0 oy
193 göst.
Diğer kategorisinde (893 puan) tarafından
Sorum başlıkta

5 Cevaplar

0 oy
(49 puan) tarafından
Been yapıyorum canim
(893 puan) tarafından
Nsl yapıyorsun cnm kilo verimin oldumu ver istediğin kadar yiyor musun
(49 puan) tarafından
16 saat açlık 8 saat yeme programı uyguluyorum.8 saatte istediğiniz herşeyi yiyebilirsiniz. Ekmek pilav makarna tarzı en aza indiriyorsunuz.bol salata bol protein bol su.3litre şu iciyorum . 1 haftada 1600 gr vermişim. Bende yeni basladim. 16 saat oruçlu gibisiniz ama su  şekersiz çay kahve ve madensuyu tüketebiliyorsunuz.
(893 puan) tarafından
Cnm nsl beslendin istediğim herşey yedim derken lütfen yardım et bnde başlamak istiyorum bide kaç öğün
(49 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
8 saat için de kahvalti ve akşam yemeği şeklinde iki öğün yemiş oluyorum.  Ne yiyorsun dersen bol salata yanında yemek ne yaptıysam 3 beş kaşık  . 8 saat bitince sadece sıvı  alıyorsun.  Su,şekersiz çay kahve ,madensuyu ,16 saat içinde başka hicbirsey yok sadece sıvı . Ekmek hiç yemiyorum. Pilav makarna abur cubur sıfır. ASLA AÇ KALMADIM. AMA YEDIKLERIM SAGLIKLI SEYLERDI SALATA , BAKLIYAT, ET GRUBU,YUMURTA HER SABAH 3 TANE YIYORUM MESELA . Böyle canim. Bugun  mesela kek var diyelim  yiyebilirsin. Kısıtlama yok. Dengelersin onu diğer günlerde. Saatlere uyarsan mutlaka kilo verirsin
-Reklam-
0 oy
(920 puan) tarafından
O nasılmış gı
0 oy
(893 puan) tarafından
Yorum yapın kızlar
0 oy
(1,808 puan) tarafından
Bunu bilse bilse tuba bilir 
0 oy
tarafından
Neyso neysooo:)))haytimda hiç  diyet yapmadan ama  sana zayflamak için bişey soylym mi istermisn:))
(203 puan) tarafından
Hergün mü ictin
tarafından
Yok canm yemin ederim tek bi defaya mahsus içtim sonra aşırı zayfladim tabi biraz zor oldu afedersnde çok kusmam geldi ama bitirdim o sene için de incecik oldum
tarafından
Yok kiz
(893 puan) tarafından
Peki kim sana önerdi bunu
tarafından
Canım memleketteyken bitane abla vardı oda çok sismanmis sıvı yağ içmiş zayflamis hata resminide gstermisti bana beni istemeye gelmişti kardesine tanistk knustk öyle dedi

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 313 göst.
3 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Bayanmerakli (893 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 178 göst.
3 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Bayanmerakli (893 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 191 göst.
6 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Mnguuu (48 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 583 göst.
17 Ocak 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ☆☆☆hry☆☆☆ (3,149 puan) tarafından soruldu

380,333 soru

11,387,948 cevap

34,891 kullanıcı

...