0 oy
348 göst.
Diğer kategorisinde (2,592 puan) tarafından

Bi erkek bi kadını böyle nasıl kullanır ya :angry:

Adam resmen sicacak para istemiş kadından bide evli oha 

11 Cevaplar

+1 oy
(4,875 puan) tarafından
Yazık vallahi hem maddi hem manevi büyük yıkım da 
tarafından
Nasılsın Canım
(4,875 puan) tarafından
İyiyim canım sen nasılsın :)
tarafından
İyiyim bende canım ❣️
-Reklam-
0 oy
(15,824 puan) tarafından
Rabbim uzak etsin neler var neler dünyanın çivisi çıkmış
0 oy
(7,410 puan) tarafından
Ah ya. Bi insana guvenip sevince gozu hiçbişe gormuyor insanin. Kadin olshn erkrk olsun cok kotu bise bu durum. :/ dolandirildiginami yansin adamin evli olduguna mi yansin. Sevdigine mi yansin.. cok uzucu
(2,592 puan) tarafından
Canı karpuz istemiş kadından para istemiş
0 oy
(2,321 puan) tarafından
Hiç izlemiyorum kafam almıyor valla
0 oy
(14,025 puan) tarafından
Şaşkınlıkla izliyorum gerçekten adam bu kadına napmista kadın bu kadar körelmiş 600 bin ne demek ya
0 oy
(60 puan) tarafından
Valla adam kadını kandirmaya bile gerek duymamış sadece para istemiş kadına şaşırdım 
0 oy
tarafından
Kadın sallak olmasın 
0 oy
tarafından
Rabbim uzak tuttsun ama kadinda biraz bir tuhaf bir insan bu kadar kanmaz yani 100 milyar değil bildigin 600 milyar yani 
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Kadın da biraz kurnaz olsaydı da kullandirmasaydi canım afedersin bir şeyin uğruna böylesine körü körüne herşeyini vermek salakliktir
0 oy
tarafından
Bir insana bu kadar tapılırsa,sonucu bu yani kimse kusura bakmasın. Bu devirde millet baş bas bağırıyor babana bile yeri geldiğinde güvenme diye milelt seviyorum ediyorum diyip neler neler neler yapıyor. 
(2,592 puan) tarafından
Ayni günde kaç kere milyarlarca para istemiş göndermiş
tarafından
Kadında da sıkıntı yok mu sizce ? bı insan karpuz almak için bile para istiyor ama evli düşünmüyor bu evi nasıl gecindiririm diye boş muhabbetler uğruna milyarlar gitmiş
0 oy
(3,276 puan) tarafından
Dün müge ordaki gözlüklü adama soruyor bu konuyu ne düşünüyorsunuz diye adam çok güzel sevgiyi aşılamış o güveni vermiş ama adamlığa sığmaz gibi laf söylüyor sevgiyi güveni vermiş evet ama niye şe.refsizlik yapıyon 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 185 göst.
19 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,592 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 443 göst.
11 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 408 göst.
27 Aralık 2019 Diğer kategorisinde HANNE NİN ANNESİ‍‍ (33 puan) tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 395 göst.
1 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,207 soru

11,351,313 cevap

34,822 kullanıcı

...