0 oy
737 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Eski eşiyle hala görüşüyorlar arkadaşımda bekar adamda şehir dışında yaşıyor işi hali vakti yerinde arkadaşımda ailesiyle yaşıyor çalışmıyor şimdi kadına seni görmeye İstanbul’a gelicem demiş neyse bunlar görüşmüşler kahvaltı filan yapmışlar Ramazan’dan önce adam demiş çok para harcadım gelirken filan fistan bizimkide benzillikte durunca buna çıkarıp 100 tl vermiş adam burun kırın etmiş almış parayı benzin almış arabaya sonra biliyor kadın işsiz  babasının annesinin eline bakıyor şimdi yanımda acaba ben kullanılıyormuyum diye soruyor ben cevap veremedim sinirden gülüyorum sadece yanımda şimdi beraber okuyacağız mesajları adam jiple kızı görmeye geliyor onun verdiği parayı alıyor yorum sizde ♥️

28 Cevaplar

0 oy
(3,901 puan) tarafından
O adamdan hayir gelmez..o paranın hesabini yapmaktan uyuyamıyordur bile..oraya giderken masraf olcagini bilmiyo muydu gitmeseydi..
tarafından
Elif ya :D:D
(3,901 puan) tarafından
Ahahaha yalan mi:))
-Reklam-
0 oy
(454 puan) tarafından
Para iması bile ediyorsa şüphe ederim arkadaşının gönlünden geçer yemek kahve tatlı ismarlar ama nakit para nedir ya 
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Bacim.bir kere kurtulmuş bi daha bulaşmasın boyle çıkarcı birine
0 oy
tarafından
Valla iyi 100 lirayla kurtarmış kimsenin parasinda gozum yok ama para lafi yapan sevgili veya kocadan ne bilim ooxx yani engellesin 
0 oy
(383 puan) tarafından

Ama bir jip kolay alınmıyor ki 100 ordan 50 burdan derken birikiyor demek ki :D

0 oy
tarafından
Simdi benim anladigim su arkadasin eski esiyle tekrar gorusuyor eski eside zengin ama 100 liraya tenezul etmis arkadaşına selam söyle engellesin;)) o adamı 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 469 göst.
29 Ocak 2024 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,975 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 222 göst.
13 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Anonim (313 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 91 göst.
6 Ocak 2023 Diğer kategorisinde filizzz (228 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 92 göst.
22 Aralık 2022 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,975 puan) tarafından soruldu

380,753 soru

11,399,750 cevap

34,929 kullanıcı

...