0 oy
699 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Esım evde en erken yatar en gec kalkar sahur vaktı oglum uyandı emzırıyodum dedıgım tek kelıme cayı koy ben emzırene kadar kaynasın dmleyım dedım.yok vay efendım kalkmıyomusumda şöylede böylede.nyse cocugu bırakıp kalkıp hazırladım yumurta pişirdim börek ısıttım falan.surat 5 karış neymıs yumurtayı 1 ekmegın içine  koyup tost yapcakmısım ılk gunden berı onu yıyo .dedım makına basında bekleyemem. Bnde sokumlayıp yıyorum dedım acayıp sınırlıyım adam bı yattgını bı yedgnı bılıyo dahada surat yapıyo herseyı bnden beklıyo bu kadar da olmaz su almaya bıle kalkmaz alışmıs sureklı bırının ona hızmet etmesıne  :angry::angry:8-)

17 Cevaplar

+1 oy
(1,633 puan) tarafından
Ailesinin vermediği eğitimi sen veremezsin malesef benimde abim öyledir annem sağolsun öyle alıştırdı kalkıp suyunu içmez eşimi temizlik yaparken gördüğünde gülüp dalga geçer ben senin gbi olmam diye. Bende kızarım keşke böyle olsanda ileride olacak eşin rahat etse diye. Kaynanama hep teşekkür ederim çok güzel eğitmiş 3 oğlunyda
tarafından
Aynen benım kaynanam alıstırmıs zaten en befret ettgım sey ataerkıl bı sulalesı var onlara göre erkek kadının güççük tanrısıymış ıýyyu nefret edıyorum.resmen erkek evladına tapıyolar
Ben oglumu öyle yetstrmycem Allah ızın verırse.evlendgmz gunler bana derdı esım ayagımı yıka dıye ben yıkamaynca kaynanam surat asıp kendı yıkardı.erkek ıslerjne bıle kendını alıstır yorma oglumj derdı.nefret edıyorum huyundn.ınsan yuzunu sıldıgı havluyuda mı asamaz yerıne actgı kapıyıda mı kapatamaz yok .hergun salonda corap pantolon mont.adam yumurtayı sokumlamaya erınıyo sen dusun onun ıcın tost yaptırıyo.benmde abım esınız gbıdır esıne yardım eder ne yaparlarsa beraber.halbukı annemde abıme bı iş yaptrmadı evde.bnce bıraz dusunce bırazda degerle alakalı
(1,633 puan) tarafından
Ya kıyamam sana Allah sabır versin eşin anlayışlı olup deatek olması çok önemli heleki çocuk varsa eşinin tatlı bi anında bi konuş biraz dikkatli düzenli ol bende çok yoruluyorum de ay ne biliyim ya bazılarına ne dersen de olmaz umarım değişir eşin :(
tarafından
Amin inşaallah ama ümidim kalmadı.guzel tatlı dıllede konustum.bagırdım cagrdmda ne yaptysam olmadı adam alısmı
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bastan bu yüzü vermicektin simdi nede yapsan boş malesef
tarafından
İnsan sanıyosun nerden bılceksın herseyde bı kadından beklenılmez
0 oy
tarafından
Baştan alışmış cnm keşke öyle yapmasaydin 

Bnm kaynanada eşini çok simartmis şimdi görsen her işini eşine yaptiriyor kaynana durmuyor parmak aralarını bile o kasıyor düşün 
tarafından
Amın ınsaallah ben bunj esıme anlatamıyorum.ınsaallah anldgnda gec olmaz.dıyorum öldugumde kurt yer heryerını dıyorum dogry dıyo cıldırıyorum
tarafından
Rabbim sabır versin cnm
Sanırım bugünlerde çok takiyon kafana bu durumu ondanda böyle olabilir
Biraz uzak dur bu düşünceden daha sağlıklı olur rabbim yinede başımızdan eksik etmesin eslerimizi
tarafından
Ya öyle tabı nasıl takmıycan her gun  ayrı falso..gönul almak bu jadar zor olmamalı.bı gunde kalkym bn ypym yok bn yorgunlyktan alarmı duyamam alrmı duyar uyanır anca benı sarsar yatakta kalk kalk dıye ya göruyon halımı yorgunluktan bıtıyom
tarafından
Anladım cnm rabbim sabır versin erkek milleti işte tam höduk
tarafından
Aynen ınsallah
0 oy
(484 puan) tarafından
Düşüncesiz olanı baştan alıştırmışsın yada alıştırmamşsın fark etmez. İnsanda düşünce olacak. Bende hep kendim yapıyorum. dün çocuk uyandı çayı koydu yattı gözlerim yaşardı, ağladım yani
tarafından
Aynen katılıyorum dusunce sıfır benım esımde.nıye agladgnı anlamadım
(484 puan) tarafından
Kız çayı koydu diye gözlerim yaşardı ağladım yazdım, ağlamadım şaşırdım mizah yaptım  :)
tarafından
:):););;):)yatakta krıze grcem gulmekten darısı benımkınr ınsaallah
0 oy
(1,446 puan) tarafından
Ne yaparsan beğenmezler canım 
tarafından
Hahaa senınkıde bı acayıp :):)guldurdun benı gece gec
(1,446 puan) tarafından
Aynen öyle canım bide hep ben bakıyorum diyor sen hiç bakamıyon diyor düşün:D
tarafından
Hhahaa bı gun gercejten bırak gıt arkadasına yada aılene gercejten  baksın bakalım o kadsr kolaymıymıs cocuk bakmak
(1,446 puan) tarafından
İste . Ne diyim ki . ,:))
tarafından
Ne dıycen yapcak bsey yok :)
0 oy
(2,365 puan) tarafından
Ya sonucta bastanda alissa hayat musterek iki yumurta koydu diye yada cayi demledi diye yumurtalari sogumucak ya boyle adamlara ne yemek vercen ne baska.bisey dogrudan fare zehri koycan yemegine tertemiz olcak sonuna kadar haklisin canim sen cocuga bakarken o yapsin onun isi varken sen yap bu isler boyle neden.bu öküzler bizde anlamadim ya 
tarafından
Anlatamıyorum gercekten sabrım tukenıyo bıktım .her yer her yerde oluyo yoruluyorum oglum zaten durmuyo 1 seneden berı ne cektgmı bı Allah bı ben bılıuyorum .ılla hazır olcak kalkcak yıcek yatcak gerısı umrunda deıl cocuk uyanıkmıs öbur odada üşürmüş .bılmıyom napcam
(2,365 puan) tarafından
Bosver canim sen kendine hazirla ye ac kalma sakin oda zıkımlansın mutfaga gidip ne kadar cok ustune dusersen o kadar cok aziyolar bunu anladim bende erkek milleti degilmi kadinlara gün yüzü gostermezler
tarafından
Aynen öyle sen deger verdıkce dusundukce onun gözunde alçalıyosun .ama ınsanlık bu değil evlılık bırlık berbaberlık işi gelde anlat.
(2,365 puan) tarafından
Anlamazlar anacim anlamazlar bi tanede bende var evliligi sadece yatak goruyo galiba bunlar
tarafından
Aynen ver yıyım örtt yatıyımcılar
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Bastan alıştırmışsın bacim
tarafından
Tesekkur ederm bacım annemden sonra bırde sızlerden duymak bı kre daha yaraaldı :):)
(71 puan) tarafından
Alıştırmayla alakası yok canım kişilik meselesi seninki daha iyi durumun esim evde uyur ekmeğe bile ben giderim abisi duysa kıyameti koparır pazar günü sen nasıl eşini gönderirsin diye ama eşimin umrunda degil
tarafından
Ekmege gıder bak ona bısey demem tek karı o :):)
0 oy
tarafından
Öyle alışmışsa değişmesi zor biraz değişsede zamanla ancak 
tarafından
Degsmyo 7 sene oldu aynı
0 oy
tarafından
Zıkkım yesin, sinir oluyorum böyle anlayışsız insanlara ya. Öldün mü bı sure aynı şeyi yesen. Bı halta yaramazlar, azıcık faydam olsun yazık kadına demezler ama herşey mükemmel olsun diye beklerler. Vallahi bu uygulama sinir sahibi yaptı beni. 
(71 puan) tarafından
Asla o psikolojiye girme sana kabullendirmesin bunu ozaman gerçekten psikolojin bozulir
tarafından
Öyle ama o bozdu  gerckten bı bakıyorum bekarkenkı halıme bırde sımdıkıne ben kendıme ne yapmısım dıyorum seytan dıyo bu ömur sana baskasına köle ol dıyemı verıldı dıyorum.ama cocuklarım için sabır dıyorum sımdılık
(71 puan) tarafından
Aynı bu farklı şekliyle yaşıyorum ben artık çocuklar için değil kendim için duruyorum ufak şeyle için yuva bozulmaz öyle yada böyle duzelicekler
tarafından
Öyle ama duzelmıyo artı ve eksılerı kefeye koyunca .eksılrr cok agr basyo
(71 puan) tarafından
Rabbim iyi etsin insallah
0 oy
tarafından
Oyle kocayı duvardan duvara vurasım war ya. Sankı ewe uşak alıyorlar
tarafından
Öyle zaten hızmtcıyız onlara göre
0 oy
(673 puan) tarafından
Ahhh bu erkek anaları paşa gibi büyütmüş çocuklarını o garibanlarda kendilerini cidden paşa sanıyor. 
tarafından
Aynen öyle
(71 puan) tarafından
He valla hiç gülesim yoktu allah ta seni guldursun
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Ayy böyle payları görünce Allah a ne kadar şükretsem azdır. Bulaşık yıkar makinaya koyar çamaşır asar. Çöp zaten onun işi evi süpürür kızlarını yıkar beni yıkar afedersin agdamı yapar. Ama çok sessiz bende konusmamaaından şikayetciyim. Allah eşimden razı olsun.. Elim ayagım. Tabi her zman değil hasta olurum canım istemez. Evde olamam vs vs ama yapr hiç yok demez.. Allah sizlerin eşleri de böyle yapsın inş. Kızlarının saçlarını falan Tarar öyle güzel örgü yapar ki tabi 11 yıldır eğitim veriyorum. Çaktırmadan ama işte benimki de sohbet etmez. Çok aşırı sessiz... Sakin sadece beni çok kıskanır bu kıskançlık bazen gözünü kör eder. Ruhu değişir. 
tarafından
Öyle tabı amın aksıne ben cok sınırlıyım o da sınırlıdır ama her zamn deıl bende sureklı bı sınırlılık halı var
(11,107 puan) tarafından
İşte karşılıklı idare edersiniz birbirinizi :) bizde ben de çok sinirlenirdim ama sonra pustum . Dengeyi kurmayınca ilerlemiyor yoksa
tarafından
Ama ben sınırlencegı seylerı yapamdgmdan olabılır mı :) esımın her davranısı falso nasıl sınırlenmıycen dövsen olmuyo sövsen olmuyo
(11,107 puan) tarafından
İşte adamları tanıyoruz, ben de sinirleneceği şeyler yapmıyorum ama o buluyo illa birşeyler. Senin eşin sıkıntı canım, alışmış kudurmuştan beter. Bu saatten sonra düzelmesi zor ama imkansız değil. Her adamın iyi tarafları da var kötü tarafları da. Hangimiz 4 4lük insaniz ki... çok dua et canım Rabbim yardımcın olsun
tarafından
Aminn inşaallah azcık dusuncelı olsalar ölurler sankı.amın butun cumlemızın yardmcısı olsun
0 oy
(16,159 puan) tarafından
Yüz verme kız. Benimkin de öyle idi 2 gün önce tartıştık geçip yatıyorum kendi sahurunu kendi hazırlıyor. Oruç tutacaksa eşşekk gibi kalkıp hazırlayacaklar 
tarafından
:):):):)yuz vermemem lazım ama olmuyo işte gecen sene lohusa halımle kalktım hazrladım onun için bu senede bı dun tuttum dune kadar hazrladm  cok duauncesız
0 oy
tarafından
Anneleri alistiyo canım.bunlarada işte..sonra anaları nasılsa evde onu bekliyolar  eşinden de..değişmez..
tarafından
Aynn degsmyo zaten
0 oy
tarafından
Ben asla küçük bebegim varken hazirlamam hazirlasamda onun keyfine gore hazirlamam istedigi surati assın umrumda olmaz sanki bana prens william s.sin gitsin tipe bak derim
tarafından
Bnde  ıste tost yapmyorum artık o sorun oldu
tarafından
Ya allah aşkına yuz vermeyin şöyke insanlara sen kimsenin kolesi degilsin yapinca cok tesekkur etmesi lazim
tarafından
Nerdeee bnm eşim mi tesekkur etcek
0 oy
tarafından
Yok bende tabiki yemek tir kahvaltidir hazırlıyor um ama sofrayı taşı cay demle felan koşa kosa yapar ben mutfaga sokmadigim için cok özlüyor:))
tarafından
Su ıstetmek ıcın bn wcdeyken kızımı göndrır hödük
tarafından
Canm bak eger ki senin hizmetin karışı lik veriyorsa tamam hicbirsey eksik etmr oyle hizmet seven erkek çok
Ama senon hizmet boşa ise ozaman ağırdan al yapma
tarafından
Ben hep boşa yaptgmı hssedyorum  dedgn gbıde olmuyo hep huzursuzluk cıkıyo
0 oy
(379 puan) tarafından
Baştan alıştırmak la ilgisi olduğunu düşünmüyorum ben ben herif tek yaşamış bekarken evlendik herşeyi  benden bekler anca başıma bişey gelirse o zaman yapar herşeyi :)
tarafından
Blmyorum ya cins bıraz

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 264 göst.
14 Haziran 2021 Diğer kategorisinde halide.111 (1,661 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 165 göst.
0 oy
15 cevap 379 göst.
0 oy
3 cevap 160 göst.