0 oy
326 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (899 puan) tarafından

image

kizariklik gidisindan dolayı oluyor ama şu kararmalar neden oluyor  bilgisi olan var mı bacakları da böyle eklemler beyaz aralar kararmış bebeğim 8 aylik

9 Cevaplar

0 oy
(899 puan) tarafından
Bilgisi olan yok mu:(
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benim kızımın gidisinda da var yani bu kadar koyu değil ama bana normal gelmişti.cizgiler boğum gibi içte kalınca daha açık renk oluyor normal cildi daha koyu görünüyor diye düşünmüştüm
(899 puan) tarafından
Bacakları da böyle cildi zaten alerjik sürekli kasıyor kendini napicam bilmiyorum
tarafından
Doktora kontrole falan gittiğinde sor bı. Yani bence önemli bişey değildir, biz yetişkinlerde de oluyor ama için rahat etsin
0 oy
(3,274 puan) tarafından
Cnm göğsünde olan karamalari mu diyorsun
(899 puan) tarafından
Evet bacaklarında da var
(3,274 puan) tarafından
Cnm bir doktora götür daha önce hiç görmedim çünkü
0 oy
(2,493 puan) tarafından
Ne zaman oldu?
(899 puan) tarafından
Bayagidir var bı de doğduğunda sarılık gibi görünüyordu ama yoktu çok değişik bir cilt rengi vardı hastalıklı gibi sapsariydi yavrum doktor bı şey demedi sarılık mi bu diyorduk yok siz de sarisiniz diyordu ama belli yani değişikti büyüdükçe de böyle kararma oldu
(2,493 puan) tarafından
Benim kızımda da var. Karnından beline doğru kahverengi. ilk doğduğunda çok belli değildi. Daha sonra iyice kahverengi oldu. Biz doğum lekesi sandık. Çocuk doktoruna sordum. Kırmızı ve pembe renk olsa korkmayın derim ama kahverengi lekeyi araştırmak lazım dedi. Çocuk nörolojisi ve cildiyeye gönderdi araştırma Hastanesinde. Kan tahlilleri yapıldı ultrasonla bakıldı. Çok şükür bir şey çıkmadı. 3 aydan 3 aya kontrole gidiyoruz. Korkutmak için yazmadım bi doktora gösterin diye anlattım
(899 puan) tarafından
Yaa o zaman götürelim hemen :(((
(2,493 puan) tarafından
Belki sadece deriden kaynaklı geçici bir şey de olabilir canım. Ama tedbir almak en iyisi. Önce iyi bi çocuk doktoruna götür sonra o gerek görürse yönlendirir. Bizim domtorumuz çok iyi çok ilgili o aydınlattı beni Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Mantar gibi duruyor ama bi doktora sor canım 
(899 puan) tarafından
Beyazlık için gittik ekzama olur dedi yolladı ama benim sorum kararmayla ilgili
tarafından
Kararma için diyorum zaten canım mantar gibi duruyor diye anlamında olurdu boyunda göğüste ve ensede kararma özellikle diz ve dirsekte de kararma oluyo krem kullandı onunla geçti onun
0 oy
(14,080 puan) tarafından
Dr götürmen en mantıklısı her bebek bir değil kuzum onun ki farklı seninki farklı olur 
(899 puan) tarafından
Egzama için götürmüştüm ama sanırım şimdi de kararma için goturucem ton farkına bakar mısınız kır gibi görünüyor
0 oy
(1,661 puan) tarafından
Benim kızımda böyle canm
(899 puan) tarafından
Geçer inşallah yaş kır gibi görünüyor
(1,661 puan) tarafından
Bilmem sorun  olacağınl sanmıyorum ben her halde buğim olan yerle içeride duruyor ondandır bence
0 oy
(7,783 puan) tarafından
Canım doktora göster organlarla alakalı olabilir
(899 puan) tarafından
Yaa geçen ay çocuk doktoruna götürdüm her yerine bakıyorlar olsa derdi diye düşünüyorum ama dikkat etmemiş olabilir çok fark var cilt tonunda
(7,783 puan) tarafından
Benim kendimde öyle değişiklik vardı doktorum karaciğerden olabilir deyip ona bakmıştı. Onun için söyledim canım. İnşaAllah normal bir durumdur bebişinki
0 oy
(1,238 puan) tarafından
Hicbir bilgim yok  bir doktora gotur istersen Allah şifa versin insallah canım. 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 101 göst.
13 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Kelebekkm34 (1,102 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 305 göst.
13 Haziran 2020 Aile kategorisinde Balkızım (208 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 102 göst.
4 Nisan 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 88 göst.
3 Nisan 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Kumsalbarandmr10 (25 puan) tarafından soruldu

381,302 soru

11,414,622 cevap

34,962 kullanıcı

...