0 oy
220 göst.
Diğer kategorisinde (3,527 puan) tarafından
Ay kızlar bi fikir verin bana, bi adam var kamyoncu kayınbabamın akrabası salı günü antebe gidicem çocukların eşyasını da getireyim demiş

E benim önceden gitmem lazım ki eşyalarımı toplayayım

Kayınbabam da diyor yarın gidin toplayın salı günü de yükleyin

İyi de benim 3 aylık bebem var, 1 günde nasıl toplarım evi bide bunun gitmesi var 4 5 saat yol sürüyor

Nasıl yetiştiricem ya 1 günde ev toplanır mı???? 

8 Cevaplar

+1 oy
(5,314 puan) tarafından
Toplanmaz canım  birgünde sdece  memelkete gidecegin kıyafetler toplanır
(3,527 puan) tarafından
Dimi zor ya hem mutfak hemde kilerim var olmazsa anamıda götürürüm ne yapayım
(5,314 puan) tarafından
Götür kuzum bacın varsa onuda götür
(3,527 puan) tarafından
Yok kuzum maalesef bi abim var oda istanbulda
(5,314 puan) tarafından
Annenlemhızlıca toplarsın kuzum  Allah kolaylık versin inşallah
(3,527 puan) tarafından
Sağol canım inşallah
-Reklam-
0 oy
(352 puan) tarafından
Ben topladım hemde hamile halimle sabah erken kalktım akşam olmadan topladım 12 yaşında kardeşim yardım etti Sadece bi sürü cam eşyam vardı tek tek kağıda sardım kendine güvenirse el çabukluğu ile yaparsın 
(3,527 puan) tarafından
Ama kuzum benim yardım edicek kimsem yok bebeyi emzirmek için bırakmak zorunda kalıcam bide şu anda malatyadayız erkenden çıksak yine öğleni bulur gitmemiz
0 oy
tarafından
Koli alin hazir sar sat koy hemen hersey yani toplanirda ozenli toplanmaz
(3,527 puan) tarafından
Ya işte karışmasın yerleştirirken kolay olsun diye düzgün paketliyim dedim oda olmıcak gibi
tarafından
Iste boyle  seylerde hep  aceleye gelir
(3,527 puan) tarafından
Maalesef ya
0 oy
(10,797 puan) tarafından
Ben 7 aylık bebe ile koca evi tek başıma topladım toplanıyor yani elin hızlı ise 2 akşam sürdü benim 1 gün eder
(3,527 puan) tarafından
Ya maşallah inşallah bende beceririm elim hızlıdır da hiç ev taşımadım o yüzden nasıl olur bilmiyorum
(10,797 puan) tarafından
Olur olur önden hazırla gazete kağıdı vs yaptığın her şeyi yaz yalnız üzerine mutfak yatak odası diye
(3,527 puan) tarafından
Öyle yapayım canım teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Tek olsan toplanırda bebekle zor 
(3,527 puan) tarafından
Aynen canım bakalım ya
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Yardımcı olacak kimsen yokmu kuzum 1 kişiyi daha götürsen annen kardeşin filan o şekilde yapabilirsin 
(3,527 puan) tarafından
Ya annem var da oda babamı tek bırakmak istemiyor ikna edebilirsem onu da götürücem
(2,039 puan) tarafından
Bir şekilde ikna et kuzum olmadı o bebekle ilgilenir sende eşinle hızlıca toplarsın eşyaları
(3,527 puan) tarafından
Aynen öyle canım
0 oy
(1,343 puan) tarafından
Çok zorlanırsin ya ay bu eskiler çok biliyor kaba eşya neysede in ce eşya zor oluyor toplaması falan bari birileri yardım etse size 
(3,527 puan) tarafından
Aynen öyle özellikle kıyafetler ve kilerim çok zorlıcak Allahtan yazlıklar hurçta da onlarla uğraşmam
(1,343 puan) tarafından
Valla ben çok fazla ev taşıdım tecrübeliyim ama bir günde olmaz birde bebekle
(3,527 puan) tarafından
Zor ya haklısın
0 oy
(704 puan) tarafından
Canim simdi sana pratik yol fikri vericem 8 aylık bebegimle yeni toparlandim bu hafta tasinicam nasipse

Patpatlar varya su tabaklar kirilmasin diye sarılıyor 

Ben onemli olan her tabagin arasina onu koydum 6 li olarak gazetenin ostasina koyup kapattim bantladim iki taraftan yani tek tek değil  toplu toplu paketledim daha kisa surdu ve daha saglam oldu kiyafetleri cop posetlerine doldurdum battaniye yorganlari hurcladim kuzm ben bardaklarida gazeteleyp yan yana koydum gene onun kucuk tabaklarini oyle bantladim daha hızlı toparladm 1 gunde kiyafetler haric herseyi topladm kiyafetlerde 2 3 saat sürdü bebisle anca oluyor benmde esim bakti bn yaptim en son kıyafetlere annemler geldi onlarla hurclari sardik tekrar yikamiyim die carsaflara onlari yikicam hallolcak hemen belki fikir olur canm sanada 
(3,527 puan) tarafından
Ya çok sağol canım bende öyle yapayım
(704 puan) tarafından
Rica ederim canım yerleşme faslim kaldi benmde esyalarim gidince asil dert yerlesmek diyorlar bakalm :)
(3,527 puan) tarafından
Amaan nasıl toplandıysa öylede yerleşir bişey cik olmaz ☺️
(704 puan) tarafından
Umarim oyle olur canim :)) sanada allah kolaylik versin hemen olsun bitsin insallah:)
(3,527 puan) tarafından
İnşallah canım ☺️

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 145 göst.
22 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 325 göst.
18 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Hawa (1,552 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 108 göst.
22 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Ilknur17 (457 puan) tarafından soruldu