0 oy
180 göst.
Aile kategorisinde (42 puan) tarafından
Hepinzie hayırlı ramazanlar benim tembel kocam 31 yaşında daha yeni gidecek askere oda zorla kaçak olduğu için:)))) bugün yerler açıklandı tekirdağ cıktı acaba nasil bir yerdir biraz anlatırmısınız

15 Cevaplar

0 oy
tarafından

Kız Bnce düşünmesin bukdr zaten yaşı da baya geçmiş Rabbım hayırlı teskereler versin :)

-Reklam-
0 oy
tarafından
Tekirdag da akrabalarim var bir yaz düğün için gitmiştim o zaman büyük kızım daha kucaktaydi güzel derli toplu bir yer ben sevdim ")
0 oy
tarafından
Biz tekirdağ dayız canım yaşanacak şehir değil 6 ay idare edebilir fazlaca alkol var sadece büyük şehir ama hiçte büyük değil :) tekirdağ da nereye çıktı 
tarafından
Bir deniz yuzunden buyuk sehir yaptilar guzelim corlumuzu bırakıp  :))))))))))
tarafından
Valla ya :)
0 oy
(399 puan) tarafından
Ben Erzurumluyum buraya tayinimiz çıktı Tekirdağ in ilçesi Tekirdağ a sürekli gideriz güzel yer deniz kenarı falan kalabalık içkisi çok açıklık almış başını gidiyor ben öyle şeyler görmediğim için hiç sevmedim buraları ama zararı yok Tekirdağ'ın neresine çıktı eşin belki eşimin askeriyesine düşer;)))
(42 puan) tarafından
3. Zirhli alay komutanlığı bacım insallah eşinin oraya düşer belki esin abilik eder benimkine
0 oy
tarafından
Sen aslinda nasil biryer derken. Tehlike acisindan sordun heralde yani batı  kotu değil  baska anlamdami sordun
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Çarşı izinleri vs olmadığı için sehirin çok önemi yok artık bol rüzgarlı gündüzü kuru sıcak gecesi serindir. Hayırlı tezkereler
0 oy
(3,836 puan) tarafından

kucuk bi yer yani ama neresini sorduguna bagli. merkez ilcesinden buyuk iki tane ilce var. benim memleketim. icki konusunu okudum ona gelince de yani nereler var Allah kitap deyip her aksam icki kari kiz pavyon. yazmayalim simdi memleket dimi. :angel:

0 oy
tarafından

Mis gibi yer doğudan iyidir bizde kırklarelindeyiz ağır değil yani eşim uzman askerler surekli kendini jiletliyo cama yumruk fln atıyo salaklar sürekli sorun yaratıyolar eşine söyle bari o uslu olsun :dizzy:

0 oy
(5,391 puan) tarafından
Tekirdağ merkez blmiyorum ama ailem kapaklıda çok güzel bir yer çerkezköy ve Çorlu süper bir yer 
0 oy
tarafından
Çok güzel bir yer , anlatılmaz yaşanır :))
0 oy
tarafından
Tekirdağ güzel ickisi falan coktur trakya bolgesi zaten baska bisey bekleymessin.. 

Insanlari biraz cirkeftir ama trakya olarak söylüyorum yanlis anlasilmasin.. 

Ben çorluda oturuyorum çorluya gelseee ooo daha rahat olur diye düşünüyorum... 

Tekirdagda sahil var yollari hep bayır bir avm si var baska. da bisey yok...
0 oy
(1,238 puan) tarafından
20 yılım tekirdag yeniciftlikte gecti. Benim oldugum yer berbat bir yerdi alkol uyusturucu kadinlarin acıkligı  yazın milletin denize gelip firinin icine ekmek poca felan almak icin bikiniyle  gelmeleri o kadar erkegin icine ve nimetlerin arasina bi kilot bi sutyen yani utanmadan ama sehir merkezi guzeldir.  Ama corlu her yerinden daha guzeldir.  Senin esin askerlik icin gidiyor sonucta carsi izni disinda  gezebilcegi zamanı olmaz herhalde bakalım esin begenirmi :)
0 oy
tarafından
Tekirdağ raki fabrikası var yani ickinin yeri tekirdag insani iyidr arada bozukları var tabi 
0 oy
(78 puan) tarafından
cok guzel tekirdag sakin bir yer deniz havasiyla guzel yani
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Ben Çatalca da oturuyorum ama Tekirdağa gideriz  arada çok güzel biyer trakyanin heryeri güzel

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 17 göst.
3 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Fatmaaa... (61 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 59 göst.
6 Nisan 2023 Diğer kategorisinde HASRETiM160121 (2,297 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 58 göst.
25 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bayannn1 (1,140 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 110 göst.
23 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,391 puan) tarafından soruldu

381,014 soru

11,406,748 cevap

34,944 kullanıcı

...