0 oy
173 göst.
Diğer kategorisinde (549 puan) tarafından

7 aylık bebeğim var sürekli ben ilgilendiğim için midir nedir yatağa da koysam ağlıyor numaradan :D sabah eşim ise gidiyor kahvaltı hazırlıyorum babasında da durmuyor tuvalete bile gidemiyorum o derece düştü bana önceden böyle değildi sonradan düştü üstüme sizin bebisleerde böyle annecimi :angel: kaynanamla beraber yaşıyoruz ama bı faydası olmuyor hiç 5 dkkada olsa insan bakmazmi torununa dün 5 dk dışarı çıktım uyanmış çocuk aç aç. Beni bekletiyor çocuk ek gıdaya geçti birşeyde vermemiş çocuğa hiç napcam ben böyle bı yol deyin bana şaştım kaldım iki dakka bensiz yapamiyo

9 Cevaplar

0 oy
tarafından

Kizimda öyleydi kucak delisiydi temas bagimlisi oluyor bazı bebekler:)

-Reklam-
0 oy
tarafından

Ayyy benim kızımda öyle , benimle WC ye dahi geliyor , 

(549 puan) tarafından
Nikâh kiydik sanki :)
tarafından
Hahaha iyi günde kötü günde her yerde :/0
0 oy
tarafından
Kelin ilacı olsa kendi başına sürer. 13 aylık hala aynı. Babada zar zor duruyor. Tuvalete bile gidemiyorum. Hep yakamda. Emmeyi bırakınca rahatlarim herhalde. 

Senin kaynana var aslında tam tersi rahat olman lazım, demek ki ilgisiz. Böyle gecicek napalim :)
(549 puan) tarafından
Yok bakmaz ki zaten bana benziyor diye çekemiyor şimdi bide oruç 2 ye kadar uyuyor beş dakika olsa bakmazmi bı insan sevmeye geldi zaman seven cok
0 oy
(5,406 puan) tarafından

Sen de kaynanama yemek verme aç kalsin:dizzy:

(549 puan) tarafından
Kendi yapıyor yemeğini benim yaptımi yemezler
(5,406 puan) tarafından
Oooo ne cin =) kayınbaba da var o zaman
(549 puan) tarafından
Olmazmi oda avrattan beter
0 oy
(851 puan) tarafından
Sadece sen ilgilendigin icin sana düşkün canim 
0 oy
(1,161 puan) tarafından
ben annemgilde kaliyorum dogudundan beri abim kardesin annem hepsi var evde. ama   bosuna yani  kimsede durmaz oynamaz. zaten bes dakikada bakamiyorlar.   12  aylik olacak yani.    tualete  bile  hemen girib cikiyorum dusun yani. yemek falan anca izin verirse.   anneme bak diyorum bende durmutor agliyor diyof.   bir yerede gidemiyorum.  bensiz baskasinin ayaginda asla uyumaz. yemek yemez.   oho.   boyle  boyle. iste.
0 oy
(1,169 puan) tarafından

Şuan 15 buçuk aylık daha yeni yeni rahatça tuvalete gitmeye başladım. Gözlerinde yaşla kapıda ağlıyordu. Ne babaya ne başkasına bi bana. :)

0 oy
(3,729 puan) tarafından
Benim.kizim doğdu doğalı böyle şuan 20 aylık babası dahil kimsede durmuyor hele ilk 8-9 ay duşa bile giremezdim girsem ben çıkana kadar ağlıyordu apartman inliyordu resmen
0 oy
tarafından
Çok normal canım genelde çoğu anne yaşıyor bu durumu sabretmekten başka çare yok maalesef 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 125 göst.
30 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zoze49maho67 (1,233 puan) tarafından soruldu
+1 oy
25 cevap 489 göst.
11 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 151 göst.
22 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Feyzosss (45 puan) tarafından soruldu
+1 oy
16 cevap 458 göst.
7 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Sibo (878 puan) tarafından soruldu

381,004 soru

11,406,620 cevap

34,943 kullanıcı