+1 oy
241 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kuzular dun ailem geldi asiri mutluyum o yuzden :) Sirnağa tayinimiz cikti ,ailem de ev tasimamiza yardim edecekler .Ben hamileyim zorlanirim diye geldiler hem de ozlesmistik 5 aydir gorusemiyoruz :) Siz neler yapiyorsunuz ?  Durumlar ne sizde .

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Iyi aksamlr.Niye tasiniyosn cnm 
tarafından
İyi aksamlar canimmm :) şırnaga gidiyoruz .Tayinimiz cikti .O yuzden :)
-Reklam-
0 oy
(968 puan) tarafından

ben eşimle kusum o uyudu ben de telefonda takılıyorum kızım yüzünden tartistik:ermm:

tarafından
Yaaa neden ? Nolduuu :/
(968 puan) tarafından
kız çekti televizyon u düşürdü yere ünite.nin üzerinden bende oğlan in altını degisiyordum görmedim baktım ağlıyor anne diyor arkamı döndüm ki tv üzerine düşmüş lcd çok ince ekran çocuğa şükür bisey olmadi ama ekran gitti çöpe.attik tv yi eşim de bana kızdı çocuğa niye dikkat etmiyorsun diye baya atıştık 2 gündür küsuz iste uf ya bazen o kadar üstüme.gelitor herşey 2 gündür ağlıyorum çok sıkıntı da yim acaba bize büyü mu yaptılar diyorum bazen kuzum ya biz hic böyle mutsuz değildik
tarafından
Kuzu aglamaaa :( canim benim kiyamammm .Ya bazen erkekler boyle fevri davranabiliyor ama esler arasinda olur , duzeltirsiniz :)
0 oy
(44,604 puan) tarafından
Sütun soğumasını bekliyom mayalayip yaticam fena gribin:((
tarafından
Gecmis olsun canimcim  :/ yogurt mu yapcan ??
(44,604 puan) tarafından
Evet canım yogurt
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Bende yalovaya annemlere gekdim benden mutlusu yok valla 
tarafından
Ayy kuzu hic sorma cidden aile her sey ❤️ bizimkiler geldi asiri mutluyum ben de ❤️
0 oy
(2,678 puan) tarafından
Pazartesi sabahı ablam geliyor bende temizlik yapıyorum çok mutluyum :)) 
(2,678 puan) tarafından
Aynen cnm yiğenim özel istekte bulundu onları yapcam ablamın da sevdiği şeyleri yapıyım soruyum ne diyecek bKalkm :)
tarafından
Ayyy ne guzel ya  yegenin de var :) ❤️ cok tatliii
(2,678 puan) tarafından
Evet teyzesi 10 yaşında bartum var 1 yaşında berinim var :))
tarafından
Ya harika bir sey :) Sag salim kavusun insallah :) nerde yasiyorsun sen?
(2,678 puan) tarafından
Amin canm bnm Allah razı olsun Bn aydında yaşıyorum ailem çorumda
0 oy
(225 puan) tarafından
Ağlayarak oğluma süt sagiyorum.
tarafından
Neden agliyorsun  kuzu noldu ? :(
(225 puan) tarafından
32 haftalik dogdu yogun bakimda suan cigerleri gelismedigi icin havayla nefes aliyor bende sut dagip goturuyorum hergun :(
tarafından
Ahhh canimmm Allahtan  umit kesilmez :( uzuntunu cok iyi anliyorum .Bol bol dua et canim kardesim Allah seni bebisinle kavustursun insallah tez vakitte
(225 puan) tarafından
Amin insallah allah razi olsun canim sagol
0 oy
(1,092 puan) tarafından
Ben de ailemin yanındayım çok mutluyum paylaşmak istedim ☺️
tarafından
Ayyy cok guzel bir his cidden :) Aile bir tanedir senin hislerini cok iyi anliyorum su an :)
(1,092 puan) tarafından
Demi ya öyle kuzu çok özlemiştim ben de ilaç gibi geldi
tarafından
Cidden bana da oyle geldi cok guzel hasret giderdik :)
0 oy
(14,081 puan) tarafından
Bugün çok yoruldum temizlik yapıyorum ayaklarım ve kollarım ağrıyor ez kıjık ☺☺
tarafından
Ayy benim de vucudum agriyor ya :) ben de biraz js yaptim , sonra biraz gezdik dolastik falan .Asiri yoruldu vucudum :)
0 oy
(4,048 puan) tarafından
Hayırlı olsun cnm Şırnak hangi ılceye cıktı tayınınız 2 sene once geldik 3 yıl kaldık Şırnak ta
tarafından
Kuzum merkeze cikti .Nasildi peki :) cok merak ediyorum bizi neler bekliyor.Biraz tedirgin esim.Ben hamileyim o yuzden lojmanda kalalim diyor .Daha guvenli oldugu icin .Siz nerde kaldiniz?
(4,048 puan) tarafından
Biz İdil de kaldık cnm. Gayet iyi gectı halkı cok ıyıydı. Bı sorun yasamadık zaten cok kucuk bı yerdi. Hakkınızda hayırlısı olsun. Lojman daha mantıklı gıbı.
tarafından
Kuzu ben de kotu seyler duymadim insallah guzel olur her sey :) muhtemelen biz de 3 yil kalacagiz nasipse .Merkezi nasıl ? Gittin mi hic merkeze
(4,048 puan) tarafından
Ben gitmedim cnm. Onceden baya yıkık dokukmus ama yapmıslar toki fln duzelmıs bıraz oralr esım oyle diyor. Hersey  Iyı olur ınsaallah. Ben esya mı goturmedım evimiz kendimizndı valizi aldık geldik idile 2. El esyası ile ıdare ettim ceyızım mahvolmasın dıye.. Kızım 1 yasındaydı ilk gıttıgımızde simdi okula baslayacak. He bide oglum oldu. Ne gunlermz gectı orada:))
(4,048 puan) tarafından
Senınde bebısın dogar, buyur Baska yere tayın istersiniz gunler cok cabuk gecıyr
0 oy
(3,275 puan) tarafından

Gözün aydın cnm bol bol vakit geçirin taşınmak çok zor valla Allah yardımcın olsun benim de 2oglusum yarın sünnet olacaklar kafam ona takık düzgün uyku uyuyamam artık :'(

tarafından
Aynen kuzu tasinmak cok zor ya aminnn cumlemizin.Ah canimmm benimm kiyamam sana :(  ogluslarinun sunneti cok rahat gecer insallah annesi
(3,275 puan) tarafından
Ayy çok sağol cnm bnm inşallah hiç anlamazlar rahat geçiririz sağol duan için ♥️
0 oy
(758 puan) tarafından
Napiyim valla oğlumu uyutmaya çalışıyorum bende 1 buçuk yıl oldu gormeyeli inşallah 20 gün sonra gidicem okadar özledim ki
tarafından
Canimm benimm Gurbet asiri zor cidden cok zor .Cok ozlemisim cok .Sen de tez vakitte kavus o guzel ailene insallah ❤️
(758 puan) tarafından
Saol kuzum inşallah ya
0 oy
(119,000 puan) tarafından
ev arayan senmiydin buldunmu kiz
tarafından
Yok kuzu ben degilim .Ben aramıyorum su an icin .Oyle bir post da acmadim :) karistirdin
(119,000 puan) tarafından
hee kiz pardon o arkadas tunceliden ev ariyodu bi an sen sandim

İlgili sorular

+1 oy
7 cevap 231 göst.
18 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 280 göst.
0 oy
6 cevap 221 göst.
3 Şubat 2022 Diğer kategorisinde yigitinannesi0 (1,301 puan) tarafından soruldu
0 oy