0 oy
736 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Eski eşiyle hala görüşüyorlar arkadaşımda bekar adamda şehir dışında yaşıyor işi hali vakti yerinde arkadaşımda ailesiyle yaşıyor çalışmıyor şimdi kadına seni görmeye İstanbul’a gelicem demiş neyse bunlar görüşmüşler kahvaltı filan yapmışlar Ramazan’dan önce adam demiş çok para harcadım gelirken filan fistan bizimkide benzillikte durunca buna çıkarıp 100 tl vermiş adam burun kırın etmiş almış parayı benzin almış arabaya sonra biliyor kadın işsiz  babasının annesinin eline bakıyor şimdi yanımda acaba ben kullanılıyormuyum diye soruyor ben cevap veremedim sinirden gülüyorum sadece yanımda şimdi beraber okuyacağız mesajları adam jiple kızı görmeye geliyor onun verdiği parayı alıyor yorum sizde ♥️

28 Cevaplar

0 oy
tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap

Ay hanımlar çok komiksiniz Allah iyiliğinizi versin:D ceza olarak şimdileri soğan soydurucam buna her onu düşündüğünde aklına bu gelsin:D

-Reklam-
+3 oy
tarafından
Ah tatarım tatarım sen çalış ben yatarım altına araba üstüne kamyon sana koç gibi bakarım
tarafından
:DdD efsane laf
(2,259 puan) tarafından
Allah seni napmasın kahkaha attım puahahahaaja
(1,466 puan) tarafından
Kız ilahi  ahaha
+3 oy
(5,721 puan) tarafından

Kardeş (arkadaşın için) o otobüse sakın binme

image

0 oy
(4,650 puan) tarafından
Kulanılıyor apacık ortada 
tarafından
İnsan utanır almaya haya eder geldiysen geldin ne var yani değilmi 100 lira zengin edecek sanki kendisini bide durumu gerçekten iyiymiş
(4,650 puan) tarafından
Kız tabikide öyle erkek ya cebinde parası olmaz mı
tarafından
Ya pinti yada kullanıyor işte kafa göz dalacam erkeklerin hepsine Allah’ın cezaları pislikler
(4,650 puan) tarafından
Allah Hidayet versin inşallah hepsine
0 oy
(2,350 puan) tarafından
O adamdan hayır gelmez harcadığı paranın hesabını yapmış
tarafından
Geldiğinede bence pişman olmuştur gitti paracıkları
(2,350 puan) tarafından
Tabiki
0 oy
tarafından
Ben onun adamlığına tüküreyim vasıfsız herif
tarafından
Okusunda soğusun bunları ben diller döküyorum
tarafından
Yaa adamı bırak ben eşimle sevgiliyken işi yoktu babası vefat etmişti ona ramen geliyordu 10 saat aramızda yol mesafesi gülüyordu bişey istemiyordu ama bende lokanta kafe gezdirmiyordum kusura bakma fakat o adamdan bir halt olmaz şuan böyle eşin olsa verdiği üç kuruşu boğazına dizer her şeye giydiğine ettiğine laf söyler
0 oy
(119,215 puan) tarafından
Sahtekardir kesin jipe binen 100 liraya tenezul etmez bence konusmasim hayr yerine ser gelir oylesi tipten
tarafından
Kuzu bunun gözünü para bürümüş ****** gibide gece gündüz çalışıyormuş
0 oy
(17,691 puan) tarafından
Bence kurtulmuşken bida bulaşmasın 
0 oy
tarafından
Valla bir kereliğine verdiği parayı alması normal ben olsam bende verirdim ama adamın harcadığı parayı söylemesi bile çok rahatsız edici. Kadın kendi mi çağırmış zorla mı çağırmış da, hem de böyle samimi gibi para mevzusu konuşuyor bi de 
tarafından
Adam kendi demiş gelicem diye buda tamam demiş çok para harcandım bilmem ne diyince sonrasında bizimkide bu durumdan rahatsız olmuş benzin parasını vermek istemiş
0 oy
(27,351 puan) tarafından

Ay tabiki adam resmen sömürüyor kadını aklı varsa uzak durur zaman sonra çok pişman olur.

Adamsa çok seviyorsa paranın hesabını değil mutluluğun hesabını yapar

tarafından
Benim arkadaşım teklif etmiş para vermeyi ama ne olursa olsun almaması lazımdı öyle değilmi
(27,351 puan) tarafından
Evet almaması gerek arkidesine selam söyle deki gece kusu diyor hayatını yaşasın öyle adamdan heyir gelmez ☺️☺️
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Bir kez denemişler olmamış ne gerek var tekrar denemeye ayrıca adam utanmamış mı para isterken 
0 oy
(163 puan) tarafından
Birincisi eski eşle görüşmek ne ya. Ailesinin haberi yok tabi kesin. Adam arkadaşının huyunu zaaflarını saflığını biliyor ve açık açık kullanıyor. Buda karaktersizlik başka bir şey. Değil. Arkadaşına söyle kendini kullandırmayı bıraksın yazık olur ona
0 oy
(3,363 puan) tarafından
Afedersin de b

B.o.kunu yiyen kepcesini yaninda taşır paran yok niye yola çıkıyorsun madem çıktın kadından niye aliyorsun galektersiz herif  belli kii
0 oy
(48,601 puan) tarafından
ayrani yok icmeye hesabi onunkide 
0 oy
(13,659 puan) tarafından

Arkadaşa selam :D

Sende gel aramıza gizzzzz :D

Beni çok seversin kesn:D

Anam verme paranı ne veriysn?

Çoksa para rahatsız ediysa bana ver ben garibanın :D

0 oy
tarafından
Neye gelmiş b.k yemeye mi:))kadında salakmi inaniyo kiz 
tarafından
:D saf değilde işte kıyamamış o kıymış ama :))
tarafından
Aynen:))
0 oy
tarafından
Valla para mevzusu hiç yapmadım konuştuğumla da veririm de ama direkt onun ima etmesi yok buraya gelcem diye çok para harcadım flan resmen varsa paran ver demiş bu adamla evlense 3 kuruşun hesabını yapar ona. 50 TL verir ne yaptın der ama kendisi çatır çatır para harcar. Uzak dursun o adamdan yol yakınken 
tarafından
Kuzu bunun öncesi yoldayken kızın yanına gelirken dövizci varmı diye sormuş yani ima değilmi bu bak bende nakit yok döviz bozdurmam lazıma getirmiş ben böyle anladım
tarafından
Aynen öyle paracı pezo işte yol versin gtsin o erkek müsfettesine kuzum sonra çok pişman olur
0 oy
(1,730 puan) tarafından
Kullanıyor net yani 
0 oy
(2,075 puan) tarafından
Eski eşi demişsin zamanında ayni keseden yiyip içmisler o yüzden belki sıkıntı etmemiş olabilir ikiside. Ama yerinde olsam bi kere takıldığım taşa tekrar takılmaz bu kez yanından sıyrılır geçerdim
0 oy
(223 puan) tarafından
Eski eşiyle neden ayrılmışlar acaba kullanacak olsa o zamanlar da kullanmış olmaliydi ama bence düşünürsen bi erkek jiple gelip bide benzin parasını kadından medet umuyorsa bunda bi terslik vardır paran yoksa gelmiceksin mahcup olmicaksin o zamanda

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 466 göst.
29 Ocak 2024 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,859 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 221 göst.
13 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Anonim (311 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 90 göst.
6 Ocak 2023 Diğer kategorisinde filizzz (228 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 92 göst.
22 Aralık 2022 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,859 puan) tarafından soruldu

378,893 soru

11,341,174 cevap

34,808 kullanıcı

...