0 oy
411 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (656 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
gorumcemle kizini iftara cagiracam bizim karşi binamizda oturuyolar normalde covitten dolayi kimseyi cagirmiyoruz ama gorumcem eşimle ayni yerde calisiyor surekli yan yanalar o yüzden cagiracam .aklimda sarma, bulgur pilavı, patates püreli köfte, ıspanaklı yufka böreği mercimek çorbası, salata var sizce nasıl sizin öneriniz varmi.

13 Cevaplar

0 oy
(2,972 puan) tarafından
Güzel cnm birde çorba  tamamdır 
(656 puan) tarafından
mercimek yapacam cnm
-Reklam-
0 oy
(2,127 puan) tarafından
Ana yemek yokmu canim
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Doyurucu çok şey var bence mercimek salatasını çıkar boşa israf onun yerine çorba yap 
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Mantarlı tavuk sote pirinç pilavı cacık kırmızı mercimek çorbası salata  revani. 
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Mercimek salata yerine bence mercimek çorbası yap canim
(656 puan) tarafından
mercimek corbasi, salata demek istedim cnm yazim hatası olmus
(5,721 puan) tarafından
AA tamam canım kusura bakma baya menü dolu çorba olursa daha iyi demek için yazdim
(656 puan) tarafından
anladim cnm saol
0 oy
tarafından
Hepsi fazla karbonhuddrat borek sarmada pirinc bulgur patates yani bence en azindan ana yemekte patates olmayabilir karniyarik olabilir mesela
0 oy
tarafından
Manti veya türlü et de olabilir kuzum
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Kuzu çok kuru kuru olmuş sanki hem sarma hem pilav hem börek fazla geldi birini iptal edip yerine meze tarzı birşey ekleyebilirsin 
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Dün bende görümcemi çağırmıştm  menüm şu şekildeydi

Mercimek çorbası 

Antep tava 

Pilav

Salata

Yoğurtlu karalahana  mezesi

Sodalı patatesli börek 
0 oy
(2,078 puan) tarafından
Sarma ile bulgur pilavi olmamış canım, sarmayı iptal edip sulu yemek yapsan güzel olur 
0 oy
(516 puan) tarafından
Bence kürdan kebabi,pirinc pilavı, ezogelin çorbası ,salata ve hafif bi tatlı ile gunu kapatabilirsin zaten, cay cerez de olur iftardan sonra 
0 oy
tarafından

Korona var sen onları boşver beni çağır :woot: bayılırım Hasanpaşa koftesine

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 220 göst.
0 oy
7 cevap 166 göst.
29 Eylül 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Summer33 (985 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 310 göst.
28 Mart 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Livmirmin1993 (221 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 100 göst.
15 Nisan 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Azrainci (189 puan) tarafından soruldu

380,202 soru

11,382,369 cevap

34,880 kullanıcı

...