0 oy
172 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Instagram çalınır mı hiç etrafından duydunuz mu eğer çalınırsa sifre felan herşey değiştirilir nasıl geri alınır polise mi gitmeli yardımcı olun kizkae lütfen

5 Cevaplar

0 oy
(1,741 puan) tarafından
Calinir cnm daha bi kac gun oncr benim calindi 
(1,741 puan) tarafından
Yani cnm bnmkini dolandiricilar caldi ama instagrama sikayet edin eniyisi kapatsınlar kullanici adinizi biliyorsaniz
tarafından
Kullanıcı adımı biliyorum nereye şikayet edeyim hesabı sikayet ediyorum beni taklit ediyor vs seçeneklere bu hesapta uygunsuz bişey yok diyip sikayeti dikste almıyor hesabı kapatmıyor
(1,741 puan) tarafından
Vala cnm orasini bilmiyorum o zman savciliga mi gitsen sikayete daha derin arastrip bulurlar belki
tarafından
Arkadaşlar şifreyi kırmak için uğraşıyor bakalım nasıl olacak
(1,741 puan) tarafından
Insallah kurtarirlar canim
-Reklam-
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Çalınır cnm bir sürü kişinin çalınıyo ne yapmak gerek bilemem 
0 oy
tarafından
Çalınır da polis bunun için bişe yapmaz ki
0 oy
(2,075 puan) tarafından
Sikayet oluşturabilrsn çalınan bi hesabin varsa.
(2,075 puan) tarafından
Baska bi hesap al.kendi hesabını bulup sikayet et
tarafından
Ediyorum boş hesapta bişey yok kapatmayız diye bildirim geliyor
(2,075 puan) tarafından
Ne diye sikayet ediyosun. Spam olarak etme. Diğer kısmını işaretleyip derdini anlt
tarafından
Derdini anlat derken benim yazdığım bir seçenek yok buyue ne istiyorsunuz yazin dekiyor seçenek var bemde seceneklerden beni taklit ediyir vs duyorum tekrar bildirim geliyor bu hesap ta uygunsuz bişey yok kapatmayız şimdilik vs diyor çıldıracam uardom edin
(2,075 puan) tarafından
O zaman arkadaşlarına yayabilirsin herkes spam olarak şikayet ederse toplu şikayette kapanir ama geri alamazsn sanrm
0 oy
(2,259 puan) tarafından
Kendine yeni hesap aç eski hesabında resimlerin varsa yeni açtığın hesaba da aynı resimleri at birkaç tane de farklı resim at sonra çalınan hesabı beni taklit ediyor diye şikayet et o zaman kapanır canım 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 332 göst.
16 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fatmaa (1,759 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 155 göst.
9 Aralık 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,753 soru

11,399,897 cevap

34,929 kullanıcı

...