0 oy
266 göst.
Diğer kategorisinde (1,169 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi

Kızım 16 aylık olacak hala karışım kahvaltı yiyor ben bu durumu hiç sevmiyorum o yerken benim midem bulanıyor. Kahvaltısını ayrı ayrı yedirmeyi çok kez denedim 8. Ayında 10. Ayında 12. Ayında ama yemedi çıkardı her seferinde. Şimdi iki kahvaltısını da yaptım inşallah ayrı ayrı yer. Yumurtasını sütle çırpıp pişirdim daha yumuşak olue yer diye zeytin koyacaktım siyah zeytin yok kızım siyah zeytin seviyor. Başka neler koyabilirim anneler yardımcı olur musunuz? Bide dua edin yesin.

image

8 Cevaplar

0 oy
(1,169 puan) tarafından

En İyi Cevap

Kızlar çok şükür yedi. Ara ara öğürdü öğürdükçe meyveli süt seviyor onu içirdim. Ekmek yemek istemedi çıkardı sürekli ağzından. Bi arkadaş bal demişti onu verdim yedi çok şükür. Şuan benden mutlusu yok kızlar:D

image

-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım bir  çıkarır iki çıkarır sonunda ayrı ayrı yemeye alışır böyle karışım nereye kadar yiyecek ben ta en baştan karışım vermedim her şeyi ayrı ayrı verdim hiç sevmem karıştırmayı benim için almiyo çocuğa da veremiyom ")) sen pes etme seni pes ettirmek için elinden geleni yapar bu minnakalr çok fena valla 
(1,169 puan) tarafından
Ay valla bende dedim bugün en başta hata ettim karışım vermekle ama iş işten geçti şimdi zorla da olsa yiyor gibi ya inşallah yer
tarafından
Yer inşallah canım deidgim gibi sen pes etme bebekler alışkanlıkların dan çok çok zor vazgeçiyorlar anne olarak dirayetli olmak lazım bu konuda her ne kadar sinirden orta yerimizden catlasakta elden gelir bir şey yok ")
0 oy
(424 puan) tarafından
Karışım derken kuzum
(1,169 puan) tarafından
Yumurta peynir muz cici bebe yada yulaf hepsini ezip karıştırıp yediriyorum
(424 puan) tarafından
Aaa daha bebeğim doğmadı ya bilmiyodum valla ne demek olduğunu ama eltim de kızına böyle veriyo on beş aylık kızı daha yeni yeni ayrı şeyler vermeye başladı düşün minik makarnaya bile neler neler katıyo
0 oy
(285 puan) tarafından
Pankek falan yapabilirsin hosuna gider belki. Herşey yiyebilir zaten ne varsa kahvaltılık koy tabağına :)
(1,169 puan) tarafından
Evet onu yapacaktım da şimdi bi deneme yapayım sonrada onu yaparım dedim:)
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Kuzum domates salatalık koyabilirsin tahin pekmez yada bal koyabilirsin benim kızım çok seviyor belki seninki de yer 
(1,169 puan) tarafından
Aa doğru bak onları veriyim sağolasın
(3,552 puan) tarafından
Rica ederim canım afiyet olsun
0 oy
tarafından
Eşime zeytin aldr canm zeytin iştah açar benim oglusmda öyle kız krep yap ver eline yesin ya pankek ben veriyorum oğluşum yiyo
(1,169 puan) tarafından
Var kayınvalidemin kurduğu ondan alırım inşallah
tarafından
Kız  karsik yesin neolacak
(1,169 puan) tarafından
Canım 2 yaşına girecek yiyeceklerin tadını ayrı ayrı almalı bilmeli. Akrabamızın oğlu 5 yaşına girecek hala karışım yiyor. Yani çiğnemesi ve pütürlğ yemesine de engel bu durum
tarafından
Hm anldm cnm
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Baştan hiç karışım yapmasaydin mesela ek gıdayla tanistirinca karışım hiç yapmadım ekmeği bı ona bı ona batırdım verdim sonra dan bı denim dedim karıştırdım oğlumda karışınca yemedi bastan öbür türlü alistirmistim çünkü seninki yine yiyo komşumun oğlu 9 aylik ağzına hiç bişey almiyo sadece anne sütü tam meme bağımlısı oda ondan şikayetçi 
(1,169 puan) tarafından
Evet başta labne yumurta sarısı derken şimdi hep böyle yiyor. Ah bu minikler hepsi ayrı huy

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 187 göst.
21 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Kederlianne (688 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 201 göst.
11 Ağustos 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde sumeyyeninannesi (66 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 113 göst.
27 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Cancanlarim (1,009 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 197 göst.
5 Nisan 2022 Diğer kategorisinde gizemogek (18 puan) tarafından soruldu

378,956 soru

11,343,334 cevap

34,809 kullanıcı

...