0 oy
195 göst.
Aile kategorisinde tarafından
ben kabak patates havuc yogurt peynir verdim suanda baska ne verebilirim pekmez bebe bizkuvisi verebilirmiyim

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben vermiştim cicibebe 
tarafından
Kız benim oğlan 16 aylık oldu :D ben ek gıdaya 4 aylık başladım sırayla vermedim alerji yapmayacak ne varsa hepsini verdim karışık o yüzden tam bilmiyorum
tarafından
canim kendi yedigimi vermiyorum ben cunku salca felan koyuyoruz yagliboluyor tuzlu oluyor sekerliboluyor ozel hazirliyorum :D bende sirayla denemiyorum karistirip veriyorum ama bazi yiyecekler bazi aylarda veriliyor
tarafından
Yok kız ben de kendi yediklerimden vermedim hiç salçalı tuzlu vermedim ama hiç önce sebze sonra meyve falan diye düşünmedim meyve verdim yoğurt cicibebe çorba her şeyi verdim yani. Yoğurt çorbası domatesli şehriye çorbası pirinç çorbası sebze çorbası yaptım irmikli elmalı muhallebi yaptım öyle işte
tarafından
bende oyle seyler yapiyorum canim kemik suyu yaptinmi hic acaba nasil yapiliyo
tarafından
Kemik suyu yaptım ama benim eşim de sever o yüzden terbiyeli kemik suyu çorba yaptım hepimiz içtik. Tavuk suyu da yapabilirsin o da çok güzel oluyo
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benimki sadece anne sütü içmek istiyor ek gıda yemiyor 
tarafından
mecbur yicek canim yavas yavas cenesi gelismez yoksa yavas yavas tadtir bence zatwn bu ay tadim ayi 9 aya kadar doktorlar ana besin anne sutu diyorlar
0 oy
(1,054 puan) tarafından
Evet verdim cicibebe  muzlu yoğurtla sonra labne,haşlanmis yumurta sarisi,brokoli corbasi senin yazdigin digerlerini hep verdim 7 ay olduk bakalim daha ileri gidecek bu ay
tarafından
muz alim bari yarin kabiz eder diye almadim muz canim sehriye verebiliyorsun galiba bu ay cok az corbalarina pekmez verdinmi hic kahvaltisina karistirip yani
(1,054 puan) tarafından
Evet verdim pekmez yogurduna kattim pek sevmedi yogurdu eksk geldi ondan tat versin diyr kattim,muz kabiz uapabilir evet onun disinda armurt verebolirsin elma verebilirsi. Ben verdkm yoğurtlatina rende edip veya pisirip karistirsbilirsin
tarafından
onlarida verdim canim meyve ama baska ne verebilirim yazmayı unuttum :D
(1,054 puan) tarafından
Sehriye verdkm corbada yedi valla arpayi verdim az ezdirerek çatalla bilendiri birakmaya başladım ezerek veriyorum kendi ağzında geveleyerek yutuyor
(1,054 puan) tarafından
Bu ay bukadar dönüşüü yapı ver bakalım :)
0 oy
(249 puan) tarafından
Muz havuç ver elma rendele ver çorba yap sebze çorbası benimde 6 aylik 
0 oy
tarafından
tadim yaptirdiklarindan corba yap cicibebe bana gore saglikli degil yine de sen bilirsin
tarafından
yaptim canim corbayida irmikte koydum cicibebe yerine ne verebilirim ki eczanedeki hunnap markali vardi sanki cici bebe onu dusunuyordum ama
tarafından
ben yiyecek disinda bisi vermemistim doktorda onermemisti yemeklerine rusemn yulaf eklemek daha yararli olur

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 82 göst.
20 Şubat 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 144 göst.
0 oy
5 cevap 291 göst.

378,852 soru

11,339,809 cevap

34,804 kullanıcı

...