kokluyup duruyorum müptezel gibi:D
(25,224 puan) tarafından
Aynen harika valla kız :)
0 oy
(2,447 puan) tarafından
Abc kırmızı çok uzun kalıyor benim 
(3,099 puan) tarafından
Bende ABC kırmızı aldım çamaşırlar çıkınca gorcem bakalım inşallah istediğim gibi çıkar
(2,447 puan) tarafından
Parfumia konsantre olan ama canım Bi tane daha var kırmızı büyük kamelya aşkı yazan o kalmıyor :)
(3,099 puan) tarafından
Evet aşağıda şimdi okudum ben hep büyük alırdım uzun gitsin diye cunki birsuru döküyorum tutamıyorum kendimi ama onların kokusu kalmiyormus
0 oy
tarafından
Yumoş extra pembe yada sarı olan
0 oy
(44,714 puan) tarafından
Valla yeni aldım bingo manolya bahçesi süper bayildim
(3,099 puan) tarafından
Herkes bingo diyor valla deniycem bunu küçük aldım bilerek begenmezsem diye hoşuma gitmezse bide bingo deniyim
0 oy
(1,043 puan) tarafından

Bingonun bunlardan çok memnunum. Bingonun abc 'nın falan büyüklerini kullandım kuruyunca hiç koku kalmıyordu. Bunlar konsantre olduğu için yıkandıktan sonra giydiğinde bile günlerce kalıyor kokusu

image

image

(44,714 puan) tarafından
Usttekini aldım çok guzel
(3,099 puan) tarafından
Şişelerin büyük olmasidami etkiliyo ilk defa duydum öğrendiğim iyi oldu ben hep büyük alirdim
(44,714 puan) tarafından
Büyük 5 kiloluk bingo aldim uçup gidiyo onlar kokusu küçükler etkili konsantre bunlar
0 oy
(3,618 puan) tarafından
Mor ABC favorim çok seviyorum
0 oy
(204 puan) tarafından
Yumoş parfümlü harika kokusu gitmiyor. Ama diğerlerini alma yumoş parfümlü. Ben markette parfümlüsü yoktu mavi paketlisini aldım asarken iyi kuruyup toplayana kadar kokusu kalmıyordu. 
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Yumoş orkide 1 hafta kalıcı kokusu var 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Abc mor ve pembe güzel ben kullandım hemde kalıcı. Şuan Bingo manolya bahçesi ve yıldız çiçeği kullanıyorum hepsini sollar yumoşun sadece mavisi güzel bide 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 180 göst.
3 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 1,340 göst.
0 oy
6 cevap 217 göst.
10 Mayıs 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Prens annesii (1,718 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 215 göst.
9 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,270 soru

11,385,380 cevap

34,885 kullanıcı

...