0 oy
183 göst.
Aile kategorisinde (546 puan) tarafından
Soru yukarıda  Allahım tuttugunuz oruçları kabul etsinn ... Insallahh .. ben tutamıyorum bebegimi emziriyorum 7 bucuk aylik halim yok zaten tutacak 52 kiloyum dayanamıyorum acliga elim ayagim kesiliyor bebegimde ek gida çok yemiyor sadece yogurt ve meyve yiyo corbalari sevmiyo şaştım kaldim ne vereceğime 

10 Cevaplar

0 oy
(17,768 puan) tarafından
Bana sanırım kilo aldırcak :D
-Reklam-
0 oy
(48,683 puan) tarafından
bende emzirirken tutamadim oructa kabiz oluyorum o yuzden kilom sabit kaliyo
0 oy
(1,601 puan) tarafından
Valla canım sahur yapmadığım halde kilo aynı almıyorum da vermiyorum da anlamadım gitti ☺️
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Yeni 8 aylık olduk ben tutuyorum Cnm ama zayiflamam herhal akşam yiyorum yani :D
0 oy
tarafından
Beni normalde zayıflatıyor ama hamilelikte iftarda 5 bardak su içmeme ramen yemek de yiyorum sonra sahura kadar tuvalete gidiyorum :DD
0 oy
(1,054 puan) tarafından
Daha dün 7 ay oldu bebeğim tutuyorum sabit kilom suan akşam iftardan sonra bütün kaloriyi yerine getireyim diye bol nol yemeye çalışıyorum normalde yiyemzdim bi clrba icer kalirdim ama bu oruçta yiyorum 
(10,039 puan) tarafından
Kız ne kalorisi getiriyon yerine :D benimkide 7.5 aylik ben kilo verdim
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Iftardan sonra görmemiş  gibi yemez dikkat edersem sahurda da hamur işi  yemezsem zayıflatır.  Ama tersini yaparsam  kilo aldırır.  
0 oy
tarafından
Kilo aldiriyor banaya sişmanm zaten
0 oy
(14,079 puan) tarafından

Kilo veriyorum eridim mum gibi :'(

0 oy
(141 puan) tarafından
Benimde 7.5 aylik oğlum bnde ogluma bisey yediremiyorum sütte uyurken yanliz iciyor oruca gelince ben kilo aliyorum çunku uykudan uyanip yemek yiyip geri yattigim icin hep kilo oluyo

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 197 göst.
20 Şubat 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 113 göst.
10 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 244 göst.
2 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 562 göst.