0 oy
500 göst.
Diğer kategorisinde (365 puan) tarafından
Anneler merhaba

Elti kaynana görümce aynı binada oturanlar bu korona zamanında birbirinizden uzak durabiliyo musunuz ?

Biz hepimiz bi arada oturuyoruz ister istemez bi aradayız görüşmeden olmuyor. Yapabilen ben aynı binadayim ama kimseyle görüşmüyorum diyen var mı ?

12 Cevaplar

0 oy
(9,626 puan) tarafından

3 elti aynı binada oturuyoruz ama cok şükür birbirimize el olduğumuzu hep belli ederiz :D

(365 puan) tarafından
Komsu gibi misiniz :D
(9,626 puan) tarafından
Komsu bile değiliz tamamen kopuguz ama en iyisi böyle:))
-Reklam-
0 oy
(17,648 puan) tarafından
Ayyyyy benden uzak Allaha yakınnnn
0 oy
(8,081 puan) tarafından

Keşke olsaydı eltim veya gorumcem ama yok yokkk:blink:

(365 puan) tarafından
Kız yokmuş iste daha ne istiyosun Allahtan:D
(208 puan) tarafından
Sen görümce elti derddinı bilmıyorsun olsaydı keşke olmssaydı derdım emin ol
(8,081 puan) tarafından
Yok canım ben kalabalık ve 2 kiz kardeşle büyüdüm olsa niye vardı demem severim girip çıkmayı ☺
(208 puan) tarafından
Anlaşıyorsan girip cıkmak hoş tabıkı cnm kim istemez ama sana sürekli düşman gözüyle baksalar inan isimlerini bile anmak istemezsin bir tane görümcem war bian önce kocaya gıtsın dıye dua edıyorm
0 oy
(208 puan) tarafından
Aynı binada deılz buna rağmen hergun ordayım cagırıyorlar mecbur geliyorum 
(365 puan) tarafından
Ben aynı binada olmasam gitmezdim herhalde her gün
(208 puan) tarafından
Ahh keşke bnm oyle bır şansım olsa gelmıyorum diyebilsem
0 oy
(8,973 puan) tarafından
Biz aynı binadayiz mümkün değil görüşmemek bı markete gidicek olsam bebeği götürmüyorum kaynanama bırakıyorum eltime bırakırım çocuklar da gelir gider bize her dakka başı
(365 puan) tarafından
Aynen mümkün olmuyor illa çocuğu görmek istiyolar
0 oy
(535 puan) tarafından
O ne kız öyle şeytan üçgeninde kalmis gibi :))) 
(365 puan) tarafından
Tam olarak öyle  :D
0 oy
(1,679 puan) tarafından
Bizzzzz... İnan ilk zamanlar Corona yi kimse takmıyordu bile herkes sokakta üstüne üstlük akşamına da Corona partisi verirler di çay kahve.. ama napim bir inme iki inme olmuyor 
0 oy
(3,381 puan) tarafından
Bir arada değiliz hatta eltimle tanışmadık 3 yıllık evliyim
0 oy
(50 puan) tarafından
Üç eltimle aynı binada oturuyoruz karşı binada da kaynam ve iki eltim oturuyor maalesef canım istesekte mesafeli davranamıyoruz. Hep bir arayadsyız ne yapalım bacım bunlar ne hastalık bilir nede başka birşey mecbur kalıyorum 
0 oy
(1,627 puan) tarafından
Bizde aynı binadayız eltim kaynanam görğmce bekar kuran kursuna gidiyordu ordan korona getirdi sonuç 10 kişi korona olduk geçen yine kursa gidecem diye tutturdu giderseniz sizinle görüşmeyiz gitmene karışamayız ama görüşmemeyi kabul ediyosanız git dedik vazgeçti. Çlcuklar nene dede diye ölüyor ikimizinde çocuğu var her dakika bi aradalar ayrı durmak çok zor ama aklımız çıkıyor ikinci kez olcaz diye
0 oy
(1,287 puan) tarafından
Ap. Değil ama yanyana evlerimiz hergun gidip geliriz artık eltimi 2 saat görmesem canım sıkılıyor valla birtanecik Eltim var Iyiki var allahtan kafa dengim 
(365 puan) tarafından
Allah bozmasın:D
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Aynı binadayız pek gidip gelmeyiz ayda bir fln belkii
(365 puan) tarafından
Nasıl yapıyorsunuz onu banada anlat :D
(4,889 puan) tarafından
3 yıllık evliyim ilk gelin geldiğimde bende bu denli mesafeye gidip gelmemeye şaşırmıştım çünkü büyüdüğüm yerde içli dışlıydı aileler. Bunlara da alıştım ve Itiraf etmek gerekirse böyle olmak daha güzelmiş zırt pırt gelen giden yok :)

Eşlerimiz biraz kurallı  sese gürültüye dağınıklığa  gelemiyorlar o yüzden böyleyiz bizde :)
(365 puan) tarafından
Bence en güzeli olmuş şanslısın :)

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 969 göst.
18 Nisan 2021 Aile kategorisinde Ciciko (195 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 306 göst.
23 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Emine314 (225 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 453 göst.
20 Eylül 2019 Diğer kategorisinde Özgegizem (291 puan) tarafından soruldu