0 oy
97 göst.
Diğer kategorisinde (3,055 puan) tarafından
Kızlar yaptım şeyleri taklit etmiyor el hareketi olsun ses olsun hiç bı sesi taklit yok sadece baba mama vs diyor normal mi sizinkiler ediyormuydu ama hayır vs dedimde yapıyor yada elinde bişey varsa at hadi gidelim diyince bırakıyor ama pek bişey yapmıyor sizinkiler neler yapıyordu acaba beni pek takmıyor kısacası

6 Cevaplar

0 oy
(42 puan) tarafından
Valla benim oğlum 13 aylık sadece baba dede diyor tabi gelişim çocuktan çocuğa değişiyor yaptıklarımı yeni yeni taklit etmeye başladı mesela
-Reklam-
0 oy
(135 puan) tarafından
Benim oğlum da 9 buçuk aylık taklit yok canım seninki gibi aynı erken sanki taklit için 
0 oy
(58 puan) tarafından
Canım biraz erken değil mi taklit için 
0 oy
(940 puan) tarafından
Aynı canım bizimki de öyle 

Bazı bebeklerin işine gelmiyor sen egitimi ne oyunlarına devam et 
0 oy
(245 puan) tarafından
Bu ayda başladı benim kızım boş boş bakıyordu ben yapınca. İlk el çırpmayı öğrendi. Sonra bay bay. Sonra kolları bağla şıp. Gel gel. Sabırla onunla birlikte elini tutarak gösterin ona hiç anlamadan çabucak öğreniyorlar
0 oy
tarafından

9bucuk aylık bebek ancak onları yapar canım, insan bilgi almak için soruyor haklısın hepimiz merak ediyoruz ama bı yandan da biri benim bebeğim yapıyor bunları dese daha çok stres olacaksın. İlla ki yapacak bebeğin merak etme, bı ay geç bı ay erken önemli değil<3

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 168 göst.
11 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Yagmur1265 (3,055 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 57 göst.
20 Mart 2024 Diğer kategorisinde Mh. 2606mt (93 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 86 göst.
1 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Civcivim (1,108 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 65 göst.

381,426 soru

11,419,230 cevap

34,975 kullanıcı

...