0 oy
139 göst.
Diğer kategorisinde (913 puan) tarafından
Nasıl bir yol izlemeliyim tecrübeli anneler yazabilir mi

6 Cevaplar

0 oy
(4,291 puan) tarafından
Ben ilk gun gece kestim sirke sürdüm kokusundan dolayı istemedi eline çubuk krater vs falan verdim ole geçirdik sonra ki günler daha rahattı 17 aylikken kestim 
(913 puan) tarafından
Gece uykusu bölünunce nasıl memesiz tekrar uyuttunuz? Gün içinde evet bir sekil oyalarım dediğiniz gibi fakat gece nasıl olcak
(4,291 puan) tarafından
Eline krater falan verdim atistirmalik şeyler verdim sonra hep şu icip yatti hala da ole yapar 2 yasinda
-Reklam-
0 oy
(2,127 puan) tarafından
Net ol canım gece biberonla süt yap bianda kes istedikçe oyala eline biseyler ver
(913 puan) tarafından
Biberonla sadece su içer n yazikki bska bisi ağzına sürmez. Gündüz bı şekil oyalarım fakat gece uykusu bölündüğu zaman emmeden uyumaz bnim oğlum normalde ozaman nasl uyuyacak
(2,127 puan) tarafından
Ben bebe biskuvisiyle süt verdim benim kızda icmezdi normalde ama acıki nca iciyo bide uyku sersemi farketmiyor yanına biberonla suda al onuda ver gece zaten 2 gün zorlar seni anca
(913 puan) tarafından
Anladım canım tşk ederim
0 oy
(3,729 puan) tarafından
Biraz daha büyüse anlatarak biraktirsan daha iyi olmaz mı
(913 puan) tarafından
Olabilir elbet fakat çok fzla ısırmaya başladı naptysam anlamıo göğüslerim yara oldu birde çok düşkün olur olmaz yerde üstüme saldırıp göğüslerim açmaya calisio tişörtümü çekip huzursuzluk yapio vermeyince
(3,729 puan) tarafından
Benim kızımda aynı şekilde gece sabaha kadar memede uyuyor gündüzü de bir aydır azalttım oyunlarla vs. Sen bilirsin ama o süt 2 yaşına kadar bebeğin hakkı
(913 puan) tarafından
Haklsin tşk ederim cevabın için
0 oy
(4,723 puan) tarafından
Kuzum daha erken 
(913 puan) tarafından
Ama  sebeplerim var
(4,723 puan) tarafından
Ya tamam o zaman
0 oy
tarafından
Ben bunu 3 haftaya yaydim diyebilirim. Önce gündüz azalttım sonra gece ve bir gece vermemeyi denedim alıştı. Size önerim tiksindrmemenz ve bı anda azaltmadan kesmemeniz
(913 puan) tarafından
Anladım tşk ederim
0 oy
tarafından
Ben salca ile kestim. Oncesunde konus cnm  sen artik buyudun sutu bardaktan iceceksin de. Anlayacaktir. Meme isteyince salca sur uf oldu agriyor de emmez zaten. Sutu de bardakta ver biraz. Gecede salca sur salca hep olsun memede. Gece kalkincada gorur emmez. Yani basinda su olsun suyunu icir yatir. 3 gune alisir. Benimki gece sadede uyanir su icer. Oyle alisti

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 183 göst.
20 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 201 göst.
9 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 101 göst.
26 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Mutlulukperisi (24 puan) tarafından soruldu

382,347 soru

11,447,325 cevap