0 oy
393 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (941 puan) tarafından
Kızlar annemler İstanbul'a ablamın yanına gittiler babamın gözünden ameliyatı vardı gitmisken kardeşim için psikiyatri den randevu almışlar. Doktor da test falan yapmış 10 güne çıkar sonuç demiş işte 10 gün sonra bugün gittiler doktor sonuçlar kötü demiş. Durum vahim boş yatak olsaydı hemen yatırirdim demiş. Anneme. Annemde biz Antalya da yaşıyoruz demiş oradaki doktorlara gidin söyleyin demiş yatircaklar diye demiş Antalya da yaşayan varsa psikiyatri varsa hemen götürelim belki onlar başka görüş açısı olur yatırmak falan demezler başına böyle bişey gelen var mı kızlar. Ne yapmak lazım bana bir çare annem çok üzgün ilaç yazmış doktor dikkat dağınıklığı için demiş. Bu ilaç fayda bile etmez demis

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
oldukları şehirde tekrar farklı doktora da başvursunlar
-Reklam-
0 oy
(8,082 puan) tarafından
Dikkat dağınıklığı için mi yatiricaklarmis
(941 puan) tarafından
Yok önceden hiperaktif dediler küçükken okula başlarken dikkat dağınıklığı var dediler ama hiç bişey anlamıyor ne desek tersine yapıyor güzelce konuşuyoruz hiç kafasına girmiyor. Tane tane anlatıyoruz yine birileri sanki ona bişey diyo gibi diyo. İçimden onu yapmak geliyo diyo. Bize. Mesela 13 yaşında 4 yaşındaki çocukla kavga ediyor onun oyuncaklariyla oynamak için
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Rabbim şifa versin canım 
0 oy
(3,275 puan) tarafından
Kuzum acaba şizofrenidenmi şüphelendi doktor içimden biri birseyler diyor demiş ya çok üzüldüm Allah şifa versin 
0 oy
(3,156 puan) tarafından
Yazdıkların bana şizofreni gibi geldi ama inşallah öyle değildir? Çok geçmiş olsun...

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 362 göst.
9 Aralık 2021 Aile kategorisinde Sultaney (166 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 273 göst.
9 Mayıs 2022 Aile kategorisinde DUYGUSALL (42 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 152 göst.
13 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 331 göst.