0 oy
617 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar hamileyim doğumdan çok korkuyorum burda dikişle alakalı bı post okudum çok kötü oldum :(

28 Cevaplar

0 oy
(1,730 puan) tarafından
Valla hiccccc korkma korkulacak bir şey yok 40 kin çıkınca geçip gidiyor zaten inan bana benim öyle bir dikislerim vardı ki doktor bile çok derin dikişlerin dikkat et dedi oturup kalkmama dikkat ettim 40 kim çıkınca iyileştim korkulacak bir şey yok canım
-Reklam-
0 oy
(3,729 puan) tarafından
Bende ilkinden sonra cesaret edip ikinciyi normal yapamadım kendi istegimle sezaryen oldum 
0 oy
(5,681 puan) tarafından
Korkma canım herkesin doğumu aynı olmuyo ben normal doğum yaptım şükür kesim olmadı kendi açılmam la oldu dikişleri de hafif hissettim herkes herşeyi abartmayı seviyo 
0 oy
(3,701 puan) tarafından
Herkeste aynı olacak diye bir şey yok ki ben ikisinde de acilden girdim bir saat içinde dogurdum çıktım ilkinde dikisten oturamadim ikinci de sanki hiç doğum yapmamis gibi çıktım 
0 oy
tarafından
Bnde normal doğumdan cok korkuyordm daha doğrusu millet bnı korkuttu. Bana kalsaydı normal doğumu tercih ederdım ama olmadı sezeryan olmk zorunda kaldım onada pişman deılm ama normal doğumun faydaları cokmş o yuzden isterdim 
0 oy
(1,583 puan) tarafından
Bende çok korkuyordum normal doğum dan bide ben 4 gün doğum odasında yattm bagiranlarin sesinden psikolojim bozulmuştu bebekde gelmeyince sezeryana aldılar . Herkese göre degisiyo ama çok zor geçti sezeryanim ya 
0 oy
tarafından
Bacım sen herkese bakma biraz daha okusaydım paranoyak olup çıkıcakrım burdaki anlatılardan dolayı.

Sen yürüyüşünü squatını yap güzel yemene içmene dikkat et. Doğumun kolay geçer inşallah. Eğer bunları düzenli yaparsan dikişsiz kesısız doğumun olur  bak ben birincide tecrubesızdım bilmiyordum squat vs. İki dıkısım olmuştu ama ikinci de yürüyüş squat hareketlerı merdiven inip çıkma vs  yaptım çok şükür kesı olmadı azıcık bır seyırme olmuş onuda her ihtimale karşı ebe küçük bir dikiş attı. Sen elinden geleni yap gerisini Allah'a bırak 
0 oy
(1,523 puan) tarafından
Canm bnde korktum ve isteğimle sezeryan oldum

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 109 göst.
23 Mart 2023 Diğer kategorisinde Sumeyyegoleli0909 (39 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 200 göst.
19 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fatmaa (1,773 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 359 göst.
11 Aralık 2022 Diğer kategorisinde ✨Lavinia✨ (5,322 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 191 göst.
29 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Elif aydmeir (682 puan) tarafından soruldu

384,532 soru

11,503,258 cevap

35,155 kullanıcı

...