0 oy
973 göst.
Aile kategorisinde (195 puan) tarafından
Kizlar eltisi kaynanası yada görümcesiyle ayni binada oturan varmı aile binasında? Nasil aranız. Ben malesef baştan kabul ettim ama şimdi katlanamıyorum görmek dahi istemiyorum nispet yapar halleri fesatliklari. Evimi çok seviyorum ams onlarla komşu olmaya dayanamıyorum . baska yere taşınmak istiyorum . eşimde diyorki ne belli gittiniz yerde kötü komşulara denk gelmicegimkz kapa kapının otur bosver dior. Ama elimde değil kaoinin önüne çıkasım yok onlari görmemek için o derece 

20 Cevaplar

0 oy
tarafından
Evine giriyorlar mi
(195 puan) tarafından
Mesafeyi koydum baya tatsızlıklar oldu geliş gidişi kestim ama ayni kapidan girip çıkıyoruz sonuçta gördükçe sinir oluyorum
-Reklam-
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Kaynana neysede eltimi istemezdim
0 oy
(1,284 puan) tarafından
Ayy Allah korusun. Seninde Allah yardımcın olsun. Aranız nasıl konuşmuyor musunuz? 
(195 puan) tarafından
Eltim çok cirkef herkese yapmasını birakmadi herkes muhabbeti kesti. Bi zaman sonra herkesle arayi düzeltti ama ben konuşmamaya kararliyim. Ben barismadim die herkes bana tavir aldi. Benim aram limoni hepsiyle
(1,284 puan) tarafından
Ben çizgini bozma boşver. Huzurunu kaçıran insanlardan uzak durmak en güzeli
0 oy
tarafından
Kaynana ve elti var gorumce yok
(195 puan) tarafından
Nedir durumlar bacım :))))
tarafından
Eltilerimle sıkıntım yok kaynanam fena ama bana sokmuyor artik;))
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Gene komsu ile mesafe koyarsın ama elti görümce ile olmaZ bı şey olsa laf söz olur imkanın varsa taşın bence de
(195 puan) tarafından
İmkan yok sana oldurmaya çalışıyoruz iste borca girrcez baya benim gözüm kara huzurum olsun yeter
0 oy
(1,730 puan) tarafından
Kira mi yoksa sizin mi canım 
(195 puan) tarafından
Kayınpederin canım kira vermiyoruz
0 oy
(105 puan) tarafından
Ben eltim kaynanam bide gorumcemle aynı binada oturuyoz
(105 puan) tarafından
Ben memnunum aynı yerde oturmwyw çok şükür aramizdw iyi hepsiyle bir sorunumuz yok
tarafından
ayy cok şükür o zaman :))
(195 puan) tarafından
Nekadardir berabersiniz canım
(105 puan) tarafından
1 yıl olacak zaten kaynanam halam olur gorumcemde küçüklüğümden beri aramız iyi eltim de çok iyi bir kadın ilgili hepimiz birbirimizle
(195 puan) tarafından
Daha çok yeni inşallah Boyle devam eder canim
0 oy
tarafından
Allah yazdiysa bozsun 
0 oy
(71 puan) tarafından
Bende oturuyorum bazen ufak sorunlar cikiyo ama elimde olsa tek olmak daha iyi illa sorun cikiyo ilerde cocuklar buyucek cociklarda bazen kavgafalan edebiliyolar yine insan birbirinden sogur bence
0 oy
(299 puan) tarafından
ay bildiğin Tımarhane kız insan nasıl yaşasın orda
(195 puan) tarafından
Yakinda tiklenicem valla bildiğin Cennet mahallesi kiz :)))
0 oy
(1,318 puan) tarafından
Eltimle altlı üstlü oturuyoruz hiç bir sorunumuz yok çok şükür
(195 puan) tarafından
Maşallah CANIM Allah bozmasin
(1,318 puan) tarafından
Amin inşallah canm iki eltim 5 görümcem 5 kaynım var çok şükür hepsiyle de çok iyi anlaşırız
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Allah korusun, ben bastan kabul etmedim. Ne yap ne et git canim, bakma sen kocana. Aile binasi ayri, elle ayri bina ayri
(195 puan) tarafından
Bende baştan hayır demiştim esim çeldi aklımı nasıl düştüm buraya keşke kararlı olsaymiskm sen çok iyi yapmisin
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Biz baska yerde oturyoduk eltimin karsisindaki daire bosalmis aradilar gelin diye biz de geldik:) bizim aramiz iyidir hic bi sknti yasamadim bugüne kadar..oyuzden ben memnunum..kayinvalidem de iyidir valla o da oturabilirdi burda sknti yok..
0 oy
tarafından
Ben evin tek oğlunu aldım eltim yok. Kaynanam la da aynı binayı ben istedim kaynanam istemedi. İyiyken kötü oluruz dedi 
0 oy
(539 puan) tarafından
Uzağa da taşınsan mesafeni koymadığım sürece orda da gelirler ağırlığını köy onlar icin evini değiştirme bence
0 oy
tarafından

Aaaa benim kızımın lakabı ciciko senin nick i görünce yazmak isteidm :D bende bize özgü bişey sanıyordum çünkü bu zamana kadar hiç bişey bir yerde görmeidm eşime hemen demem lazım 

(195 puan) tarafından
Öyle girerken birden aklima gelmişti neden bilmem :))
0 oy
(670 puan) tarafından
İntihar gibi başlık yemin ediyorum Allah korusun 
0 oy
(748 puan) tarafından
Yok canim kaynanandan uzagim eltimde yok gorumcemde yok cok sukur 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 503 göst.
3 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Duruuu (365 puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 356 göst.