+1 oy
231 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
kapalı
Gelecege dair hayalleriniz , umutlariniz neler ? :) ben ogretmenlik okudum , kpss ye hazirlaniyorum :) nasipse bu sene guzel sonuclar bekliyorum. Bir de bebek bekliyorum :) 7. Ayimda sinava giricem :) sizin hayalleriniz neler ?
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

7 Cevaplar

0 oy
tarafından

Yaşarmıyım bilemem:D

tarafından
:D hahahaha . Deme oyle ya Allah uzun ömür versin :) ❤️
tarafından
Sağol Allah razı olsun canım
-Reklam-
0 oy
(17,602 puan) tarafından
Sertfikalar alıp sürekli her sene kendimi geliştirmek çalışmak istiyorum inşallah
tarafından
Yaa harika bir hayal ❤️
(17,602 puan) tarafından
Gerçek olur inşallah hepimizin hayali ♥️
0 oy
(7,624 puan) tarafından

Corona virüsün bitip anneme babama kardeşlerime sımsıkı sarılmak istiyorum şu süreçte :'(

tarafından
Evet bunu ben de istiyorum :( daha aksam onlari ozledigim icin cok agladim , bununla ilgili post acmistim . İnsallah sevdiklerimize zarar gelmeden biter bu hastalik :(
(7,624 puan) tarafından
İnşaAllah canım. Kimseye zarar gelmesin
0 oy
(9,652 puan) tarafından
Mimarsinan mimarlık:) lise hayalim ama ölene kadar mutlaka gerceklestiricem inanıyorum kendime :)
tarafından
Ben de inaniyorum sana :) Bir Kadin isterse her şeyi başarir :)
(9,652 puan) tarafından
Bencede :) birşey olmuyorsa demekki yeterince istemedigimizdendir
0 oy
(1,064 puan) tarafından
Benimde hayalim  örgünde yarim kalan universitemi acıktan bitirebilmek az kaldi ins  babama verdigim sözü de yerine getirmis olacagım böylece 
tarafından
Canim benimmm cok mutlu olacaktir eminim :)
0 oy
tarafından
Tek hayalim yavrularimin okuyup kendilerini kurtarmalari
tarafından
Ne guzel bir hayaldir bu ❤️
tarafından
Allah'ım herkesin yavrusunu iyi yerlere getirsin ve hiç bir anne uzulmesin insallah
0 oy
(215 puan) tarafından
İngilizce İspanyolca Fransızca bilgisayar ehliyet kurslarına gittim. On lisan adalet mezunuyum. Kpps ye girdim barajı geçtim katiplik sınavı icra sınavı derken olmadı her 2yılda bir kpssye girmekten bıktım. 10,12sene farklı sektörlerde sekreterlik çağrı operatorluğu derken. Evlendim şimdi evimde çocuk büyütüyorum. Elde var sıfır. Buna şükür. Allah hayırlısını versin
tarafından
Hic de bile :) insanin hayali cocuklari da olabilir :) bence cok sanslisin cocuklarin var :)Allah onlara saglik , sihhat versin
(215 puan) tarafından
Ben halımden memnunum canım evlat bambaşka Allah dileyen herkse nasip etsin

İlgili sorular

+1 oy
12 cevap 243 göst.
19 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 471 göst.
+1 oy
24 cevap 321 göst.
22 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Mybaby01. (1,019 puan) tarafından soruldu
0 oy