0 oy
1,004 göst.
Diğer kategorisinde (1,250 puan) tarafından

Biri 4 yas digeri 15 aylik ve en kucugu 44 gunluk yavrularim var evimiz bahceli iki yavrum bahcede oynamak istedi biraktim kapilar kapali ve kilitli bahcenin neyse yemek hazirladim cagirdim buyugu iceri girdi kucugu ariyorum yok bahcenin heryerine baktim yok bahce kapisini actim disarilara baktim bagirdim cagirdim aklim cikti cocuk yok sonra dedim eve bakayim belki iceri girdi farketmedim mutfak kapisindan girdim buyuk kuzum koltuga uzanmis tv ye bakiyo bi bagirdim panikle kardesin nerde cocuk afallamis yuzume bakiyo tekrar sordum kardesin nerde anne kucaginda  ya dedi ve kizlar o ana kadar kizimin kucagimda oldugunu farketmemisin yarim saat cocuk kucagimda cocugu aramisim oda hic sesini cikarmiyor benle geziyor deliriyormuyum acaba cok korktum :(

42 Cevaplar

+4 oy
(13,662 puan) tarafından
Elimde anahtarla markete gidip

Sonra anahtar evde unuttum diye çilingir aramıştım..

Ennnnnnn kafaminnyogun olduğu dönemdi.

Senin de büyük ihtimalle yoğunluk, yorgunluk
tarafından
Kiz seninki anahtar bu elinde bebek
(13,662 puan) tarafından
Elbette ki ikisi kıyaslanamaz ama sebebi yorgunluktue demek istedim
(1,250 puan) tarafından
Aynen oyle canm cocuk kucagimda ya farkinda degilim
tarafından
Ama nasil elinde tutarken
(1,250 puan) tarafından
Yenidoganimi emziriyirum surekli kucagimda acaba ondanmi farketmedim beyin o diye algiladida ben o yuzdenmi digerini aradim anlamadim iste farkinda degilim hala soktayim
-Reklam-
+1 oy
(1,794 puan) tarafından

Sen korkmussun ama ben çok güldüm:D olur öyle şeyler yorulmussundur

(1,250 puan) tarafından
Insallah yorgunluktandir canm evet cok korktum aklim cikti Valla cocugum kayboldu kacirildi vs bin tane senaryo gecti aklimdan
(1,794 puan) tarafından
Sürekli yaşadığın bu tarz şeyler varsa doktora git canım. Ama anneyiz yiruluyoruz illa ki arada olur böyle şeyler
(1,046 puan) tarafından
Bende güldüm ama yazık korkmuştur ya ama hiç ağılık olmadı kucağında:)))
(1,250 puan) tarafından
Canm cok ilginc aklim almiyor cidden agirlik hic hissetmiyorum ararken ki kizim agirdir beni kisitlayan bisey var ve farkinda degilim kiz diyom ya kucagimdaki cocugu aradim feryat figan
0 oy
(689 puan) tarafından
Bende tlf kulagimdayken telefon ariyorum oluyor boyle dalginliklad
(1,250 puan) tarafından
Ayy Valla kaybolmayan cocugumu bulduguma sevindim ama aklimimi oynatiyorum diye de korktum
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Canım paniklemissin diye öyle olmuş..hep mi oluyordu
(1,250 puan) tarafından
Ikinci kez oldu canim bi kerede buzlugn basinda ugrasiyorum elimdeki seyi yerlestirmeye calisiyorum olmuyo yer aciyorum bi sure sonra esim napiyosun sen dediginde farkettim elimdekinin camasir sepeti oldugunu camasirlari asmisim sepeti buzluga koymaya calisiyorum :(
(5,721 puan) tarafından
Kuzum valla üç çocuk kolay değil.. anlıyorum seni. Bende banyoya bişey götürmeye çalışıyordum mutfaktaki şeyi unuttumda ne olduğunu oluyor işte. Allah yardım etsin
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Olur öyle dalginliklar ama komik olmuş biraz.
(1,250 puan) tarafından
Evet komik insallah kimse gormemistir dedim Valla sonradan kadin kafayi yemis diyceklerdi :)
(6,047 puan) tarafından
Bı kere adamın biri bakkala gitmiş sonra da dışarı çıkıp oğlum kayboldu kaçırdılar diye bağırmış baya polis falan gelmiş olay büyümüş. Meğer adam çocuğunu hiç kendisiyle bakkala goturmemis çocuk evde annesiyleymis. Adam dalginlikla ortalığı birbirine katmış.
(1,250 puan) tarafından
Ayni ben Oluyo demekki yorgunluk dalginlik duzelir Insallah
0 oy
(425 puan) tarafından
Allahım başda okurken çok korktum benimde başıma gelmiş çünki sonun okuyunca çok güldüm 
(1,250 puan) tarafından
Kiz sorma aklim cikti yeminle ne zormus evlat korkusu Allah kimseye yasatmasin Insallah
(425 puan) tarafından
Amin inşallah bilmezm iyim bende yasdim
0 oy
(15,904 puan) tarafından

3 çocukla kim delirmez ki. Ben 2 çocukla delirdim. Teyzemle görüntülü konuşuyorum kendi telefonumla ama bi yandan da telefonumu arıyorum. Halbuki elimde ve konuşuyorum ha. Teyzem de diyor hayırdır neyi arıyorsun bende dedim telefonumu bulamıyorum teyzem elinde ya diyene kadar ben telefonu arıyordum :D

(1,250 puan) tarafından
Ohoo o hep oluyo bana canm :) ilk kez bebegim oldu
0 oy
(594 puan) tarafından
Kuzum affet bende cok güldüm mm.. :d insanlık hali olabilir yaa
(1,250 puan) tarafından
Kiz hersey kaybolsun da evlatlarim ay Allahim hala soktayim
(594 puan) tarafından
Öyle canım öyle Allahım korusun meleklerimizi
(1,250 puan) tarafından
Sminn canm
0 oy
(867 puan) tarafından

Yorgunluk tüm gün ev yemek çocuklar çok normal Allah kolaylık versin. Ama çok güldümmm:D

(1,250 puan) tarafından
Yorulmamak imkansiz gulum hic durmuyoki minnoslar
(867 puan) tarafından
Allah bağışlasın yaslarida küçük ilgilenmek zor olmalı canım. Öyle böyle büyüyorlar :) olan annelere oluyor ama canları saqolsun
0 oy
tarafından

Haha valla güldüm ya :) e 3 tane bebek var elinde çok normal canım 

(1,250 puan) tarafından
Insallah normaldir canm soku atlatiyim bende gulcem aslinda komik ama o anki yasadigim kayip duygusu beni mahvetti
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Ay güldüm istemsizce. Kusura bakma. Tahmin edebiliyom o kurku anı kucakta olanı gormuyon ☺☺☺☺çok geçmiş olsun inşallah bida olmaz oruç işte bide yorgunluktan
(1,250 puan) tarafından
Yok gulum oruc tutamiyorum daha yeni 40m cikti ama kanama lekelenme devam ediyor uykusuzluk ve asiri hareket sanirim alarm veriyo vucudum
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Ya k bakma ama sana kızdım çocuk çünkü kapı ne kadar kilitli de olsa onlar tek bırakıp eve gitmemen gerekiyor biri gelse vs kendini koruyacak yaşta değiller Allah korusun gene rabbim korumuş 

Geçmiş olsun 
(1,250 puan) tarafından
Ahh sorma canm yemegi hazirlamistim masayi kurdum 5 dk bisey tek kaldilar ama birdaha tovbe gozumu ayirmam ustlerinden hos kucagimda farketmiyorum
(12,777 puan) tarafından
Valla yorumda okudum sepet vs de olayı da olmuş bence bı doktora git istersen bu kadar normal değil cnm 3 çocuk çok yorulmussun dur ama bı kan değerine baktır istersen
(1,250 puan) tarafından
Kiz hastsneler hasta kabul etmiyor esime dedim yarin sorcak eger bakarlarsa gidicem Valla
0 oy
tarafından
yaaa inanamıyorum sonunu hiç böyle beklemiyordm her fırsatta dinlenin bence çok yorulmuşsn
(1,250 puan) tarafından
Keske mumkun olsa dinlenmek canm yaa
0 oy
tarafından
Herkes normal yazmista. Bu cocuk elinde unutman normal degil bence anahtar telefonla ayni sey degil 
(1,250 puan) tarafından
Iste bende korktum aklim gidip geliyo sanki
tarafından
Aklin gidip gelmiyordur bencede. Kan degerlerine baktir  b12 cokmu dustu ne yapti
tarafından
Valla ben hic gulmedim nedense. Herkes komik bulmus ama üzüldum
0 oy
(1,446 puan) tarafından
Uykusuzsan yorgunsan olabilir . Biraz dinlen.  Bende de unutkanlık oluyor bazen 
(1,250 puan) tarafından
Uykusuzluk had safhada bebegim gazli digerleri hiperaktif ugrasiyorum sabah aksam canlari sag olsunda canm yeter bana
(1,446 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun
0 oy
(2,565 puan) tarafından
Çocukları içinde korku ile dışarı gönderdiysen bide yorgunluk olabiliyo canım öyle seyler
(1,250 puan) tarafından
Canm korkuyorum gozum hep ustlerinde masayi hazirladim 5 dk falan surdu oyy anam belki o 5 dk icinde de bakmisim kafa gitmis anlamadim ne oldugunu
0 oy
(3,274 puan) tarafından
Kuzum baştan korkuyla okudum sonra güldüm ama 15aylik olanı bahçeye bırakma çok küçük daha benim oğlumda 15aylik ben bırakamam diye düşünüyorum yerden birşey bulur ağzına atar toprak atar böcek görür eller filan 
(1,250 puan) tarafından
Gozumu ayirmiyorum canm her an bakiyorum bahce duvari yuksek korunakli kapi icerden kilitli ama yinede aklima bi suru sey geldi bidaha tovbe birakmam
0 oy
tarafından
Yok kız kafan dalgın bişeyi kafana çok takmışsın bende telefon elimde fenerini açtım geçen gece telefonumu arıyorum odada 
(1,250 puan) tarafından
Yok kiz kafaya bisey takacak vaktim olmuyoki yemile
0 oy
tarafından
Allah iyiliğini versin kız:)) 
(1,250 puan) tarafından
Aminn canim Valla iyilik birazda dinlenme firsati cocuklarim iyi olsun sag olsun yaninda olsun ay cok korktum cook
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Yorumları okudum canım da asla seni üzmek için demiyorum ama mutlaka bı yardım al, bu unutkanlığın da ötesinde başka bı durum gibi geldi bana. Destekle asilmayacak şey yok. Eminim bı uzman görüşü sana iyi gelecektir.
(1,250 puan) tarafından
Konustum esimle canm oda yirgunluktan diyor ama yarin soracak hastane kabul ederse gidicem

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 156 göst.
3 Eylül 2022 Aile kategorisinde Nrgz (771 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 556 göst.
10 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Duru2121 (406 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 176 göst.
9 Temmuz 2022 Aile kategorisinde zynp. (29 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 167 göst.
9 Eylül 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,946 soru

11,342,865 cevap

34,808 kullanıcı

...