+3 oy
922 göst.
Diğer kategorisinde (4,756 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Arkadaşlar soru başlıkta ben Derya 25 yaşındayım Diyarbakırlıyım 3 buçuk yıllık evliyim 21 aylık kızım var 16 haftalık hamileyim eski kullanıcıyım 2 yıldan fazladır eskiler tanır yenilerle tanışmak istiyorum hayırlı cumalar hayırlı ramazanlar 

44 Cevaplar

0 oy
(1,929 puan) tarafından
Hayırlı ramazanlar canım Ben 27 yaşındayım 9 yaşında bir kız çocuğu ve 11 aylık bi erkek çocuğu annesiyim kocaelinden katılıyorum 
(4,756 puan) tarafından
Memnun oldum canım benim Rabbim bağışlasın acılarını göstermesin inşallah herkesin de aminnnnnnn
(1,929 puan) tarafından
Bende memnun oldum canım amin inşallah
(4,756 puan) tarafından
Aminnnnnnn inşallah aminnnnn kuzum
-Reklam-
0 oy
(1,615 puan) tarafından

Ben suna 21 yaşındayım bir kızım var 3 yaşında birde oğlum var 10 buçuk aylık birde galiba hamileyim daha kesin değil haftayı bekliyoruz memnun oldum.

Yarışmacı arkadaşlarıma başarılar dilerim efenimmm

(4,756 puan) tarafından
Memnun oldum canım maşallah kız kaç yaşında evlendin sen Rabbim bağışlasın acısını göstermesin inşallah herkesin de aminnnnnnn
(1,615 puan) tarafından
Çok amin canım çok çok amin ben 18e girdim evlendim hemencikte hamile kaldım gezip tozamadan kocamla ☺️ sonra da hep evde hapis ☺️☺️☺️☺️
(4,756 puan) tarafından
Erken olmuş kuzum olsun Rabbim daim etsin canım bozmasın inşallah ağzınızın tadını bozmasın
(1,615 puan) tarafından
Amin canım amin
(4,756 puan) tarafından
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
0 oy
(1,601 puan) tarafından
Hayırlı cumalar bende emine agrılıyım 25 yaşındayım 2 çocuğum var memnun oldum
(4,756 puan) tarafından
Bende memnun oldum canım Rabbim bağışlasın
(1,601 puan) tarafından
Sizin bebeğiniz belli oldu mu
(4,756 puan) tarafından
Yok canım daha salı günü kontrole gideceğim o zaman belli olur inşallah hayırlısı ile
(1,601 puan) tarafından
Hayırlısı inşallah kızınız varmış bide oğlunuz olur inşallah
(4,756 puan) tarafından
İnşallah canım amin sağol Allah razı olsun sağlıklı olsun da herşey yolunda olsun da
0 oy
(44,604 puan) tarafından
Bende derya :D 27 yaşındayım canım bende 7 yıllık evliyim 5 yaşında kızım 15 aylikta oglum var ☺️
(4,756 puan) tarafından
Oy adaş hoş geldin kuzum Memnun oldum Rabbim bağışlasın kuzuları
0 oy
(14,081 puan) tarafından

Bende eskiyim taniyon mu beni peki 

Yeni istedin diye gidiyorum küstüm ben sana :ninja:

(44,604 puan) tarafından
Kizz ben seni merak ediyorum tanismadik hiç adın galiba başak demi
(4,756 puan) tarafından
Vala kuzum eskiysen büyük ihtimalle tanırım ama isim değişikliği yapmışsın tanıyamadım kusura bakma
(14,081 puan) tarafından
Evet adım başak☺hiram❤arasim
Hiç isim değişmedim bi kere sadece hesap sildim aynı nickle yine yeni hesap açtım
(4,756 puan) tarafından
Hatırladım kuzu o isimde başkaları da var
0 oy
tarafından
Haticenur, 20 yasindayim corumluyum 2 senelik evliyim 7 bucuk aylik oglum var. 1 bucuk senedir kullaniyorum uygulamayi ama bu bolumde yeniyim :)
(4,756 puan) tarafından
Hoş geldin canım memnun oldum Rabbim bağışlasın
tarafından
Saol kuzum bende memnun oldum 1 aydir burdayim cok ta aktifim ama seni gormedm sanirim hic. :)
(4,756 puan) tarafından
Kuzu ben eskiden çok aktiftim kızım doğdu pek girmedim şuan yine hamileyim giriyorum ama çok aktif değilim
tarafından
Anladm canim
(4,756 puan) tarafından
Öyle tatlım
0 oy
(12,504 puan) tarafından

Betül. 23 yaşındayım Eylülde 24 olucam :)

5 yası bitecek ve 19 aylık iki kızım var.

3.bebeğime 22 haftalık hamileyim  :)

Aslen Yozgatlıyım. İstanbuldan Ankaraya gelin geldim. 

(4,756 puan) tarafından
Maşallah kuzu bütün ülkeyi gezdin memnun oldum Rabbim bağışlasın hayırlısı işe sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin inşallah canım benim
(12,504 puan) tarafından
Amin inşallah ben de memnun oldum :)
(4,756 puan) tarafından
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
0 oy
tarafından

Bende Kübra. 26 yaşında ipsiz sapsız işi bile olmayan , bir kocası bir bebesi (doğacak inşallah) olan dümdüz sade vatandaşım yarışmaya Karaman'dan katılıyorum aslen gayseriliyim ♥️♥️:D:D

(4,756 puan) tarafından
Ay çok tatlısın kuzum ya memnun oldum Rabbim sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin eşine de hayırlı bir ekmek kapısı açsın inşallah
tarafından
İpsiz sapsız işi bile olmayan benim bacım bana dua et onun işi var :)))
(4,756 puan) tarafından
Ay kız o sandım oruç başa vurdu kusura bakma o çalışsın yeter sen evde yat uyu getirdiklerini ye hahaha bebeğin doğsun ona bak
tarafından
Amaninn dayan canım iki üç saat bir şey kaldı :) dogurayim da bir hayırlısıyla ♥️
(4,756 puan) tarafından
Aynen canım benim
0 oy
(549 puan) tarafından

Benimde adım Ayşe 30 yaşındayım 2 oğlum var Ankara da yaşıyorum 9 senelik evliyim :) doğma büyüme ankaraliyim :D

(4,756 puan) tarafından
Maşallah canım Rabbim bağışlasın kuzum Memnun oldum
0 oy
tarafından
Hayırlı ramazanlar derya 

Ben ceylan 27 yaşındayım iki kızım var 5 ve 2 yaşlarında Ankara'da yaşıyorum 9 yıllık evliyim
(4,756 puan) tarafından
Maşallah canım Rabbim bağışlasın tanıştığıma memnun oldum
tarafından
Amin cnm bende ,♥️❣️
(4,756 puan) tarafından
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
0 oy
(3,527 puan) tarafından
Hayırlı ramazanlar canım

23 yaşındayım Temmuzda 2 yıl olucak evliyim 3 aylık bebişim var
(4,756 puan) tarafından
Maşallah canım Rabbim bağışlasın memnun oldum
(3,527 puan) tarafından
Sağol canım cümlemizinkini inşallah
(4,756 puan) tarafından
İnşallah canım amin
0 oy
tarafından
düzenlendi
Ben songül 18 yaşındayım aslen Diyarbakırlıyım ve diyarbakirda yaşıyorum geçen yıl sağlığı bıraktm 8 aydır evliyim 2 aylık gebeyim  tanıştıgıma memnun oldum
(4,756 puan) tarafından
Ay kıyamam kuzuma ya geçer inşallah zamanla kuzum
tarafından
İnşallah geçer çünkü dayanamıyorum artk ben serbestlige alışmıştm kendi parama alışmıştm kısacasi kimse bana ses etmiyodu şuan ise hep onu dinlemem lazm onun dediklerini yapmam lazm çok kötüymüş evlilik keşkee evlenmeseydim
(4,756 puan) tarafından
Oldu bir kere artık dayanmaya çalış yavrun doğunca herşey çok güzel olur umarım tatlım dualarım seninle kuzum benim
tarafından
Seninde herşey istedigin gibi olur inşallah hakkinda herseyin en iyisi olur umarım kendine iyi bak hayirli ramazanlar
(4,756 puan) tarafından
Sende kuzum inşallah aminnnnn canım benim
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Merhaba ☺☺ ben sevgi. Malatyalıyım şu an 38 haftalık hamileyim heyecanla oğluşumu bekliyorum ☺
(4,756 puan) tarafından
Oy ne güzel Rabbim sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin inşallah canım bir avazda kurtarsın tatlım memnun oldum
(5,406 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım ben de memnun oldum  hayırlı ramazanlar ⚘⚘⚘
(4,756 puan) tarafından
Rica ederim hayırlı ramazanlar
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Ben Aynur doğma büyüme İstanbulluyum.. 31 yaşındayım  6yillik evliyim beş yaşında ikizlerim var. 
(4,756 puan) tarafından
Oy maşallah yesin onları teyzeleri Rabbim bağışlasın acılarını göstermesin inşallah herkesin de aminnnnnnn memnun oldum canım
(5,721 puan) tarafından
Bende çoook memnun oldum. Yavrum seninde yavruna hayırlı ömürler versin..bebisinide kucağına almayı nasip etsin. Hayırlı Ramazanlar kuzum hayırlı cumalar bende çok.memnun oldum
(4,756 puan) tarafından
Sağol kuzum teşekkür ederim tatlım Allah razı olsun inşallah aminnnnn
0 oy
tarafından
Hayirli ramazanlar hayirli cumalar canim ben hilal 25 yasinda 1 kiz 2 oglan annesiyim ben Erzurumluyum
(4,756 puan) tarafından
Maşallah canım Rabbim bağışlasın tanıştığıma memnun oldum
tarafından
Bende memnun oldum deryacum cumlemizin cocuklarini İnsaAllah
(4,756 puan) tarafından
İnşallah bebeğim inşallah aminnnnn
0 oy
(60 puan) tarafından
Been de rümeysaa 

22 yaşındayım 

9 aydır evliyim 8 aylık da hamileyiiim
(4,756 puan) tarafından
Maşallah canım Rabbim sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin inşallah canım bir avazda kurtarsın tatlım memnun oldum
0 oy
(425 puan) tarafından
İsmim Zeynep aslen AZERBAYCANLİYİM 11SENEDİR ERZURUM geliniyim 2kiz 1erkek annesiyim 16 haftalık hamileyim uygulamayı yeni yeni çözmeye basmamisim tanisdigima memnun oldum
(4,756 puan) tarafından
Maşallah canım tanıştığıma memnun oldum canım
0 oy
tarafından

Hayırlı Ramazanlar canım ismim Zehra 35 yaşındayım 

İki oğlum var 15 gün oldu araniza katilali aslen Vanliyim 
doğma buyume  konyaliyim 
(4,756 puan) tarafından
Hoş geldin canım memnun oldum Rabbim bağışlasın kuzuları
tarafından
Hoşbuldum bende çok memnun oldum Amin canım inşallah
(4,756 puan) tarafından
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
0 oy
tarafından
Selda ben de Diyarbakır liyim 29yasindayim 4senelik evliyim bir oğlum var 18gunluk 
(4,756 puan) tarafından
Memnun oldum hemşehrim Rabbim bağışlasın acısını göstermesin inşallah herkesin de aminnnnnnn kuzum
tarafından
Amin canim cumlemizin teşekkür ederim
(4,756 puan) tarafından
Rica ederim canım benim inşallah aminnnnn
0 oy
tarafından
Melike ben 26 yaşındayım sakaryaliyim , Zonguldak geliniyim , 4 gebelik yaşadım ama iki dusugum bir karnımda ölü doğumum oldu birde erken doğum nedeniyle bebeğini kaybeden anneyim, 3 buçuk yıllık evliyim . Hayırlı cumalar deryosum, bende bu hesabı yeni açtım eski hesabım esinin hatunu idi ozaman senle çok mesajlaşıyorduk 
(4,756 puan) tarafından
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
(324 puan) tarafından
Bende zonguldaklıyım neresinden acaba :)
tarafından
Alapli canım , sen neresindensin
(324 puan) tarafından
Kilimli bende canım
tarafından
Hee doğrudur ben bilmiyorum oralar pek .

İlgili sorular

+1 oy
35 cevap 600 göst.
13 Kasım 2023 Diğer kategorisinde uldgdml (316 puan) tarafından soruldu
+3 oy
41 cevap 750 göst.
0 oy
11 cevap 734 göst.
22 Haziran 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 137 göst.
12 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,294 puan) tarafından soruldu

377,082 soru

11,284,610 cevap

34,688 kullanıcı

...