0 oy
126 göst.
Diğer kategorisinde (1,134 puan) tarafından
Emziren anneler nasıl oruç tutuyorsunuz benim bebeğim 3 gün sonra 5 aylık olucak ve oruç tutmayı çok istiyorum ama bi yandan da sütüm gider diye de korkuyorum zaten bestlak damla kullaniyorum  yiyip içmesem süt  olmuyo benim öncesinde strese bağlı sütüm gitti benim gibi küçük bebeği olup oruç tutan var mı merak ettim sütünüzde azalma oldu mu 

12 Cevaplar

0 oy
(1,134 puan) tarafından
Cvp vericek yok mu bacilar aranızda 
-Reklam-
0 oy
(10,073 puan) tarafından
Benimki 7aylik masallah guzel gidiyo. Ben biraz fazla acikiyorum ama tutuyorum
(1,134 puan) tarafından
Maşallah canım allah kabul etsin
(10,073 puan) tarafından
Saol canım :) denemekte faydq var bende denerim diye basladim 4 gun oldu bile. Dene bence kendini bilirsin az çok
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Tutmuyorum valla cnm dayanamıyorum eşim ayağım düşüyo hemen titriyorum 
(1,134 puan) tarafından
Anladım canım insan tutmayı çok istiyo ama bebiş olunca zor tabi geçen sene kızım küçüktü bu senede oğlum iki senedir tutamıyorum ard arda oldu bebisler inşallah ölmezde yaşarsam seneye
0 oy
(2,907 puan) tarafından
Canım benim bebeğim 11 aylık tutuyorum,akşama doğru baş ağrısı oluyor bende bebeğim olmadan öncede olan biseydi yani,biraz halsiz kalıyorum sık sık emzirdigim ve çok hareketli olduğu için,ama bebeğim 5 aylık olsa kendi dusuncem ek gıdaya geçmedigi için tutmazdim,birde sütunde  hemen azalma oluyormuş tutma diyemem ama,bence tutmasan da olur 
0 oy
(14,079 puan) tarafından
ALLAH rızkını veriyor bence 
0 oy
(165 puan) tarafından
Bence tutma canım bebeginin sana ihtiyacı var yorgun düşersin sütun de azalma olur falan zaten emziren anneler için zorunlu değil sonra tutarsın benim kızım 13 aylık bende tutmuyorum sonra borçlarımi tutucam
0 oy
(3,681 puan) tarafından
8 buçuk aylık 4 gündür tutuyorum iftarla sahur arasi bol su içiyorum güzelce de yemeğimi yiyorum geçiyor zaman bende halsiz oluyorum ama sütüm var azalma olmadı çok sukur
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Oğlum 5 buçuk aylik tutmuyorum canım ben 
0 oy
(868 puan) tarafından
Benimkide 5 ay 15 günlük ilk tutcam diye hev3slendim ama hasta oldum bitsin de bi denicem
0 oy
(1,100 puan) tarafından
7 aylık olacak tutuyorum sıkıntı yok şükür 
0 oy
(164 puan) tarafından
Bebegim 3 aylik oruç tutuyorum benimde yenmeyince sutumkesilirde huncalife fındıklı maması var gece yatmadan onu içiyorum.bi sorun olmadı çok şükür 
0 oy
(8,996 puan) tarafından
Biz 8 ayligiz sanki biraz azaldı kuzum 

İlgili bir soru bulunamadı

380,920 soru

11,404,574 cevap

34,942 kullanıcı

...