0 oy
123 göst.
Diğer kategorisinde (49 puan) tarafından
Eşim geçen hafta perşembe günü bi arkadaşıyla birlikte ekinlere ilaç attı adamda da virüs varmış iki gün sonra eşimde baş ağrısı başladı ama üşüttüm diye düşündü pazartesi günü testi pozitif çıktı. Benim de boğaz ağrısı ve öksürük var çarşamba günü test yaptırdım negatif çıktı. 

15 aylık bebeğim var gece vücut sıcaklığı 38 üstüydü ve bugün çok huzursuzdu sürekli ağlıyordu babasına da çok düşkün belki görür mutlu olur diye görüntülü aradık ama babasını görünce ağlama krizine girdi uyuturken uyku arasında bile sürekli ağladı. O ağladıkça ben ondan daha çok ağladım üzüntüden ayakta duracak halim yoktu.

Artık dayanamadım eşime gel dedim yoksa ben üzüntüden bebeğe bakamayacak hale gelirdim yemek bile yiyemedim. Yarın tekrar test yaptıracam. Bebeğimin ateşi dişten de olabilir bilmiyorum. Eğer negatifsek umarım eşim yanımıza geldiği için bulaşmaz çok büyük çıkmazdayım.  

5 Cevaplar

0 oy
(5,721 puan) tarafından
Çok üzücü canım yaa Rabbim şifa versin... Kimseyi sevdiklerimizle imtihan etmesin
(49 puan) tarafından
Ah evet özellikle de çocuklarımızla
(5,721 puan) tarafından
Amin canım.. Rabb'im dayanma gücü versin
-Reklam-
0 oy
(132 puan) tarafından
Bebeklerde covid atesi 39  uzeri oluyo, bizde gecirdik neredeyse 40 a dayanmisti ates  hastanede test verip sonuc beklerken belki distendir dedik, doktor dis atesi genelde 37 38 arasinda seyrediyo demisti  insaallah disten dolayidir.  Atesini surekli takip et.
(49 puan) tarafından
Vücut sıcaklığı 39u da buldu ama alnında ölçtüğümde 37 bile yoktu. İnşallah diştir önde 8 dişi var hiçbirinde ateş olmadı
(132 puan) tarafından
Doktor bana koltuk altindan bak demisti alnindan olan
Dan daha iyi sonuc veriyo dedi, kustu mu hic? Halsizmi yani hareketleri falan? Ishali varmi?
(49 puan) tarafından
Hayır sadece ateş ve huzursuzluk var
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Canim bazen test yaniltici oluyor kandan bakilmasini iste
(49 puan) tarafından
Bilmiyorum evde kan alıyorlar mı test bile mahvetti beni
(6,978 puan) tarafından
Evde alirlar mi bilmiyorum ama hastanede aliyorlar doktor yonlendirince
(49 puan) tarafından
Hastaneye gidemem ki bebeğim var bilmiyorum sonuç ne olsa da eşim mecburen geliyo yanımıza maske takıp
(6,978 puan) tarafından
Hayırlısı olsum canım insaAllah sorunsuz atlatırsınız
(49 puan) tarafından
İnşallah
0 oy
(692 puan) tarafından
Rabbim şifa versin inşallah çok zor onlar hastalanıyor elden avuxtan biz düşüyoruz başımızdan eksik etmesin rabbim
(49 puan) tarafından
Amin söz konusu evlat olunca herşey daha da zor oluyo
(692 puan) tarafından
Tabi Allahım evlat acısı eş ana baba kardeş acısı gostermsin
0 oy
(256 puan) tarafından
Suan bizde karantinadayiz oglum 11 aylik şukurki anlamiyor babasinin yoklugunu yoksa napardim
(49 puan) tarafından
Çok zor çok üzüntüden hasta olacak diye korktum
(256 puan) tarafından
Dogrudur kuzum ben tvli odayi eşime verdim biz oglumla oynuyozdiger odalarda onunla zaman gecirmeye calsyorum
(49 puan) tarafından
Ah ben yetişemiyorum hiç bişeye. Uykusuzluktan gücüm bile yok
(256 puan) tarafından
Güclu durmak zorundayiz canm bende uykusuzum bak gecenin 3unde uyudum 9da yine ayaktaydim mecbur
(49 puan) tarafından
Evet anneyiz biz güçlü olmalıyız

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 258 göst.
2 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 167 göst.
17 Ocak 2023 Aile kategorisinde Linasirakaya (499 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 315 göst.
30 Eylül 2022 Aile kategorisinde acemi_smmm (2 puan) tarafından soruldu