0 oy
203 göst.
Diğer kategorisinde (476 puan) tarafından
Hanımlar bu korona psikolojimi bozdu artık insanların yanından geçerken nefesimi tutuyorum nefes almıyorum acaba koronalımı die ya bulaşırsa 3tane  maske takmama ragmen sizdeee böle takıntılar oldumu acaba 

8 Cevaplar

0 oy
(256 puan) tarafından
Oldu suan tam dibimde
(476 puan) tarafından
Ne oldu cnm
-Reklam-
0 oy
tarafından
3 maske mi kız oda zarar temiz havayı alamax ciger bende nefesimi tutuyorum valla :D yada başka yola geçiyorum kızım hele biyere dokunsun hemen silerim
(476 puan) tarafından
Pazara giderken 3tane takıom  cnm korkuyorum bide Bi 3yasında oglum vardı bide yeni dogan bebegim suan bide rahatsızım çocuklarım içnn korkuyom
0 oy
(12,497 puan) tarafından
Bacım tamam korkuyorsun da 3 tane maske takarsan bu sefer oksijensizlikten hasta olursun Allah muhafaza bu kadar korkma bağışıklığın düşer bak 
(476 puan) tarafından
Pazara giderken 3tane takıom  cnm korkuyorum  Bi 3yasında oglum var bide yeni dogan bebegim suan bide rahatsızım çocuklarım içnn korkuyom
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Evet bende öyleydim ve sonuç coronayım ve ciğerlerimin durumu berbartmış
(476 puan) tarafından
Ay bende rahatsızım çıkmıyom dısarı test yaptırmadım daha korkuyom korona oldum die
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Takıntım yok bu şekilde ama ciddi anlamda tedbirliyim. İnşallah geçirmeden atlatırız... 
(476 puan) tarafından
Bizde Tedbirliyi ama yinede nerden bulusacagı belli olmuyor
(25,224 puan) tarafından
Evet tedbir alıp tevekkül etmek lazım ben ne kadar dikkat etsende eşim hep kalabalıkta çalışıyo bugune kadar bulaşmadıgına şükür. Gerçi onca sorumsuz varken bulaşması an meselesi artık
(476 puan) tarafından
Bizde öyle cnm eşim sürekli çalısıyor ondan gelicek diede Korkuyoz zaten herkese bulaşcakmış da atlatamam die korkuyorum
0 oy
tarafından
Yok ya ben çok rahatım. Tamam önlem alırım ama sen baya takmissin biraz relax ol :)
(476 puan) tarafından
Önceden bende rahattım ama vakalar arttı yaa korkuyom
0 oy
(2,862 puan) tarafından
İlk zamanlar olmuştu ama artık takmıyorum kaderimde varsa olurum sağlık personeliyim kalabalık yerde çalışıyorum Allah'a emanet..
(476 puan) tarafından
Walla Allahım sizlere güç kuvvet versin gerçekten zor sizin için

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 222 göst.
12 Nisan 2021 Aile kategorisinde Melisa_82 (137 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 309 göst.
24 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Nevbahar21 (554 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 459 göst.
25 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Lovelyyyy (95 puan) tarafından soruldu