0 oy
114 göst.
Diğer kategorisinde (179 puan) tarafından
Doğum tecrübesi olan anneler varmı canlar 

4 Cevaplar

0 oy
(2,860 puan) tarafından
Cnm ben Afyon park hayatta yaptım özel dimi süper valla odalar fln mis gibi temiz hemşireler ilgili ve benim doktorum profdu çok ilgiliydi 
(179 puan) tarafından
Kütahyada da var park hayat
-Reklam-
0 oy
(1,018 puan) tarafından
Ben oraya gidiyorum ama henüz 27 haftaligim ama hastaneden memnunum acikcasi doğumu bilemicem
(179 puan) tarafından
Hayırlısı olsun
0 oy
(520 puan) tarafından
Ben halime hanimda dogum yaptim cok memnun kaldim canim
(179 puan) tarafından
Normalmi sezaryan mı yaptın canım
0 oy
(476 puan) tarafından
Doğumu bilemem şahsen ben anadoluda yaptım ama bir kaç arkadaşım Ebru hanıma gidiyorlardı orda sonra benim doktora döndüler 
(1,018 puan) tarafından
Neden döndüler acaba bende ebru hanıma gidiyorum
(476 puan) tarafından
Ebru hanım çift hasta alıyormuş galiba çoklu sıkıntılı gebelik vardı birinde bebeklerden biri alınacakken düsmús kafalarında ki soruları soramamışlar konuşamıyorlarmış vs vs
(1,018 puan) tarafından
Allah yardimcilari olsun diğer hasta çıkacakken öbür hasta cagiriliyo evet ama soru sormaya engel görmedim ben kendin adıma ama inşallah hayirkisi olur
(476 puan) tarafından
Yok o şekilde değilmiş benim dediğim yaklaşık 10 ay öncesi odası 2 bölme gibiymiş bir hasta bir tarafta diğeri diğer tarafta oraya buraya gidip duruyormuş o yüzden fırsat bulamıyorlarmış bana öyle demişlerdi. Rabbim bu zamanda doğun yapacak herkese yardımcı olsun inşallah
(1,018 puan) tarafından
Yok canm şimdi öyle değil tek bı sedye tek bı oda var bı oda daha var ama ordada ayaklı koltuk var galiba ben orayı görmedim ama hiç denk gelmedim iki hasta baktığını belki şikayet olduysa vazgeçmiştir ondan hayırlısı olsun herkes icin

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 39 göst.
0 oy
16 cevap 564 göst.
26 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Hacer ahmet (1,451 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 46 göst.
25 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Acemi anne36 (1,334 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 419 göst.

379,318 soru

11,353,958 cevap

34,827 kullanıcı

...