0 oy
16,803 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar ya biz nisanlıyken esim bana ben asla küfür etmem özellikle kadınlara küfür edenede cok kızarım falan diyodu hep ama evlendigimizden beri küfür ediyo önceden biraz ederdi sonra ozur dilerdi Sonra cok etmeye basladi bende rahatsiz oldugumu kendimi rencide olmus gibi hissrttigimi soyledim yine anlamadi arkadaslarinin yaninda falan etmeye basladi artık iyice abarttı mesela dün ogluma yemek yediriyodum o esnada 10 kez kufur yedim yok uzerini kirletiyorum yok aglatiyorum yok o corba icilirmiymis tadi guzel degilmis bende en son yeter artik kufur etme dedim bana sesini yukseltme daha buyuyeceksin sen dedi bende ne demek o sen göklerdesinde ben yerin dibindemiyim dedim kafa agritma dedi ailemin yanında bile kufur ediyo artık küfürlerinden migdem bulanıyo ya kendimden sogudum ondanda esimde edebilirim sen buyutuyosun diyo sizin esinizde oylemu benmi buyutuyorum

36 Cevaplar

0 oy
tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Eşim de çok ediyordu sonra baktım olmuyor ben de baya bozdum ağzımı azalttı biraz yine ediyordu ben de küfür ettiği an yaptığın tek şey beni kendinden soğutmak dedim sen küfür ettikçe senden soguyorum dedim bayadır etmiyor ederse de ben de ona diyorum artık ama eşimin aileden kaynaklı annesinin yanında 3 oğlu da rahat rahat küfür ediyor el hareketi çekiyor kaynanam iğrenç sözler kullanıyor eşiyle munasebetini bile rahatça anlatır giydiği sudyene kadar anlatır oğullarının yanında düşün ama benden cekiniyor yanımda bir şey demiyor tabi ne olduğunu biliyorum yine de ben yeni yeni toparlamaya başladım eşimi 
tarafından
Aynen canım benim esimin babasıda tam bir kufurbaz ikisi bir araya geldiklerinde o ortamda asla duramazsn igrenc igrenc kufur ederler esimi egitende var zaten
tarafından
Öyle canım çoğu huyları aileden geliyor zaten onlara normal geliyor
tarafından
Ailede küfür gördükleri için küfür etmek onlara normal geliyor mesela benim annem babam küfür etmez hiç bana çok anormal geliyor aile faktorunden bahsettim
-Reklam-
+1 oy
(68 puan) tarafından
O sana edince sende ona et.

O neymiş canim ya, eşisin sen onun 
tarafından
Ben ona sesimi bile yükseltsem üzerime yürür bana sesini yükseltme der ama o bana istedigi gibi davranmak istiyo sanki onun esi degilde evde istenmeyen biri gibiyim
(305 puan) tarafından
Heh su yorumun ne kdarda bize benziyo
(68 puan) tarafından
Nsl canim anamadim
(305 puan) tarafından
Tugranin annesi nin yorumunu dedim canm :)
+1 oy
(854 puan) tarafından
Olur mu oyle sey canim ne demek ben ederim sen büyütme. Saygisizlik tamamen yaptigi. Saygini  olmadigi yerde de sevgi falan kalmaz haberin olsun... Allah yardimcin olsun valla...
tarafından
Aynen canım normalde esimi seviyoeum ama kufur ettigi an herseyi bırakıp gidesim geliyo migdem bulaniyo artık küfür duyunca
(1,204 puan) tarafından
Aynen katılıyorum..
(854 puan) tarafından
Büyük konusmayayim da 8 senedir tanirim neler neler yaşadık bir kere küfür duymadim. Allah islah etsin ama bence aşağılık kompleksi kendini ustun görme cabasi var. Sesin de cikmiyor ona mecbursun diye düşünüp boyle yapiyor sanirim... Hangi dilden anlayacak inan onu da bilmiyorum...
+1 oy
(246 puan) tarafından
Hayır siz büyütmüyorsunuz eşiniz kendince sizi aşağılıyor ve de saf yerine koyuyor. Tabii ki saf değilsiniz. Ama evlenmeden önce sizi etkilemek adına yalan söylemiş. Yoksa küfürü sevmeyen bir insan böyle küfürbaz olmaz bir anda. Ben yalanı da küfürü de sevmem. Ne yalan söylerim ne küfür ederim çok sinirlenirsem biraz argo konuşurum hay ağzını kırayım gibi ama onu da eşime ya da birine sarf etmem kendi kendime söylenirim. Kimseden böyle şeyler duymaya başkalarının yanında küçük düşürülmeye mecbur değilsiniz. Eşinize aklını başına al buna hakkın yok ağzını topla benimle böyle konuşamazsın deyin. Ya da nasıl anlayacaksa artik şahsen ben tahammül edemezdim. Eşim bana küfür edecek sürekli kapı orda derim.
tarafından
Herseyi soyledim kac kez konustum aglaya aglaya anlattim ama daha duzelmesi gerekirken kötüye gitti artık nasıl yola gelir bende bilmiyorum
(246 puan) tarafından
Hayatını kimsenin zehir etmesine seni yıpratıp güzel günlerini mahvetmesine izin verme.
0 oy
tarafından
Oooo etmez mi sabah akşam agzindan küfür düşmez ... Kuzum saçmalama sen buyutmuyosun falan eşin kendi büyüsün önce hadsizlige bak hadi kırdığını ettiğini dusunmuyo yalnızken de insan ailenin yanında nasıl böyle bişi yapar ya ailen nasıl bişi demez fazla boş bulmuş meydanı 

Davulsuz köyde çomaksiz sallaniyo ...
tarafından
Annem cık gel dedi ama ben gitmedim babamla aram pek yok cünkü duzelir diye umuyodum ama daha kotuye gitti
tarafından
Terbiyesiz gerckten nie böyle sevio mu bile diyemiyorum saygı yokken sevgi olamaz
tarafından
Aslında sevgisinede pek inanmiyorum sorsam cok seviyo ama haraketleri onu gostermiyo
tarafından
İşte bundan bahsediyorum ya kuzum bnce tavrını köy devam ettikçe ileri gider ortam içinde bunun olması çok daha büyük sorun kimsenin sana saygısı kalmaz bu nedir ya cinlerim tepemde suan
tarafından
Bundan sonra bende ona karsilik vereyim bakalm nereye gidecek olay
0 oy
(4,875 puan) tarafından
Aslında büyümesi gereken birisi var ise o da eşin bence . 

Asla yapılmaması  gereken bir durum . 
tarafından
Anlatamiyorum iste ona esim oldugu icin istedigi gibi davranabilecegini sanıyo
0 oy
(2,104 puan) tarafından
Allah hidayet versin cnm bizimde bazen hakaret ediyor bi ara boşanacaktım bu yuzden düzelmişti yine başladı:/ 
tarafından
Cok zor bisey canım insan kendinden bile soguyo oyle olunca ya
(2,104 puan) tarafından
Aynen öyle bu aralar bende mi sorun var diye kendimi sorgulamaya başladım:/
tarafından
Bende aynı durumdayım ama insanı asaglanacak kadar ne yapiyo olabiliriz ki
(2,104 puan) tarafından
Ne yapacaz cnm o onların karaktersizligi allah hidayet versin valla çok sıkıldım artık
0 oy
(13,700 puan) tarafından
Etmez hani genel olarak  etmeyen bi tip bnmki. 

Arkadaşmın eşi ediyomuş bahsediyodu kadıncağız, ama mllete ediyo diyodu banaetmez diyodu. 

Allah yardım etsn canım valla aşağılanmak zor. 
tarafından
Maalesef canım :(
0 oy
(1,353 puan) tarafından
Eşim etmez ama olaki etti yanlızken etti diyelim tepki veririm olmadi milletin yanında devamlı ediyor bende ona ederim valla görsün ne hissediyorum 
tarafından
Ben ona insan icinde karsilik versem basıma gelmedik kalmaz
(1,353 puan) tarafından
Çok taviz verme canım sende o nasıl istediği gibi davranabiliyorsa sende davran
0 oy
tarafından
Hayır bazen azından ağzından kaçıyor sonra özür diliyor bana asla atmaz sadece s.lk a.ptl falan diyor o.da hanı sakalastigimizda ciddi bile değilken 
0 oy
tarafından
Edemez ederse vururum ona ben onun bütün kahrını çekcem bide küfür yicem haa yok öyle bir dünya 
0 oy
(845 puan) tarafından
Ben eşimi sadece araba kullanırken 1 2 defa duydum ağzından onun haricinde hiç duymadım ki sevmez küfürü. Bence senin değil eşinin büyümesi lazım. Ailenin yanında da küfür etmek saygısızlık 
0 oy
tarafından
Normalde asla etmez ama sinirlenince ediyo annemin yanında yada bir baskasinin yaninda demez gerizekalı ***** falan dediği oluyo ama ona aynen iade ediyorum ona diyorum kişi kendinden bilir işi işde karakterin seni böyle belli ediyo diyorum susuyo hemen altta kalanın canı çıksın :) senin tepkin gayet normal tabikide o ne be öyle senn onun kölesimisin yada askerlik arkadaşımısın ki sana her yerde aynısını diyo ne edepsiz bişeymiş öyle ilk önce adam olsun sende ona deki sen Küçüksün büyüdü gel adam ol ondan sonra gel yanıma de
0 oy
(1,204 puan) tarafından

Küfürün en alasi ni eder ne yapayım yaptığı terbiyesizlik kendi adına... :getlost: hiç umursamam. 

tarafından
Ben takmadan yapamiyorum cunku kendimden igrendirdi artık beni
(1,204 puan) tarafından
Zamanla alışıyor insan...
0 oy
(221 puan) tarafından
Ne degısık insanlar varya hepsinin illaki Bı kotu huyu var yani biride yazmıs başka bı postta esim uyusturucu ıcıyor felan benimkı kufurde etmez dıger kotu alıskanlıgıda yok ama Baska turlu pis huyları var onunda lafı algılamıyor bazen diyorum bıdaha evlenecek olsam burun erkekleri aynı sanar yinede evlenmem diyorum Allah korusun ama insanı o kadar hersey den sogutuyolar 
tarafından
Aynen öyle valla :(
0 oy
tarafından
O nasıl eşmiş öyle ya ailen falan ne diyo eşin olacak adam küfür ettiğinde
tarafından
Annemin yaninda uzerime yurudu kufue etti annemlerdeydik annem gondermicem falan dedi esim korktu biraz bende kalamdim geldim zaten simdi gidemicem biliyo ondan yapiyo galiba cunku uzak bi yerdeyim ucaga binmem gerek tek basimada binemiyorum
tarafından
Ailene söyle onlar seni almaya gelsin
0 oy
(1,517 puan) tarafından
Ayyy çok saçma k.bkma evlilikte en önemli şey saygıdir karşılıklı saygı sana zerre saygısı yok nasıl küfrediyor yakıştıriyor benim eşim bir kez tek akıl yok filan diyince bende aynısını sana soyliyim hoşuna gider mi dedim tamm o zmn bende sana ***** ***** diyelim zmnla saygimiz bozulsun ve yüzümüz açılsın dedim asla taviz vermiyorum yerin dibine sokarım bende söylerim çarpıtirim yani. Bence hiç hoş değil doğru değil ki bence normal bir durumda değil kesinlikle küfür atmak çok ağır insan sokakta iğrenç insanları görüyor küfür atarken ne kadar kötü olduğunu ki ne cesaret senjn ailenin önünde atıyor ben şok oldum beniim ailem rezil eder mahfeder bana atıklarını görse
tarafından
Aslında benim babamla aram pek yok esimde bunu fırsat buluyo galiba
(1,517 puan) tarafından
Sende asla yansıtma aranizin kötü olduğunu kesinlikle yok beni arıyor ayy özledim ariycam de maksat yalanda olsa aranizin düzeldinizi sansin. Erkek milleti sahipsiz sandı mi Varya neler neler yapar başına çıkar ileri gider yanlışları yapar nasılsa gitmez mecbur diye sende ona o korkuyu sürekli ver kesinlikle bak ben asla o tavizi vermem hep korkar kaybetmekten ailem arkamda yok sürekli ailemi vurgularim. Ve küfür atınca sende aynısını at söyle nasıl oluyor bana bak yeter de bavulunu toplayıp gitmeye kalkış kıyameti kopar ona tamamen haddini bildirmen lazım yoksa gidişat hiç iyi değil böyle bir eş olmaz yani benimki bana edemez biliyor ağzına sıçarım onun bu yüzden kendine çevresine küfür etmeye başliyor patlasin dedim içimden sana etmeye asla cesaret edemesin
0 oy
(2,768 puan) tarafından

Ben duymadım eşimden bana karşı bi küfür.

Esinin yaptigi dengesizlik bebege corba iciriyosun diye küfür edilirmi ya o cocukta o küfürleri duyuyo ister istemez beynine yerlesiyo 
tarafından
Iste bu kadar bos seylerden kufur ediyo
0 oy
tarafından
Benimkisi kavga etdigimizde kufur eder amma bende altda kalmiyom bende ediyom amma biz bir birimize kizsakda hic kimsenin yaninda kavga etmeyiz ve kufur etmeyiz esim etse cok kotu olacagini biliyo altda kalma canim senin bi sucun olmadigindada yapmasi yalnis 
tarafından
Ben guzel sekilde cözülsün istiyorum anlatiyorum anlamiyo ben ona asla hakaret etmedim su zamana kadar galiba hep bundan kaybettim
tarafından
Evet canim ben onceler etmezdim hatta aksam hic kus falanda digildik bana kufur etdi yavasca soyledi dedim neden yaptin diyoki hic icimden geldi qarip adam benimki sende susmuwsun simdide basina cikiyo sesin cikmiyo diye bari insanlarin icinde yapmasin
0 oy
tarafından
Cok saygisizca hareketler cok sukur esim ben dahil kimseye küfür etmez bence esinle ailen konussun onlarin yaninda bile ediyomus ya

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 412 göst.
17 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 281 göst.
2 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Ceylinasel (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 544 göst.
15 Mart 2024 Aile kategorisinde Ozlemadayldrm48 (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 385 göst.