0 oy
272 göst.
Aile kategorisinde (42 puan) tarafından
tarafından kapalı
kızlar merhaba daha 8 aylık evliyim 6 aylık hamileyim ve çalışıyorum borcumuz var diye 

dün eşimle bi akrabanın düğününe gittik ordada dayısının gelini vardı kızı hiç sevmem çünkü sürekli onun yüzünden eşimle tartışırız. nişanlıken bile onun yüzünden yüzük atmaya kadar gelmişti neyse dün eşim o gelinin çocuğuna bakıyordu sigara içilen bi alan varda arada bi yeerde çocok o tarafa doğru koştu eşimde çocuğun peşine gitti sahip çıkmak için aynı masada oturan o dayısının gelini fırladı peşinden keşke ordan bi saçından tutsaydım da işte neyse  düğün bitti falan akşam 10 gibi o gelin eşime mesaj attı fatoğrafları yolla diye benim haberim yok eşim bana ya şunların fotoğraflarını göndereyim dedi bende tahmin ettim onun fotoğrafları olduğuna eşim fotoğraf çekmeyi çekinmeyi sevmez ama onunla ve cocuğla fotograf çekinmiş ya bana öncesinde samimi olmaycam birdaha çekmiycem dedi ama yine yapmış ve yemin etmişti o kadar zorma gittiki benle çekinmedi o kadar hazırlandım bana ne fotograı diyordu ama onu çekmiş bide bana çocuk dedi çek diye yalan söylüyor dün hiç uyumadım sabah kalktım işe geldim moralim bozuk sizce ne yapmalıyım eşimle dün geceden beri konuşmuyorum
notu ile kapatıldı: Aynı sorunun tekrar tekrar paylaşılması yasaktır. Sorunuzu paylaşatıktan sonra cevaplanması için beklemeniz gerekmektedir.

9 Cevaplar

+1 oy
(1,312 puan) tarafından
Sen gidip dayının oğlu ile fotoğraf çekin sen ne tepki verirmiş sor bakayım eğer kizarsa işte bende bunu hissediyorum diye şöyle 
(42 puan) tarafından
ah keşke dayımın oğlu amcamın oğlu olsa yapacam da yok
işte
ya sence ben mi abardıyorum eşim hiçbirşey olamamış normal birşey gibi davranıyor
(1,312 puan) tarafından
He normal şakamı eşin ya burnundan getiririm valla
(42 puan) tarafından
ne yapabilirm mesala bide bugun hastaneye gitcektik detaylı ultrason için
(1,312 puan) tarafından
Çağırma tek git herşeyimi tek yap sadece para zamanı şöyle birşey derse dayının kızından bana sıra gelmez diye söylemedim diye laf şok mesela
-Reklam-
+1 oy
(65 puan) tarafından
Eşimin başının etini yerdim burnundan getirirdim yaptığı şey için kadına da mesaj atar eşimle muhattap olmanı istemiyorum eşimin telinden numaranı siliyorum bidaha eşime yazma derdim
(42 puan) tarafından
ben öyle birşey yaparsam ortalık karışır birbirlerine çok bağlılar dayısıgille
(65 puan) tarafından
Benim eşimde teyze kızıyla samimiydi kuzeni eşime sevgili ayarlarmış falan telefonda eşimi annesine sorarken mustafacığım ne yapıyor gibisinden konuşurdu tepkimi kayınvalideme de eşime de gösterdim eşim numarasını sildi kayınvalideme de konuşmak görüşmek istemiyorum o kızla dedim saygı duydular
(42 puan) tarafından
hadi seninkiyle bak kardeş sayılır teyze kızı diyorsun bu elin gelini ya
0 oy
(4,102 puan) tarafından
Ay ben okurken çok sinrledim gercketen
(42 puan) tarafından
dün kriz geçircektim ya o kadar ya sen evli insanla ne resimi çekiyorsun bide yılışığın önde gideni bana sadece selam verir konuşmaz ama eşimle fotoğraf çekiniyor
0 oy
(2,366 puan) tarafından
Ayyyy ayy Allah korusun çok kötü ama bu cok büyük Bi sorun olurdu benim için ya ne işi var zate. Elin gelininin numarası ya bnd hiçbir damadın eşimde de Bi gelinlerin numarası yk çok lazımsa bende var yeter ama çok büyük tepkini koy na lazım çok buyukk
(42 puan) tarafından
haklısın 1 ay daha çalışıp 7. ayımı doldurayım dedim ama değmez
rezil olurum ederim diye yok hiç utanma yok akraba gözyle görüyor herkes herhalde
(2,366 puan) tarafından
Sen nap ne et önünü al bu durumun kadına bile haddini bildirmek lazım şeytan diyo kocasına at resimlerik
(42 puan) tarafından
Kocası birşey deemz eminim eşim dayısının oğlu diye
başka ne yapabilirm ki
(2,366 puan) tarafından
İş kocanda bitiyor Vala beynim durdu ama çok sinir oldum bende otur konuş sil numarasını kadında açık acik söyle engele bilgodk olsun ona göre davransın esinde dikkat etsin kendine yoksa korkut gözünü
(42 puan) tarafından
kocam bi fotoğraftan ne olacak diyor
dayımın gelini diye bakıyor saf
0 oy
tarafından
Valla bende sinirlendim ama yazacak bişi bulamadım. Senle foto cekinmiyo gidiyo onla cekiniyo. Bide kadın foto istiyo. Hey allahim
0 oy
tarafından
Genislikte sınır tanimayan konya ovasi seklindeki kocasi nerdeymis onlar fotileri çekerken
(42 puan) tarafından
oda salondaydı ama güveniyor karısına herhalde ama ben ne eşime nede o kadına hiçbir şekilde güvenmiyorum
tarafından
Guvenmek ayri beee
(42 puan) tarafından
Nasıl anlamadım
tarafından
Guvenmek ayri genistir diyorum
0 oy
(7,193 puan) tarafından
Çok dusuncesizce orda deseydin ya danasimisin bababasimisin sen niye bakiyon diye 
(42 puan) tarafından
işte bende çocuktur biyere kaybolamsın diye birşey demedim iyilik olsun diye ama ben nerden bileyim  böyle olacaığınu
0 oy
(8,226 puan) tarafından
Eşiyle cekınmeye cocuguyla cekınmeye kırk nazlanırlar ele hoşaf soğuturlar Allah bıldıgı gibi yapsın bu erkeklerı bu sabah dunyaya cok agresıf bakıyorum 
(42 puan) tarafından
amin amin o kadar çağresiz kaldım ki kalkım annemin evine gitcektim işte o saatte gitmedim geç diye 1 saatlik yol vardı
0 oy
(118,999 puan) tarafından
aklima takilan nisanlilik donemi aranizda sorun olan birinin numarasj nedenhalen esinde var
(42 puan) tarafından
işte dayısının gelini yengesidir diye hiç silmedim bile
(42 puan) tarafından
eşim yemin etti birdaha öyle birşey olamayack diye ama o yemini çiğnedi

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 136 göst.
9 Mayıs 2022 Aile kategorisinde DUYGUSALL (42 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 151 göst.
11 Haziran 2022 Diğer kategorisinde fatma23_karakas_ (104 puan) tarafından soruldu
+1 oy
0 cevap 91 göst.
15 Mayıs 2021 Aile kategorisinde bebek2020 (590 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 145 göst.
1 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Anneyimmm03 (338 puan) tarafından soruldu

377,264 soru

11,289,970 cevap

34,703 kullanıcı

...