0 oy
188 göst.
Diğer kategorisinde (2,252 puan) tarafından
Ayaga kalkmaya ve koltuga tutanarak kendi basina bir ucundan diğerineyurumeye başladı kızlar tabi her cocuk farklidir ama aşağı yukari ne zamana yürür 

11 Cevaplar

0 oy
tarafından

Kaç aylık ,

Yavaş yavaş artık adım atar annesi , sürekli onun dikkatini çekecek şeyler göster sana doğru adım atmaya çalışır

(2,252 puan) tarafından
10 aylik. Tamam calistirayim sık sık Sagol
tarafından
Canim birde elinde tut evin içinde yürüt çok çabuk yürür,
(2,252 puan) tarafından
Insallah ya dogum gunune kadar yürüsün istiyorum. Tesekkur ederim
-Reklam-
0 oy
(4,548 puan) tarafından
Kendinden 1 - 2 adım uzağa köy gel de yavaş yavaş önce bir kaç adım atar sonra düşe kalka yürür maşallah ona 
(2,252 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
tarafından
Oglum 6 aylikken emekledi 6bucuk aylikken tutup kalkti koltuklara tutanarak yurudu tam anlamiylada 9aylikken yurudu dengeli bi sekilde düşmeden desteksiz
(2,252 puan) tarafından
Biz 10 ayligiz canim hic emeklemedi daha
tarafından
Masallah
tarafından
Emekler daha annesi acele etme belki direk yürür bilemeyiz:) bayanelmas sagol kuzum
(2,252 puan) tarafından
Aynen canim emeklemeden yuruyecek gibi insallah :)
0 oy
(2,075 puan) tarafından
Benim kizim 6 buçuk aylikti ayaga kalktiginda. 8aylikken kenarlarda sıralamaya başladı. 11aylik yürüdü
(2,252 puan) tarafından
Maşallah canim
0 oy
tarafından
2 aydır öyle henüz tık yok bizde. )
(2,252 puan) tarafından
Hadi ya 10 aylik simdi insallah dogum gunune yetisir ya :)
tarafından
Valla bizim 13 ay olcak hala atamadı :)
(2,252 puan) tarafından
Bakalim bizimki ne zaman olacak emeklemedi daha insallah o safhayi gecmistir geri donmez :)
0 oy
(2,581 puan) tarafından
1 en fazla 1 buçuk ay diye tahmin ediyorum cesaret ver otur karşısına karşına koy iki adımlık mesafe sana gelemsini sagla bı iki adım atsa devamı gelir önce cesaret lazım hazır olmaları lazım kendileri tam alıştırma yapıp hazır olmayana kadar yurumuyorlar
(2,252 puan) tarafından
Tamam canim yaparim sagol
0 oy
(1,169 puan) tarafından
10 aylıkmış sanırım sürekli öğretirsen 1 aya kadar yürür. Benim kızçede 7 8 ayda tutunmaya kalkmaya çalışıyordu 10 buçuk aylıkken kendi başına adım atmaya başladı. En çok faydası olanda cd oldu başka şeyleri gösterdiğimde zor geliyor oturup emekleyerek geliyordu. Cd al eline gel bana dene adım atmak isteyecektir. Çok dikkatini çekiyor bebeklerin. 
(2,252 puan) tarafından
Tamam canim yaparim sagol
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Eşinle karsilikli oturun aranızda tutup biriniz çağırın kucak kucak yapın bu şekilde yürüme hızlanıyor 
(2,252 puan) tarafından
Tamam canim sagol
0 oy
tarafından
Canım ayaklanmadan önce bol bol emeklemesini sağla yürütmeye başlayınca hem dengede durabilmesi  hemde bel ve omuz kaslarının güçlü olması için önemliymiş yürümeden önce bol emeklemek doktor öyle söyledi bize
(2,252 puan) tarafından
Emeklemiyor malesef canim 10 aylik ama yuz ustu durunca basıyor çığlığı
tarafından
Oyun gibi mi yapsanız acaba sizde emekliyor gibi dursanız cagirsaniz ya da uzanip alacağı ilginç şeyler koysaniz önüne ilk aylardan itibaren yüz üstü yatırmak alışması için önemli gerçekten 4 aylık şuan ilk aydan beri koyuyorum sıkılıp ağlıyordu gittikçe bu süre uzadı şuan daha uzun süre kalabiliyor öyle gün 5 10 derken artar belki durma süresi
(2,252 puan) tarafından
Cok denedik canim da olmadi ya dediğin gibi kucuklukyen alistirmak lazimmis buyuyunce cok zor oluyor
0 oy
(1,584 puan) tarafından
Bizimkisi de yürüyor ama kendisi düştüğü zaman kalkamiyor merak ediyorum ne zaman kendisi kalkıp yürüyecek
(2,252 puan) tarafından
Minnoş ya ne guzel darısı bize. Sizin de uzun sürmez herhalde
(1,584 puan) tarafından
14 aylıkken yürüdü 15 aylık oldu
0 oy
tarafından
Yaa aynı ayda bebislerimiz benm kızımda kendisi tutunup kalkior koltukrlta yürüyor yada mesela benden destek aldigni saniyor ama tutmuyor aslında o zamn ayakta durup bir kaç adım atıyor bende bekliyorm ne zaman yürür acaba diye birde ben benim kızda birşey farkettim ayagi çıplak yere daha güzel basuyor çorapla zorlanıyor bu ara çıkardım çorabını sizin bebisde oylemi
(2,252 puan) tarafından
Ya gecen yine okudum birinde bunu. Hic çıkarmıyorum nerdeyse çoraplarını ben de oyle yapayim artik
tarafından
Dikkat edin bak bir çıkarın daha sağlam basıyor yere daha güzel dengede duruyor mesela corappla 5 sn ayakta desteksiz duruyorsa çorapsız bu 10-15 sn kadr uzuyor ben çıkarması benm kızım kendisi yine çıkarıyor sevmiyor corabi

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 96 göst.
29 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Abcdefkjlmn (218 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 191 göst.
27 Ocak 2024 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 305 göst.
20 Ekim 2023 Aile kategorisinde Hayal1907 (288 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 159 göst.